Skocz do zawartości

spemall.com - opinie


ufo

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem tydzień temu przez PayPala. Ale wczoraj zaczęli przysyłać linki do dhl z formularzami które oni jako wysyłający powinni wypełnić. Sprawdziłem w Polskim DHLu.Już wtedy zażądali 17 $ więcej opłaty mimo że miało być za darmo. Dzisiaj chcą dodatkowe 25 ale jaką mam pewność czy jutro nie zachcą więcej i czy w ogóle wyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę 2 płacić za dhl

Oczywiście razy

 

Nie dwa razy tylko raz, ale wiecej.

 

DHL Poland i DHL International co zupelnie co innego, maja innych kurierow, baze itd. Siatka DHL International jest znacznie rzadsza niz DHL Poland. Stad jezeli jest daleko do bazy DHL International to jest doplata za dowoz na 'zadupie'. Ale z tego co pamietam mozna to obejsc proszac zeby paczka dotarla tylko do bazy DHLu i sobie ja samemu odebrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
On 9.03.2016 at 0:24 AM, Morvi said:

Nie bój nic, teraz już z górki. Pewnie jest już u Niemców, w poniedziałek, max wtorek będziesz miał u siebie. Mój, jak widzisz wyżej, tak wisiał w HK.

Mój po 2,5 tygodnia dotarł.

Podpisali na FB

as noticed by the ship agent ,the package is still transit on the way ,but the system is not updated 
they has noticed and will update the news online soon ,please be patient to wait for it ,thanks

 

No to czekam, dam znać jak ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Pytanko do tych, co przerabiali spemall: na swoim koncie mam status "shipped" od 2 dni, ale nie dostałem numeru trackingu. Numer wysyłają na maila czy pojawi się na stronie?

Powinieneś dostać maila, ale numer trackingowy pojawia się też na stronie. Ja czekalem 4 dni od złożenia zamówienia na tego maila, także spokojnie. Pozdrawiam. :)

Wysłane z SGS3 przy użyciu Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam ten sklep.

Jedno zamówienie na Xiaomi Redmi 3 - szło 3 tygodnie. W Hongkongu coś się opierniczali. Wszystko ładnie zapakowane. Telefon sprawny i oryginalny. Standardowo gratis etui gumowe (fajne cienkie) oraz szkło na telefon - duży plus.

Drugie zamówienie na Xiaomi Redmi Note 3 Pro tydzień po tym jak przyszło mi Redmi3. Tym razem jak w mordę strzelił szło 2 tygodnie od pojawienia się numeru. Tak samo wszystko ładnie i szybko przebiegło. Bez Vatu of course. Szkło + etui chyba dają w standardzie. Paczka ładnie zapakowana.

 

Napewno następne zakupy będę brać od nich. Polecam EU Express jak Wam sie nie spieszy to Vat ominiecie.

Kupony zniżkowe 5$ oraz 3% działają dalej.

 

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2016 o 01:10, diadomciu napisał:

Powinieneś dostać maila, ale numer trackingowy pojawia się też na stronie. Ja czekalem 4 dni od złożenia zamówienia na tego maila, także spokojnie. Pozdrawiam. :)

Wysłane z SGS3 przy użyciu Tapatalka.

Dostałem numer po 3 dniach - ufff :)

Obecnie paczka jest w Niemczech - tracking na dpd.com albo 17track.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem numer po 3 dniach - ufff

Obecnie paczka jest w Niemczech - tracking na dpd.com albo 17track.net.

Super, bedziesz miał jutro pewnie u siebie telefonik. Mój dotarł wczoraj, ale jeszcze go nie widziałem, bo studia :D Ale już jutro pierwsze kroki z Xiaomi.

Wysłane z SGS3 przy użyciu Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy, jaką procentowo prowizję pobiera paypal za zakup w sklepie spemall? Na stronie paypal nie znajduje takich informacji, więc szybciej tu się dowiem, skoro robiliście już zakupy, to mniej więcej wiecie :)

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...