Skocz do zawartości

Bateria w Redmi Note 4X


tomi127

Rekomendowane odpowiedzi

Ale myślę że takie wyniki inni maja przy włączonych danych komórkowych, LTE, , większa jasność ekranu, synchronizacja itd. U mnie jest głównie 2G, wifi, ekran min podświetlony, aplikacje po blokowane, wiec takie prawie czuwanie. Najwięcej korzystam z whatsappa głosowo i tekstowo i dlatego ten włączony ekran. Chyba  że marudzę i już więcej z tego telefonu nie wycisnę. Moja kobieta ma Redmi 4 Pro i ładuje raz w tygodniu, kiedy po skorzystaniu z internetu za każdym razem wyłącza dane kom, wifi itp. a raz na 5 dni kiedy o tym zapomni. I tego po w tym telefonie oczekiwałem. 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik SoT masz elegancki. A redmi4 ma mniejszy ekran i słabszy procek wiec bedzie na nim ciut lepiej.

Moj note4 od początku trzyma slabo patrząc na wartosci innych. Moze dlatego ze mam po instalowanych z ponad 90 różnych aplikacji, z których w 95% rzadko odpalam, ale widocznie mogą mieć wpływ na baterie. U mnie najwiecej zawsze zżera android, a system mam global 9.2.2.0. Poza tym w pracy mam problem z zasięgiem 3g i telefon po włączeniu transmisji danych drenuje baterie.

Screenshot_2018-04-14-01-20-12-289_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-04-14-01-20-19-320_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-04-14-01-20-02-536_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-04-14-01-20-28-197_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-04-14-01-20-15-884_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez Mario80
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pq78 napisał:

Mario80, zmień ten ROM. Dlatego go wycofali bo drenował baterię. 

Można łatwo downgradować do 9.2.1.0 ściągając paczkę.zip do folderu downloaded_rom. 

Dzieki, juz zaciagam, ale z tego co pamietam zywotnosc baterii mialem podobna na 9.2.1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tomas111 napisał:

I jak wrażenia? Siedzę na miui 8.4.12 i ma trochę błędów.

Ja mam ją od wczoraj i mogę powiedzieć WoW odnośnie baterii. W tych samych warunkach na 9.2.2.0 mialem zjazd na ok 70%, teraz na 88%, czyli bateria zdecydowanie na plus - oby tak zostało.

 

Na minus to zmienił się domyślny dzwiek kalendarza to gorszy ;( 

 

Powiadomienia teraz zajmują wiecej miejsca i zawieraja tresc wiadomosci np. z messengera.

 

Zamiast wolnej 1.2GB RAM, teraz mam 1.4GB przy tych samych odpalonych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie podobnie na miui Polska że ostatnie aktualizacje to jedna wielka kicha z baterią? Na początku do 10h sot a teraz bez komentarza......

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


Mam podobnie na miui Polska, ale przeszedłem ostatnio na wersję global 8.4.19 beta i jest dużo lepiej. Jednak sot 10 h to u mnie kiedyś i teraz mission impossible
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stable 9.5.8.0 rewelacja. 20% zostało a sot. 10g25min. Przy 2 dni i 20 godzin. Tylko oficjalne oprogramowanie. Takie moje zdanie. Rozumiem, że zabawa jest fajna, ale wolę to co dopracowane. Kiedyś napisałem i pytałem się tu na forum, czy warto dev? Warto dla tych co lubią się poświęcać bo dzięki nim, wam, powstaje stabilny ROM. Czy macie np. niedopracowaną wersje windows ? Napewno by was to wkurzało. Wolę pewniaka niż kiche. Szacun dla beta testerów. Spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stable 9.5.8.0 rewelacja. 20% zostało a sot. 10g25min. Przy 2 dni i 20 godzin. Tylko oficjalne oprogramowanie. Takie moje zdanie. Rozumiem, że zabawa jest fajna, ale wolę to co dopracowane. Kiedyś napisałem i pytałem się tu na forum, czy warto dev? Warto dla tych co lubią się poświęcać bo dzięki nim, wam, powstaje stabilny ROM. Czy macie np. niedopracowaną wersje windows ? Napewno by was to wkurzało. Wolę pewniaka niż kiche. Szacun dla beta testerów. Spoko. 
Używam wersji global dev ,córka stable moja wersja bez B20.Telefony używane intensywnie (z naciskiem na bardzo u córki ) działają identycznie czyli bezproblemowo .Na temat baterii się nie wypowiadam raz trzyma trzy dni raz 24h .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś przypomnieć jak wgrać global? Już mnie wkurza miui polska z bateria . Przez aktualizacje nie chce wogole ruszyć. A przez twrp stoi logo i się nie uruchamia. Albo mam nie od tego telefonu soft albo coś mam nie tak. Mogę prosić linka do softu. Może pomieszalem wersje redmi note 4 x i bez x . ;)
Pozdrawiamac84e3f328a68848eb692bb1dd24edcb.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2018 o 22:01, pobutek napisał:

Witam. Może ktoś przypomnieć jak wgrać global? Już mnie wkurza miui polska z bateria . Przez aktualizacje nie chce wogole ruszyć. A przez twrp stoi logo i się nie uruchamia. Albo mam nie od tego telefonu soft albo coś mam nie tak. Mogę prosić linka do softu. Może pomieszalem wersje redmi note 4 x i bez x . ;)
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba jeszcze puścić lazyflasher. Inaczej Global na TWRP nie wstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2018 o 22:46, pobutek napisał:

 


Trzeba jeszcze puścić lazyflasher. Inaczej Global na TWRP nie wstanie
 

Możesz napisać dokładnie co mam zrobić? Pierwszy raz słyszę.Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka[/code]

Flashjuesz po ROMie. Tak samo jak plik z ROMem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jakim cudem wyciągacie takie wyniki ?

Ja wczoraj przy włączonej cały czas transmisji danych miałam 2 dni i parę godzin sot około 3 godziny i ledwo 25% baterii zostało.

Wyłączone mam wszystkie aplikacje zainstalowane z autostartu, synchronizacja włączona na chwilę, powiadomienia zalecane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardem jest 6-7h sot przy 4-5 dniach bez ładowarki. Transmisja danych naprzemiennie włączona z wofi, minimum 30 minut rozmow dziennie, synchronizacja maila co godzinę oraz czaly czas komunikacja przez whatsapp ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 dni do tego 6-9h SoT. Poza domem cały czas transmisja danych, w domu WiFi. Wszystkie apki z wyjątkiem FB i Messengera na oszczędzaniu energii MIUI. Oszczędzania energii zazwyczaj nie używam. Ładuję przy około 10%, chociaż często zdarza mi się szybciej. Ładowanie na noc z portu USB 0.5A, chyba że mam mniej czasu to inną ładowarką z przedziału 0.7-2A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...