Skocz do zawartości

3 nowe produkty...


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mamy 23.04 Xiaomi zaprezentowało MiRouter, MiRouter Mini, Mi Box enhanced edition, także ani tabletu, ani telefonu nie ma...

 

Wiecej info: http://en.miui.com/thread-19695-1-1.html

 

Specyfikacja:

 

4K Ultra HD Android-powered set-top box that’s 3x faster and much slimmer than its predecessor.
- Amlogic quad-core 2GHz Cortex-A9 chipset, Mali-450 MP6 GPU, 2GB RAM, 4GB Flash
- 802.11ac support
- USB 2.0 and OTG micro ports, microSD card slot (up to 64GB)
 
802.11ac, dual-band, 1 TB Hard Disk.
It's your perfect device companion at home.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Box pro
4K Ultra HD Android-powered set-top box that’s 3x faster and much slimmer than its predecessor.
- Amlogic quad-core 2GHz Cortex-A9 chipset, Mali-450 MP6 GPU, 2GB RAM, 4GB Flash
- 802.11ac support
- USB 2.0 and OTG micro ports, microSD card slot (up to 64GB)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z wyjaśnieniem, że z pierwszym MiBoxem było inaczej. Cały język był jako PNG... ;p

Czyli nie dało się normalnie tłumaczyć. Nie wiem jak teraz. Może lepiej. 
Z tego co wiem są tam usługi VOD. Ale serwer chiński więc wszystko po chińsku i wolno ładuje. O HD można zapomnieć.

 

Sam mam Android Boxa pod TV na MK888 czy jakoś tak. 

Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wgrywania romów (czego w tym MiBoxie nie ma). Dlatego mam tam spokojnie Kitkata. 

Ja stawiam zawsze na wsparcie. Nie bierzcie się za sprzęty bez wsparcia! MiBox takiego nie ma.

Kiedyś Mark próbował rootować MiBoxa. Skończyło się na uwaleniu płyty bo coś tam trzeba było nawet lutować. Nie polecam.

 

Na Android Boxy takiego jak ja mam można spokojnie wgrać np. XBMC i macie ładne media center pod TV z wieloma możliwościami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. Media box. 

Podłączasz do TV i np. strumieniowo ładujesz filmy z neta (czy z HDD po usb czy sieci). 
W przypadku MiBoxa oglądniesz filmy w MKV (ale z polskimi napisami to raczej nie). 

Tu na filmie jest przykład, że MiBox wpiety do sieci Wi-Fi jest rozpoznawany w MI2 jako Wi-Fi display więc mozna sobie obraz przesłać na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid

Witam w klubie. Mam MK808 ;)

Świetna sprawa. Filmy mam na desktopie i po wifi odpalam na TV dzięki temu urządzonku.

Szkoda, że nie ma takiego wsparcia jak miui. Przydałoby się parę łatek a ich częstotliwość jest delikatnie mówiąc kiepska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z opinią, że xiaomi box nie działałoby. Na aliexpress raz rozmawiałem z chińczykiem, który to sprzedawał. Oni flashują to przed wysłaniem (tak zwany jailbreak) i wgrywają aplikację google, nawet google play. Ponadto można wgrywać aplikację z pliku, oczywiście całość jest przetłumaczona na angielski. Jednak wynikł mały problem, bo niedawno była aktualizacja i xiaomi to zablokowało, więc przestało to działać. Teraz chyba Chińczycy znowu to sflashowali, jednak ogólnie on mi tego nie polecał, bo jest to sprzęt robiony typowo na rynek chiński, więc wiele aplikacji nie będzie porostu działać, a nawet jak mi zrobi jailbreaka to nie gwarantuje ile to będzie działać. Tu jest właśnie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@latet słabo wychodzi na antutu bo ma za mądry procesor. ;) mój n5 ma 20k, w 3d mark pokazuje tak jak powinno, ma dużo bardziej wymagające, wyciskajace z procesora i układu graficznego 100%, nie jak antutu 50% mocy urządzenia.

MIUI_V5/N5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...