Skocz do zawartości

Accessories 4 You


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja nie polecam zakupów u tego Pana. Do momentu kiedy nie zaplacisz jest b.miły. W momencie jakichś problemów ma cię w ... poważaniu. Sprzedał mi ekran do mi3 rzekomo oryginalny, który wytrzymał 4 miesiące. Juz w momencie montażu u Acida nie działało podświetlenie, ale sprzedajacy usilnie prosił aby nie odsylać ekranu i w zamian dołoży gratisy. Machnąłem na to ręką i to był błąd. Trzeba było odesłać podróbkę czy raczej podrupke sprzedawcy. A zatem sami oceńcie czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

BARDZO POLECAM! Zamówiony Mi Band doszedł szybko! A co najważniejsze, kupiłem opaskę przed obowiązującą promocją, a mimo to dostałem 10 zł zwrotu do przesyłki!!

Ode mnie MEGA PLUS!

Podejrzewam, że taki Mi Band 2 też będzie od Accessories 4You :-)

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj przyszedł do mnie mój Mi4 LTE 3GB. Telefon świetny. Sprzedawca bardzo miły, strasznie cierpliwy (odpowiada  na wszystkie pytania). Sprowadził mi telefon z chin w expresowym tempie (od zamówienia przeze mnie do odebrania minął tydzień). Na tą chwilę jestem bardzo zadowolony. Do tego dostałem Fakturkę Vat23% na której mi zależało no i pisemna gwarancja od sklepu. POLECAM

 

Jeśli mogę zasugerować sprzedawcy to proponuje wprowadzić do oferty akcesoria takie jak plecki to Mi4, więcej pokrowców itp. 

Edytowane przez Panczo_Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio oddawałem starego Redmi Note 3G na gwarancję, niestety Xiaomi jej nie uznało (żółty ekran).

Za opłatą ekran został wymieniony w Polsce na tak samo dobry zamiennik, choć po otrzymaniu go okazało się, że nie działa część dotyku. Po skontaktowaniu się odesłałem telefon, a po tygodniu otrzymałem już całkiem sprawny. 

Szczerze polecam sprzedawcę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddawałem starego Redmi Note 3G na gwarancję, niestety Xiaomi jej nie uznało (żółty ekran).

Za opłatą ekran został wymieniony w Polsce na tak samo dobry zamiennik, choć po otrzymaniu go okazało się, że nie działa część dotyku. Po skontaktowaniu się odesłałem telefon, a po tygodniu otrzymałem już całkiem sprawny. 

Szczerze polecam sprzedawcę!

 

 

Ekran był zbity i miał plame.

 

Gdyby była sama plama to ekran byłby wymieniony w ramach gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak to już jest z tymi gwarancjami producenta. Wiem bo trzy lata pracowałem w serwisie Sony-Ericssona.

 

I nie jest to bezpodstawne bo szybka najczęściej pęka od upadku a przy upadku może wykrzywić ramkę i przez naprężenia mogą pojawić się plamy.

Jak by nie patrzeć każdy producent ci to odrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran był zbity i miał plame.

Gdyby była sama plama to ekran byłby wymieniony w ramach gwarancji.

A to zwracam honor, bo przyznam się, że miałem "czarne myśli" na temat A4Y.

@A4Y szczerze przepraszam za same podejrzenia, że chcieliście oszwabić kolegę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie dziś Xiaomi Mi4 LTE. Telefonik naprawdę świetny.

 

Dobrze, że A4Y dodał folię gratis (spodziewałem się, że ta folia to będzie taka giętka jak zwykła taśma klejąca a tu pozytywne zaskoczenie - grubość i sztywność bardzo podobna do szkła hartowanego :D ) bo swoje szkło krzywo przykleiłem i jak chciałem poprawić to zabrudziło się kurzem i włoskami i szkło wyrzuciłem :mad:

 

I dostałem pewnie przez pomyłkę 2 przejściówki do ładowarki. Jedna była luzem poza pudełkiem a druga w pudełku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Polecam . Czekałem na telefon z xiaomi for sale. Czekałem, czekałem i czekalem. W. końcu się wkurzyłem, doplacilem i w jeden dzień otrzymałem. Jedynie pokrowiec to taki brzydki przezroczysty silikon i trzeba będzie rozejrzeć się za czymś porzadniejszym.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam Pytanie. Czy cena telefonu Redmi note 2 PRIME, jest aktualna? Bo wydaje się dość mocno zawyżona na tle innych sprzedawców. Może z powodu urlopu nieuaktualniona?
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-prime-2gb-32gb-lte-4g-fv23-i5647331273.html
 

U większości sprzedawców cena tego telefonu z PL oscyluje w granicach 830 do max. 870 zł a tutaj prawie 1100zł. Dlaczego aż taka duża (~200zł) różnica?

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...