Skocz do zawartości

spemall.com - opinie


ufo

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku gdy masz podpieta karte i nią placisz:

Ja sobie wchodzę w Paypal-> Portfel-> Saldo konta PayPal-> Zarządzanie walutami a tam już można sobie przeliczać i patrzeć ile będzie kosztować

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bohyn napisał:

a sobie wchodzę w Paypal-> Portfel-> Saldo konta PayPal-> Zarządzanie walutami

Dzięki, faktycznie to narzędzie fajnie działa...Oczywiście zdaje sobie sprawę, że przy pomocy tego konwertera walut wyliczenia są orientacyjne, ale mimo wszystko wychodzi na to, że paypal pobiera sobie aż 5% prowizji od transakcji. W moim odczuciu to dość dużo, tym bardziej, że konkurencja na aliexpress (przelewy24) pobiera tylko 2% prowizji.

Wniosek jest taki, przy wyborze sprzedawcy trzeba brać tą kwestię pod uwagę, ponieważ od tego jaką formę płatności on oferuje zależy końcowa cena naszego przedmiotu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie dostarczył kurier DPD

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A sam sklep sprmall polecam, bardzo szybko wysłali telefon do mnie, ceny atrakcyjne. Telefon trafił do mnie niecałe 2 tygodnie po zamówieniu, wysyłka przez eu express

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem eu express teraz od goldwaya - na polskiej stronie DPD można chyba patrzeć po usunięciu ostatniej (?) litery, cyfry z trackingu.

Samego spemall nie polecam. Telefon zepsuł mi się pierwszego kwietnia i od tego czasu się z nimi bujam. Nie mam pojęcia co było awarią, nie wiem w jakim miejscu na świecie jest telefon (pewnie Chiny), nie mam żadnych informacji kiedy się go spodziewać i czy w ogóle wróci. Wymieniłem juz pewnie z 60 maili. Za każdym razem odpowiedz jest taka sama - coś w stylu: przepraszamy za niedogodności (...).

I żeby nie było - to miała być gwarancja w Hiszpanii (miałem to w ofercie), a jak wysłałem do Hiszpanii to po kilku dniach bez informowania mnie o tym wysłali do Chin.

Może na Boże Narodzenie wróci...

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Zamówiłem 13.11 w niedzielę. Na 17 track pokazuje,  że utknęło we Francji.  Żadnego mejla od nich nie dostałem,  ale na ich stronie w moim koncie jest info o wysłaniu. A czy ktoś powie mi z jakim oprogramowaniem wysyłają xiaomi mi max.? Czy będzie to miui8 z językiem ustawionym na pl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 15.03.2017 o 16:38, skay77 napisał:

Polecam, wysyłka Eu Express wczoraj doszedł telefon oczywiście bez VAT, niektórzy pisali o słabej komunikacji ale ja tego nie odczulem

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Jak długo czekałeś na dostawę, od daty zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...