Jump to content

MIUI 7.3.16

Recommended Posts

19 minut temu, Uri0550 napisał:

Słabiej niż na poprzednich. Na poprzednich przy moim użytkowaniu 2 i pół dnia do 3 dni a teraz mam problem żeby 2 dni dobić

Właśnie dlatego pytam bo u mnie dokładnie to samo na globalu. Było dobrze, dokładnie tak samo jak piszesz a teraz ledwo 2 dni, na ogół 1,5.

• Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To efekt tajnego porozumienia pomiędzy Acidem i sp. a Radą Języka Polskiego. Chodzi o to, aby promować wyrażanie emocji słowami mowy ojczystej  

Jakbyś się sam nauczył, czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że nie odniosłem się do 7.3.16, a do Twoich postów, w których wiem co było. Wydawało mi się, że rozmawiam z na tyle inteligentnym osobn

Posted Images

Na Redmi 4 pro nie widać zwiększonego zżerania baterii, w tej chwili 46%baterii do końca i sot 6h40min. Zobaczymy zresztą jutro, pojutrze ile godzin wejdzie od ładowania

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, emarcin napisał:

Szkoda, choć wg mnie jest to błąd.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Jak dla mnie również jest to błąd. Na czystym LineageOS Android 7.1.1 te powiadomienia sa pełne.

Czy udało się komuś opanować (zaradzić problemowi) znikające widżety aplikacji w 7.3.16 Mi5, po każdym restarcie telefonu?

Tak, ja wrzuciłem na nowo soft tylko leciałem na czysto ( miflash china dev i na to xiaomi.eu) bo miałem jeszcze problem z dual boot ale ktoś wcześniej pisał że wystarczy chyba wrzucić jeszcze raz soft z wipe. Poszukaj na wcześniejszych stronach bo nie pamiętam dokładnie. Tak czy inaczej soft jest w porządku tylko przy aktualizacji widgety się niektórym wysypały..

Szybka obserwacja tego romu (względem romów na androidzie 5): cichszy dźwięk w słuchawkach, mniej wolnej pamięci RAM, system nieco płynniej chodzi, zdarzają się przycięcia w odtwarzaniu mp3, kuleją powiadomienia niektórych aplikacji, bateria schodzi szybciej. Do tego mam non stop FC usług Google Play.

Machnąłem trzykrotnie kombinację miflash na china dev + twrp + xiaomi.eu i nic się nie zmieniło w kwestii FC.

21 minut temu, lockerek napisał:

U was też przy wpisywaniu kodu sim to scina mocno :D ? ale pozniej ok

To samo, zapewne jeszcze coś system ładuje i taka akcja 

@conti potwierdzam, właśnie mi się apka zaktualizowała i śmiga wszystko z nc+

Edited by ice

hej czy mogę mieć prośbę ? nie działa mi bluetooth z BMW na tym nowym androidzie potrzebuję podmienić jeden plik w system/lib/hw

super su nie daje rady bo to plik binarny

czy mógłby ktoś mi zrobić paczkę zip do instalacji przez twrp próbowałem ale mi to nie wychodzi :(

bt.zip

Panowie, polecicie coś skutecznego do blokowania reklam(w aplikacjach, przeglądrce, spotify, itp)? Blokada reklam z dodatków działa bardzo wybiórczo, AdAway nie działa w ogóle.

Dorzucic mozna tez TAPATALK... a i tak na prawde to blokowanie reklam blokuje nawet wyróżnione linki na google. Czsaami mnie to irytuje bo firmy rzetelne sie oglaszają a ja jak chce wejsc w jakis sklep online to z linka sponsorowanego - NIEEE nie da rady....

@Blom czytaj uważniej, napisałem strony, nie apki. Druga rzecz, nigdzie nie napisałem, że problemu nie ma ani, że zmyślasz. Albo meliska albo dopowiadaj sobie dalej ;) O apkach się nie wypowiadam, bo te co używam mam kupione, a w innych co mam reklam nie ma.

@fullrespect no to akurat irytujące jest, ale przeważnie (przynajmniej u mnie) to co jest w linku sponsorowanym w wyszukiwarce, jest też na 1 lub 2 miejscu jako normalny wynik wyszukiwania i da się wejść normalnie.

Edited by RegimeOfTerror
  • Like 1
2 godziny temu, Blom napisał:

@RegimeOfTerror a ja się zastanawiam skąd się biorą ludzie, którzy uważają, że jak u nich problemu nie ma to on nie istnieje, a reszta świata zmyśla.

Jedna z wielu aplikacji w których sa reklamy.

EinCGBB.png

u mnie ten AdAway dziala: AdAway-release_Build-Nov.19.2016.apk - na dwoch mi5.

Screenshot_2017-03-23-14-54-45-566_org.zwanoo.android.speedtest.png

4 godziny temu, RegimeOfTerror napisał:

Heh, czasami się zastanawiam, na jakie strony ludzie wchodzą, że blokada z dodatków nie wystarcza. Ja od kiedy mam xiaomi.eu nie widziałem ani jednej reklamy.

Ostatnio i na YT mam caly czas przed wideo (wczesniej nie bylo) i na GG (tak, wiem, ze nikt juz tego nie uzywa).

10 minut temu, PlMichal napisał:

Nie ma funkcji ucinania ogonków sms w mi4c?

Nie.Może będzie w kolejnym build. Możesz skorzystać z tej Googla Wiadomości tam jest ta opcja.

Edited by slimdick
Faktycznie pomogło, dzięki.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Sprawdź jeszcze czy po restarcie ci nie znikną?? Tak ludziska piszą...

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...