pablitto83

MIUI na HTC One a gwarancja

Recommended Posts

Przymierzam sie od jakiegos czasu do zmiany fona ze wzgledu na problemy z moim wyswietlaczem.

Chcialem Z1 compact, ale ma problemu a aparatem. Samsung s4 to na pewno bez miui ze wzgledu na dodatkowe zabezpieczenia przed CWM i utrata gwaranji. Nexus 5 ma problemy z gpsem, a tel uzywam caly czas jako navi. HTC One ma oficjalne wsparcie miui, jednak jak to jest z przywroceniem fabrycznego softu i usowaniem komunikatow o wczesniejszych zmianach? Na licznik flashowan skuteczny zawsze byl triangle away, natomiast nie mam pojecia czy sa dodatkowe zabezpieczenia/ liczniki jak w szajsungu. Czy ktos kto przerabial temat na htc one mogl by podzielic sie wiedza?

Tap tap from MI2

Wiem, ze w samsungu można sobie nagrać miui i tak zrobić żeby pokazywało ze ROM jest oficjalny z oficjalnego zrodla 0 count.

Z nexusie 5 bardzo dobrze GPS działa...

Wszystko da się wyzerowac.

MiuiV5/Nexus5

Samsung ma knoxa, nie udalo mi sie doczytac sposobu jego wyczyszczenia/obejscia. Za to gdzies mi sie zucily w oczy nakladki ala miui na s4.

Co do gps w N5, zaczalem czytac i się wystraszylem. Tu link z fixem http://m.youtube.com/watch?v=QBpNtWvY454

Wiele ludzi ma problem z gpsem w tym tel, gdyby nie to bylo by super. No ale jesli fix skutecznie dziala, to mamy tel z niemal golym andkiem bez zabaw w CM. Czy w N5 sa jakies zabezpieczenia typu knox dla flaszowan?

Tap tap from MI2

Nigdzie nie ma zadnych zabezpieczen. odblokowuje sie bootloader, rootuje, flaszuje recovery, flaszuje jaki sie chce rom, + w Samsungu mozna liczniki wykasowac.

Ja nie mam problemu... wlaczam apke, mam 20 satelit z miejsca.

Ja uzywam miui.

Najlepsze wyjscie G2, ktory i tak dostanie miui.

G2 troche duzy.. A co do znajdowania satelit przez nexusa- z tego co doczytalem, to problem jest z fixowaniem pozycji, ludzie raportuja skoki po 5-30m kiedy stoja. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji stajac na wielkim skrzyzowaniu w miejscu ktorego nie znam. Interesuje mnie jak to sie sprawdza na navigacji. Ja uzywam navigona i google map Testowales moze w aucie? Tym bardziej na miui?

Ponoc N5 tez ma dostac oficjalnie miui wraz z kitkatem, tak gdzies doczytalem.

Jedyne minusy jakie doczytalem na niekorzysc nexusa to gps i slaby glosnik. Glosnik przeboleje, ale nie gps ktory jest mi niezbędny. Oba telefony zrobione przez LG, wiec nie wiem czy problem ten sam..

Tap tap from MI2

Edited by pablitto83

Z tymi Samsungami nie jest tak kolrowo. Nie chodzi o żadne liczniki, a o flagę. Jak na razie nie udało jej się zmienić później.. I znam przypadek z innego forum, gdzie odmówili naprawy właśnie przez zmienioną flagę.

Więc radzę uważać.

Dokladnie, to knox.

No i w kestii tytułowego htc one. Rozumiem ze tam jest tylko licznik do wyzerowania przez triangle away. Poza tym mozna wrzucic oficjalna wersje htc google edition, zblizone do CM.

No i oficjalne wsparcie dla MIUI ktore juz jest. Balem sie aparatu z slaba rozdzielczoscia, zdjecia plenerow mogly by byc lepsze, ale to chyba najlepsza alternatywa, wszystko po prostu dziala jak powinno. Nadal zastanawiam sie nad nexusem 5, tylko ten gps..

Tap tap from MI2

W HTC nie ma liczników. Nie ma trójkątów.

Wystarczy użyć RUU , zablokować bootloader i S-ON.

Telefon będzie wyglądać jak nowy.

Telefon ze zmienionym softem zostanie z miejsca cofnięty. Ładowanie GE też się w to wlicza.

#Lalo od momentu kiedy pojawił się knox (w samsungach i ich nowym andku) telefonu nie można przywrócić do stanu dziewiczego 

Niestety i dlatego każdy bał się, że s3 może dostać knox z 4.3, ale tak się nie stało na szczęście :) 

Od s4 w górę wprowadzili to badziewie. Knox flag.

Nie do usunięcia jak na razie.

Jedyne co można zrobić samemu, to wgrać inny oficjalny Rom.

Każda próba rotowania daje nieodwralny znacznik knox flag.

I po gwarancji.

Wysłane z mojego GT-I9300

Edited by raf7705

Co do Samsunga i Odin to podobno uwzględniali gwarancję jak próbowałeś przez niego aktualizować i pojawiła się flaga knox.

Tapnięte z MI2S

Wgrywałem do note3 przez odina oficjalny system i nic mi nie nabilo.

Edited by raf7705

Ciekawe jakie jazdy będą właśnie na Note 3 bo ma mieć MIUI.

Wysłane z MI3

Oficjalnie wydany przez Samsunga nie nabija. Ale przeciek oficjalnego już nabija :)

Edited by Deragon

A to może być. Przecieku nie próbowałem.

Jak będzie miui, to super.

Guest
This topic is now closed to further replies.