Jump to content

MIUI 7.3.16

Recommended Posts

• Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To efekt tajnego porozumienia pomiędzy Acidem i sp. a Radą Języka Polskiego. Chodzi o to, aby promować wyrażanie emocji słowami mowy ojczystej  

Jakbyś się sam nauczył, czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że nie odniosłem się do 7.3.16, a do Twoich postów, w których wiem co było. Wydawało mi się, że rozmawiam z na tyle inteligentnym osobn

Posted Images

5 minut temu, Grellenort napisał:

To przed czyszczeniem trzeba było przeczytać dokładniej co pisałem. Mam zainstalowane 7.3.9 i pytałem czy ktoś może to potwierdzić. Ktoś bez umiejętności czytania ze zrozumieniem nie powinien być moderatorem. EOT, usuń ten post.

Jakbyś się sam nauczył, czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział, że nie odniosłem się do 7.3.16, a do Twoich postów, w których wiem co było. Wydawało mi się, że rozmawiam z na tyle inteligentnym osobnikiem, że rozumie co czyta, ale jak widać, woli być buntowniczy, agresywny, obrażać innych... No nic... To wyjaśnie

"...tej aktualizacji..." odnosiło się do aktualizacji, której używasz i którą wspomniałeś w poście. Wyjaśnić coś jeszcze? No chyba, nie, ale odpocznij sobie, tak.. 10h wystarczy?

• Like 7
Przed chwilą, vintage1981 napisał:

Panowie jestem posiadaczem Redmi Note 4x mam zezwolenie na odblokowanie jednakże proces zatrzymuje się na 50%. czy można jakoś temu zaradzić?

Przeczytaj poradnik, to się wszystkiego dowiesz.

18 minut temu, NVK napisał:

Czy ta aktualizacja obejmuje Mi4C ? Czy dalej jest pominięte? 

No ja nie wiem... aktu dostępna na miuipl, jak i na xiaomi.eu... ale kto wie? Może to jakiś trap?!

Od ponad 4 aktualizacji nie można korzystać z niestandardowej aplikacji SMS.

We wszystkich innych aplikacjach niż standardowa wiadomości przychodzące pojawiają się podwójnie.

Sytuacja nie ma miejsca tylko a aplikacji domyślnej.

Jest to wina MIUI ponieważ na kompilacji z grudnia nie ma takiego kłopotu.....

23 minuty temu, Jabol napisał:

We wszystkich innych aplikacjach niż standardowa wiadomości przychodzące pojawiają się podwójnie.

Używam Textra od początku Andka 7.0 i... SMS przychodzą normalnie.

• Like 1
1 godzinę temu, blaca napisał:

Witam.

Zamierzam kupić redmi pro i czy on ma zablokowany bootloader? Czy jednak musze prosić o odblokowanie xiaomi.

Zdarzają się trafić z odblokowanym, ale to rzadkość i chyba w obecnie sprzedawanych z Chin już zawsze jest zablokowany. Po prostu Chińczycy już nauczyli się wgrywać syfmiui na zablokowanym. Jakbyś miał problem z odblokowaniem to w dziale o Redmi Pro Ci pomogą.

A tak w ogóle to widzę że naprawili wreszcie problem z deep sleep przy połączeniu z ukrytą siecią WIFI. Nie wiem czy w tej wersji czy we wcześniejszych bo w końcu przestałem to sprawdzać co aktualizację. W każdym bądź razie w tej wersji widzę że jest nowsza wersja firmware modemu i telefon się usypia poprawnie. W końcu coś na plus w tych aktualizacjach MIUI :)

3 godziny temu, RegimeOfTerror napisał:

Nie, korzystałem z RR i LineageOs na 7 i nie było problemu z AdAway

...

Co do Mi4, wszystko śmiga, tylko od dwóch ostatnich wersji GPS bardziej ociężale działa (w mieście, na wsi nie ma problemów). Poza tym wsio ok.

Jakich map używasz? Zauważyłem, że najbardziej się tnie Google Maps. Co chwilę szuka GPSa. W mieście jest to mocno dokuczliwe. Natomiast problem nie pojawia się w Here Drive.

54 minuty temu, Tomasz Petrycki napisał:

Jakich map używasz? Zauważyłem, że najbardziej się tnie Google Maps. Co chwilę szuka GPSa. W mieście jest to mocno dokuczliwe. Natomiast problem nie pojawia się w Here Drive.

No właśnie Google Maps, na tamtej wersji sprawdzałem Here i było to samo, na tej jeszcze nie sprawdziłem.

U mnie nie zrywa jak już złapie to trzyma, ale ma problem żeby złapać. Albo na starym mieście we Wro jest zbyt gęsta zabudowa albo mój samochód ma jakąś antygpsową szybę (sprawdzałem bo ktoś pisał, że jak ma fioletowe refleksy to coś tam i trudniej łapie, no ale refleksów nie ma). No i np. na Moto G1 mojej lubej nie ma problemu i łapie nawet w mieszkaniu...

Trzy wersje do tyłu po odpaleniu maks kilka sekund i fix był, bez sprawdzania innych programów, po prostu po odpaleniu nawigacji. Teraz jak odpalam Google Maps to muli i muli, jak odpalę GPS Status to pokazuje na samym początku, że widzi tylko 2 satelity i z nimi się natychmiastowo łączy, za to inne wyszukuje strasznie powoli i powoli fixuje.

• Sad 1
1 godzinę temu, zielonyBB napisał:

Tak, pierwszy post. Czytasz od końca ?

Z Tab2

Nie, zawsze wybieram sobie tylko jedno zdanie ze środka posta. Zawsze była dodana pełna lista zmian na dpaste.com i o to mi chodzi.

CHANGELOG

App Lock
New - Option for hiding the content of notifications on Lock screen (03-16)

System
Optimization - Stability and system speed optimization

Mi4C/Mi4S/MiNotePRO if you update from earlier than 7.3.9 release, DISABLE Pattern unlock screen before update!

HM3 / HMNote3PRO / HMNote3SE reboot to TWRP via buttons combination for install update

Czy wzór odblokowania ekranu można przywrócić po instalacji. Czy nie będzie działał - Mi4c?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Można, działa ok. Sprawdzone dzisiaj na Mi4C dzieciowym.

Wysłane z MI5

6 godzin temu, Grellenort napisał:

na xiaomi.eu niektórzy skarżą się, że system sam pobiera jakieś 2 chińskie aplikacje 

Odkryj ukrytą treść

IMG_20170317_132849.jpg

problem występuje podobno na Mi4c i Mi5s Plus. Ktoś to potwierdzi? Usunięcie aplikacji nic nie da bo i tak system ściągnie je ponownie.

Poczytałem i znalazłem jeden wpis z takim problemem, chyba że przeoczyłem jakieś. Jedyne co mi przychodzi na myśl co jest teraz po chińsku to aplikacja Pilot Mi, może tam się coś pobiera. Sprawdzałem zainstalowane aplikacje i nie mam nic po chińsku i też nie udało mi się wywołać tego pobierania.

4 godziny temu, Jabol napisał:

Korzystam z aplikacji Googla Wiadomości i nie ma problemu + jest opcja ucinania ogonków.

Edited by slimdick
29 minut temu, Brudek napisał:

Bo tak to wygląda. Pobieram i podczas rozkodowywania wyświetla tak jak napisałem: coś poszło nie tak.

Ale jaki telefon, jak to instalujesz, bezpośrednio w twrp, przez aktualizację z pliku, jaki rom masz, jaki pobrałeś, w czym masz ten komunikat "coś poszło nie tak". "Bo tak to wygląda" nic nie mówi. U każdego może wyglądać inaczej i wygląda.

Nie wstydź się i napisz jak to u ciebie wygląda.

Edited by FromWP

Dziś zrobiłem upgrade z wersji 6.12.22 na Mi4C. Wszystko bez bólu, łącznie z unlockiem i wgraniem nowego TWRP. Jestem ciekaw jak będzie z baterią, ale to dopiero jutro sprawdzę po pełnym naładowaniu w nocy. Co ciekawe wynik w antutu (wiem, że to mało miarodajne, ale odpaliłem z ciekawości) podbił się z 69 tys. do 74 tys. Samej różnicy w działaniu telefonu nie zauważyłem, działał i działa plynnie. Jeszcze muszę przetestować aparat, bo z niego jestem najmniej zadowolony, ale z tego co czytałem to nie powinienem się nastawiać na poprawę :) Tak więc polecam aktualizację, 2/10 :D

6 godzin temu, Jabol napisał:

Miałem podobnie na Mi5s Plus z aplikacją Handcent. Po wprowadzeniu ucinania ogonków przeszedłem na aplikację domyślną i już wszystko jest OK. Problem rzeczywiście był wkurzający.

12 godzin temu, Blom napisał:

Zaktualizowałem się i od razu pożałowałem. 

Nie działa mi pogodynka- znowu.

Czasem wywala mipilota. 

Nie działa adaway(buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!)

IKO włącza się dopiero za drugim razem, za pierwszym zalicza crash.

W aplikacji SMS, pojawia się komunikat o włączeniu wiadomości w chmurze, po zamknięciu pojawia się znowu za trzy sekundy. 

Redmi 3S.

Niepotrzebnie straszysz ludzi, wszystko co wymieniłeś na Redmi 3S działa.

Dzięki za aktualizację.

Naprawiono może nie przesyłanie emotikonek przy włączonej opcji "ucinanie ogonków"?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ja od wersji 7.2.23 mam widoczne emotki, wcześniej były kwadraciki w przesłanych innym wiadomosciach

wysłane z Redmi 4 Prime przez Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...