Jump to content

Accessories 4 You

Recommended Posts

Witam

Tydzień temu zamówiłem w sklepie Accessories4you telefon Redmi Pro. Nie ma żadnego kontaktu ze sprzedawcą - telefon wyłączony, brak odpowiedzi na maile, a także na wiadomości wysyłane poprzez stronę zamówienia. Ponieważ zapłaciłem "z góry" zaczynam się niepokoić, czy sklep nadal istnieje.

Czy ktoś na forum robił ostatnio zakupy w sklepie Accessories4you lub ma informacje na temat jego sytuacji i ewentualnych problemów ?

Dzisiaj dostałem dokument wymiany od Pana Normana. Jednym słowom pełen profesjonalizm.
Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z rozwiązania sprawy.
Różne robiłem zakupy i zdarzały się długo czasowe przepychanki.
Tutaj gdy w końcu się dogadaliśmy to od razu na drugi dzień już miałem telefon.
Już sobie z niego piszę. Pozdrawiam koledzy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam

Ja niestety muszę potwierdzić wszystkie opisane powyżej zastrzeżenia do sklepu. Jedno wielkie dziadostwo!. Jak chodziło o kupno (a kupiłem już trzy telefony), to kontakt mailowy był super. Pytanie- zaraz odpowiedź. Natomiast jak przyszło do reklamacji - klęska! Nagle nie ma żadnego kontaktu, telefonu oczywiście nie ma. W moim Redmi Note 3 Pro padło wejście usb. Telefon z fakturą oraz świstkiem zwanym gwarancją dotarł do p. Normana Wieja 19.09.2016 r. Praktycznie od tego momentu nie mogę uzyskać konkretnej odpowiedzi. Dopiero po kilkunastu mailach krótkie info, że wysłany do serwisu, że do Rzeszowa, że cisnę serwis itp. Oczywiście po 14 dniach nie miałem żadnej informacji. Mija prawie miesiąc od dostarczenia i w sprawie nic się nie ruszyło. Normalnie ręce opadają! Dla mnie to wygląda na próbę oszustwa i sprawę pewnie zgłoszę na policję. Dodatkowo skieruję sprawę do WIH. A co wy polecacie zrobić?

Także reasumując - jedno wielkie badziewie. Typowy polski przedsiębiorca. Jak najmniejszym kosztem zarobić jak największą kasę. NIE POLECAM!

• 3 weeks later...
Witam!  Czy orientuje ktoś się może czy firma oferuje wgranie miuipolska? Napisałem wiadomość do sprzedawcy niestety czekam cały czas na odpowiedź. Pozdrawiam 

To napisz do MiCenter. Odpłatnie się wgra każdy rom.

Wysłane z mojego MI 5

8 godzin temu, gacekp napisał:

Napisałem wiadomość do sprzedawcy niestety czekam cały czas na odpowiedź. Pozdrawiam 

Czekaj tak forever... Tu możesz się doczekać jedynie siwych włosów. Ludzie, jest tu tyle napisane, że czerwona lampka powinna się od razu zaświecić.

Dnia 28.10.2016 o 22:03, arek_r1 napisał:

Czekaj tak forever... Tu możesz się doczekać jedynie siwych włosów. Ludzie, jest tu tyle napisane, że czerwona lampka powinna się od razu zaświecić.

Dostałem odpowiedź na PW - więc nie ma takiej tragedii ;)

Share

• Create New...