Skocz do zawartości

Bateria w Redmi Note 4X


tomi127

Rekomendowane odpowiedzi

26tTos2.png

 

Telefon wczoraj pod wieczór naładowany do 100% powerbankiem Xiaomi, dziś od godziny 6.30 rano odpalony hotspot LTE i do tej pory jak widać do 10% baterii.

Ekran 3h25min.

Telefon ładowałem kilkukrotnie przez te kilka dni jak go mam lecz nie rozładowałem go do zera, mogę powiedzieć że tak ze dwa i pół cykla zrobił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non stop włączone lte, wyświetlacz 40%, i ciągła gra w mobile legends i idle heroes oraz trochę Youtube, dobry wynik? Jak wlacze Wi-Fi będzie lepszy? Dodam że czasem tracę sygnał z lte na h+ Ekran przez 8h i 5 min wlaczony

Screenshot_2017-09-01-19-29-38-452_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-09-01-19-29-31-939_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez Rajzerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi się że bateria trzyma tak sobie w porównaniu do innych bo widzę że osoby osiągają tutaj po 10h.
Jasność na maks 30%. Używane LTE często. A tak to tylko internet, fb, taptalk i w sumie tyle. 551992e04233bafc777e056e3e891583.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała podpowiedź, nie zostawiaj aktywnej karty z FB jak wychodzisz z przeglądarki. Mam to samo, co prawda na chromie ale jednak. Jak zostawiam FB przy wyjściu to mam zużycie po kilkanaście procent, jeśli nie zostawiam,ale dalej przeglądam i np przerzucam na inną stronę przy wyjściu to mam zużycie kilka %
Jesteś na global Dev czy na xiaomi.eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam nabyć nowy telefon.

Głównym kryterium jest czas pracy na baterii. 

Znalazłem sprzeczne informacje:

1) Redmi 4x powinien dłużej działać na baterii ze względu na mniejszy ekran i jego niższą rozdzielczość

2) Redmi Note 4x powinien działać dłużej, ze względu na procesor wykonany w nowszym procesie technologicznym

Oczywiście czytałem tematy z informacjami o czasie pracy na baterii, ale ze względu na różny stopień wykorzystania i oprogramowanie w obu modelach waha się od 6 do 12h SoT.

 

Który model powienien na tym samym sofcie działać dłużej?

Redmi 4 Prime ze względu na brak pasma LTE 800 eliminuję.

 

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Twojego sposobu użytkowania. Jeśli bedziesz miał sporo godzin włączonego wyświetlacza  to uważam że Note więcej pochłonie energii, jednak  procesy, które będą działały w tle mniej zabiorą energii z Note. Lepiej pomyśl nad kwestią wielkości wyświetlacza, która bardziej ci pasuje bo oba wytrzymają ci cały dzień intensywnej pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na xda ten Kernel. Na razie wgrałem kamerkę z miui, bo jest na xda.

Zauważyłem, że na obecnym kernelu mam w aplikacji Ampere podany maksymalny prąd ładowania. Na innych tego nie było.

0028cabc37cdc3e3db279bfa80e37eb4.jpg

Tak BTW, to dyskusja chyba powinno być przeniesiona do innego działu.

Edytowane przez konsolite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...