Skocz do zawartości

Czy to podróbka.


klop

Rekomendowane odpowiedzi

Przed kupnem zawsze trzeba sprawdzić specyfikację (nie mam pojęcia dlaczego wielu tego nie robi). 

Specyfikacje MI3 są wszędzie np. u nas czy choćby na polskich portalach o gsm - w google pierwsze wyniki. 

 

MI3 WCDMA nigdy nie był z 4.2. Te specyfikacje z Ali są pomieszane. Trochę z modelu TD a trochę z WCDMA. 

Ja jak widzę tylko jedną niezgodność to zamykam stronę. Sprzedawca musi wiedzieć co sprzedaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Ale nie każdy zna (np. ja) 100% całą specifikację na pamięć. Np. nie miałem pojęcia że telefon nigdy nie miał wersji 4.2 . Pozatym błędy się wkradają, nawet na polskim allegro czasem ktoś napisze jakąś bzdurę. Ale na allegro jeszcze się nie przejechałem. Jesli ktoś pisze że jest to powiedzmy oryginalny głośnik yamahy o oznaczeniu/modelu XYZ, i się walnie w wymiarach np wysokośi i napisze że ma 110cm zamiast 100. To i tak kupuję bo ufam że jest to dokładnie ten model. I jak dotąd nie miałem problemów.

 

W przypadku z tym gościem również napisał że jest to oryginaalny Mi3 i jeszcze za to dodatkowo ręczył. Ale okazało się co innego.

 

Po prostu nauczka na przyszłość, Chiny to nie Polska. Jak sprawa sie zakończy poinformuję w moim wątku. Tylko nie widze powodu żeby zaraz jechać mniej obeznanych kupujących (zrobionych w balona, jakby to nie było już wystarczającą karą za nieuwagę ;) ) że nie zauważyli niuansów w opisie przedmiotu i nie zrezygnowali.

Edytowane przez Exsilium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak 2 lata temu kupowałem Galaxy Mini 2. Na Allegro gościu wystawia Galaxy Mini (1, nie 2), zdjęcie głównej również wersji 1, w dział też 1, no i cena 1. Ale w opisie zdjęcia Mini2, chociaż opis już zły. Cena była dobra nawet jak na tą pierwszą generację, więc zaryzykowałem.

 

..przyszła nówka druga generacja za cenę pierwszej ;)

 

Tak więc czasami się opłaca, ale zamawiając coś z zagranicy, bądź za jakieś większe pieniądze, to bym na pewno wolał mieć pewność w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...