Skocz do zawartości

spemall.com - opinie


ufo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na spemall raz zamowilem i czekalem na kuriera 2 tygodnie. Niektore paczki wyslane do mnie poczta chinska dochodzily w szybciej.

To byl moj ostatni zakup w tym sklepie.

To wina kuriera czy sklepu? Bo piszesz jakby od sklepu zależało to jak szybko kurier Ci przesyłkę dostarczy. :P Chyba że się ociągali z wysyłką to ok!

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już jest tracking, zobaczymy kiedy dojdzie. Mamy środę, a przesyłka nadal w hong kongu. A ja mam w planach wyjazd w poniedziałek na 3 tygodnie. Trochę kiepsko jak dla mnie. Ale miejmy nadzieję, że w 3 dni się wyrobią. Ważne żeby doszło i było okay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kamień w wodę - za to cena mi2s podskoczyła o 19$, (było 264,99 - jest 284,90 za wersje 32GB) - cóż, poczekam do piątku - nie chce mi się z Chinczykami korespondować i tak będą ściemniać :), będę cierpliwy.

Ja z nimi sporo pisałem i kontakt jest okay. Trochęl lecą w kulki, bo nie wysłali fona w pon jak obiecywali, 3 dni robocze im schodzi, albo po prostu mają ustalone dni odbioru paczek przez dhl i najlepiej zamawiać w pon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezultat wyszukiwania

Numer przesyłki: 13****Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONGPowiadomienia o statusie przesyłki

czwartek, sierpień 07, 2014 o 17:27

Miejsce nadania: HONG KONG - HONG KONG - HONG KONG

Miejsce odbioru: NUERNBERG - NUERNBERG - GERMANY

1 Ilość

czwartek, sierpień 07, 2014Terminal DHLGodzinaIlość7Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG17:27

1 Ilość

6Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG17:06

1 Ilość

5Zaktualizowano status odprawy celnejLEIPZIG - GERMANY04:28

4Przesyłka awizowana w punkcie tranzytowym - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG05:14

1 Ilość

3Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG04:44

1 Ilość

2Przesyłka procesowana - HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG04:43

1 Ilość

1Przesyłka odebrana od nadawcyHONG KONG - HONG KONG01:02

1 Ilość

Ukryj

teraz nie ogarniam trackingu dhl. Już cieszyłem się, że jest paczuszka w niemczech.

Edytowane przez maszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni w chinach. Jak już będzie w Niemczech to jest duża szansa że tego samego dnia dojdzie do ciebie. Chociaż np moja paczka stała przez sobotę i niedziele w kontroli celnej w warszawie. Ale to pewnie dlatego że nikt nie pracuje wtedy

No nie będzie tak łatwo. Zoll (urząd celny) przyczepił się i chcę znać wartość paczki. Nieźle się będę tłumaczył coś czuje. Najgorsze, że w pon chce jechać do Polski na urlop, a pewnie teraz mam marne szanse na dotarcie paczuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni w chinach. Jak już będzie w Niemczech to jest duża szansa że tego samego dnia dojdzie do ciebie. Chociaż np moja paczka stała przez sobotę i niedziele w kontroli celnej w warszawie. Ale to pewnie dlatego że nikt nie pracuje wtedy

No nie będzie tak łatwo. Zoll (urząd celny) przyczepił się i chcę znać wartość paczki. Nieźle się będę tłumaczył coś czuje. Najgorsze, że w pon chce jechać do Polski na urlop, a pewnie teraz mam marne szanse na dotarcie paczuszki.

Edytowane przez maszu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.spemall.com/Xiaomi-Hongmi-Note-5-5-Inch-1280-x-720pixels-Screen-MTK-MT6592M-Octa-Core-1-7GHz-5-0MP-13-0MP-Camera-2GB-8GB_g.html

 

Czy faktycznie może mieć język polski i MIUI v5?

 

Może ktoś mi podpowie... Po przeliczeniu wychodzi mi 704 PLN z dostawką standardową DHL, przy czym dostawa to niby 12-18 dni roboczych. Jeśli wziąć tą ekspresową, to już przestaje się opłacać, bo taniej wychodzi kupić na Allegro.

 

Czy Spemall z automatu też wysyła jako gifty, czy trzeba pisać maila?

 

[EDIT]

Znalazłem w necie 3% kupon, także kupno wychodzi 684 PLN z przesyłką ekonomiczną DHL... ;)

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa to nie DHL. DHL to ekspresowa.
Może mieć język polski i MIUI V5 bo ludzie ze spemall wgrywają rom z xiaomi.eu. Sam jak kupiłem Redmi 1 miałem miesięczną wersję ROMu z Xiaomi.eu.
Chyba wysyłają z automatu jako gift ale nie zaszkodzi im o tym napisać po zakupie, tak jak zrobiłem to ja. ;)

 

EDIT: Co do wysyłki upewniłem się jeszcze i jest tak jak napisałem. Z ich FAQ:

"12) What is expedited shipping and what is standard shipping?

DHL, UPS, TNT, EMS, Aramex,Fedex belong to expedited shipping, and we choose the best shipping method according to different countries' shipping cost and custom-friendly term. Generally, to most of counries in Europe, America and Australia, we send by DHL

Standard shipping, we mainly send by Singapore post"

Edytowane przez Re4ctioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Te 9 duli można w sumie dopłacić. Zawsze to szybciej i pewniej. Pytanie czy większe ryzyko zapłaty VAT-u...

 

Na jednym ze zrzutów z opisie jest wyraźnie, że to wersja multi. Fakt, w razie co można im napisać. Nic nie zaszkodzi...

 

BTW. Wiesz może jak z jakością dźwięku w głośniku i na słuchawkach w Note? Jak z baterią?

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wieczorem w poniedziałek zamówione dzisiaj towar został dostarczony

 

trochę długo przekazują towar do wysyłki (w środę dhl odebrał od sklepu telefon)

 

tak więc wysyłają w ciągu 2 dni

 

ogólnie polecam, kontakt dobry -> odpowiedzieli na maila i na fb

 

dodatkowo kod rabatowy -3% (do znalezienia na forum)

 

za mi3 z wysyłką wyszło 295 dolarów

 

oczywiście bez vatu.

Edytowane przez Mikołaj Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm.................


wieczorem w poniedziałek zamówione dzisiaj towar został dostarczony

 

trochę długo przekazują towar do wysyłki (w środę dhl odebrał od sklepu telefon)

 

tak więc wysyłają w ciągu 2 dni

 

ogólnie polecam, kontakt dobry -> odpowiedzieli na maila i na fb

 

dodatkowo kod rabatowy -3% (do znalezienia na forum)

 

za mi3 z wysyłką wyszło 295 dolarów

 

oczywiście bez vatu.

 

Czy w panelu sklepu pojawiły się Tobie informacje o wysyłce?

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mailu który dostałem od nich.

BTW gmail do spamu mi wrzucił wiec tam szukaj

 

Jedyny i ostatni mail jaki dostałem, to potwierdzenie zamówienia i płatności.

Albo mają święta albo coś nie halo. Kopiłem 20-go. Dzisiaj 22, a ja nie dostałem maila o wysyłce, a w panelu wciąż statu "Paid". Najlepsza jest data wysyłki... Identyczna z datą zakupu. Z kolei w zakładce "Ekran powitalny" mam datę wysyłki 0000-00-00 00-00.

Zero informacji...

Zaczynam się niepokoić...

 

[EDIT]

Dalej nic...

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ticketa. Ktoś wie do której godziny ichniego czasu oni tam pracują?

 

[EDIT1]

Szybko odpisali. Dzisiaj wyślą, jutro podadzą numer do śledzenia... :)

 

[EDIT2]

No i wysłali. Mam numer śledzenia, ale nie wiem dlaczego na stronie DHL wyświetla mi komunikat, że nie ma takiej przesyłki...

Edytowane przez mrosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich, ponieważ jest to mój pierwszy post.

 

Również podzielę się doświadczeniem ze Spemall.com. Zanim zamówiłem na Spemall poczytałem wasze opinie, dopytałem supportu Spemall kiedy będą mieli na stanie Xiaomi Mi4 co by za długo nie czekać no i błyskawicznie odpisali mi, że będą mieli Mi4 in stock this week. Tak więc długo nie myśląc zakupiłem u nich Xiaomi Mi4 dnia 11.08.2014 i od razu zapłaciłem PayPalem. Minął tydzień pisze do nich co z moją wysyłką, odpisali tak samo jak tydzień temu, Mi4 will be in stock this week. Troche się poirytowałem, ale mówie ok jeszcze poczekam, bo co mogę zrobić. Zauważyłem że podnieśli cenę Mi4 i zrobili możliwość shiping in 1 day droższy o 40$, lub shiping in 15 days za normalną kwotę. Piszę na Live Chatcie do nich i pytam co z moją wysyłką po raz kolejny. A ich support tym razem do mnie, że jak mi się śpieszy to mogę dopłacić do shipingu w 1 dzień 40$, a jak nie to mam czekać (jak czekałem już prawie 2 tygodnie). Wkurzyłem się bardzo, ponieważ jak ja składałem zamówienie to nie było żadnych opcji dodatkowej opłaty, żeby szybciej przyszła paczka. Dzisiaj mija 15 dni czyli rzekomy maksymalny czas oczekiwania na wysyłkę, a ja dalej nie mam tracking number i dalej nie wysłali mi paczki. Dodam jeszcze że wersję 16GB mają tylko w kolorze białym, a na stronie jest możliwość wyboru koloru czarnego. Wziąłem do tego czarny silicon case, po czym dowiaduje się jak już zapłaciłem, że 16GB mają tylko białe. I na koniec dodam że teraz już kompletnie podnieśli cenę z 404$ na 430$. 

 

 

Jak narazie wrażenia bardzo negatywne, drugi raz bym u nich nie zakupił, wolałbym spróbować z ibuygou albo od goldway. Podsumowując support odpowiada szybko, ale jest kompletnie bezużyteczny i kłamie, polityka sprzedażowa jest fatalna - zobaczymy jak będzie z samą wysyłką i towarem o ile się w ogóle doczekam. Napiszę jak coś się ruszy.

Edytowane przez Shaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam ten sklep! :D 
Zamówiłem mojego Mi3 w poniedziałek, Chińczycy wysłali w środę, a w poniedziałek był już u mnie! Wszystko szło DHLem, może jednak troszki długo jak na kuriera, ale wszystko dotarło bezpiecznie i nie musiałem dopłacać ani VATu, ani żadnych innych opłat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Szanownemu Koleżeństwu za wiarę w nasze służby celne...

Właśnie trzymam ślicznego, biało - czarno - czerwonego Note w drżących łapkach i nie mogę uwierzyć swemu szczęściu. Zamówiony w ubiegłą środę, DHL, bez VAT.

JEEEEEE ;)

 

A teraz poważnie.

Spemall wrzucił ROM multi (Aktualizacje z pamięci dostępne). Chciałbym wrzucić polski, nasz, MIUIowy. Pytanie czy warto? Co zyskam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 dni od zamówienia i nadal nic się nie ruszyło, napisałem im na Facebooku wczoraj, odpisali mi dzisiaj " HI sir, your order will be send out today. have a nice day !" i jak zwykle jest to kolejne kłamstwo, ponieważ paczki wcale nie wysłali. Status na stronie jak od 17 dni "Paid" i tracking number ani widu ani słychu.

 

edit:

zamówiłem 11.08.2014, wysłali 02.09.2014, dostałem paczkę 03.09.2014 czyli DHL działa super expresowo, VATu nie zapłaciłem ;) prosilem o bialy silicon case 9 razy w mailach, chatcie, ticketcie i tak wysłali czarny. Ogólnie sklepu NIE POLECAM, obsługa kłamie.

 

aktualizuje aktualnie MIUI do nowszej oficjalnej wersji, ale strasznie wolno idzie po WIFI ;/

Edytowane przez Shaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie polecam spemallu ! Dla mnie to zwykli złodzieje ! Zapłaciłem  kase a oni ciągle odsyłają mnie na strone DHL którą oni powinni wypełnić bo to oni wysyłają przesyłke i tak w kółko. Ukradli mi 1400 naszych zł. I pewnie śmieją się z takiego naiwniaczka jak ja. mój pierwszy zakup w chinach i ostatni. Może jakaś podpowiedż  dla frajera?


67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...