Skocz do zawartości
  • 0

Mi5 vs Redmi Note 4 Pro vs ?


sinior

Pytanie

Witam Szanownych Forumowiczów.



Taka sytuacja - funfel i ja zdecydowaliśmy się zacebulić na jakąś cegłówkę od Czajnisów.

Wybór został ograniczony ze względu na warunki brzegowe - otóż chcemy wydać max 1 tauzen a do tego ustrojstwo powinno cechować się ficzerem 3/64GB oraz 2xSIM oraz 5"+ oraz mieć w nazwie Xiaomi.

Coby nie mieć zbyt dużej zagwozdki z VAT ustaliśmy sobie żeby zakup wykonać u Goldway z opcja "Seller's Shipping Method".


Z obecnej oferty u tego majfrienda wychodzi ze można by łyknąć:


* Redmi Note 4 Pro 3/64 Silver - obecnie to 187$ + 12$ = 199$ = 811 PLN


* Redmi Pro 3/64 Silver – obecnie to 205$ + 12$ = 217$ = 884 zł


* Xiaomi Mi5 3/64 Silver - obecnie to 236$ + 12$ = 1010 złociszczy

 

O ile maj nige..., znaczy funfel zdecydowany jest na większą cebule wiec na 100% bierze RN4Pro - o tyle mnie osobiście chodzi po głowie coby zakozaczyc i szarpnąć się jednak na Mi5 - no bo:


0) byłby większy prestige na festynach u mnie w village oraz


1) to w sumie flagship killer (choć już retajred) oraz


2) takiego majfołna ma przecież Acid czyli Masta of Disasta tego tutaj przybytku - wiec może sam ten fakt powinien zadecydować o wyborze?



Pany co radzicie? Jak żyć? Co zeżreć??? Dopłacić te 199zł? Czy może szkoda bo 199zl to w sumie 132,6666666666667 piw VIP z Biedroniastej (1,5zl/szt)?



Z może wybrać złoty (znaczy silver) środek – Redmi Pro?



PS: Aktualnie RetTube przeglądam na RN2 2/32, ale chciałem go przekazać małmżonce - bo mówi że Nokia 3210 już się jej znudziła.



PS2: No i oczywiście proszę o poważne odpowiedzi / porady / sugestie / opinie tak żebym nie musiał dzwonić w tej sprawie do Wróżbity Macieja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Nie no redmi note 4 do mi5 porównywać :) jedyne co to bateria na plus oprócz ceny. Wykonanie kwestia gustu, wiadomo choć note 4 świetnie wykonany. Redmi pro ma dodatkowo oled i usb-c, ale nie ma globala, więc trzeba rzeźbić miuipolska. Nikt za Ciebie nie wybierze, to są kompletnie różne telefony

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
11 godzin temu, sinior napisał:

Pany co radzicie? Jak żyć? Co zeżreć??? Dopłacić te 199zł? Czy może szkoda bo 199zl to w sumie 132,6666666666667 piw VIP z Biedroniastej (1,5zl/szt)?

Argus z Lidla jest lepszy :D

Ja bym tylko zostawił Redmi Pro i Mi5 do zastanowienia, odpowiedz sobie na pytanie, czego bardziej oczekujesz od telefonu i na czym bardziej Ci zależy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...