Skocz do zawartości

Bateria w Redmi Note 4X


tomi127

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy cykl ladowania: prawie cały czas włączone wifi, czasem aero2, trochę fb, messengera, instagrama, yt i sporo przeglądania internetu. Jasność ręczna na 30% (na dworze 50), a wieczorem na prawie najniższą + tryb czytania,  synchronizacja wyłączona. Dla mnie spoko :)

Screenshot_2017-07-13-22-08-50-988_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-07-13-22-08-41-250_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy ja instaluje cpu-z i cpu spy. Włączam appki i sprawdzam czy podczas nic nie robienia podbijają cpu. Są appki, które blokują cpu i chodzi pełną parą. A jak killuje ta appkę to się odblokuje. Potem drugim razem ją właczam i działa normalnie. Więc jak komuś bateria szaleje, to radze sprawdzać czy dana appka nie podbija cpu. Wystarczy wyczyścić pamięć RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem drugi test po trzech miesiącach z tym, że teraz chciałem sprawdzić długość pracy przy mniejszym użytkowaniu ( praca na WIFI, smsy, rozmowy, trochę Chrome i parę innych aplikacji ) 

Test z dnia 06.04.2017

comment_8dTZAujBoA1gutr7uiKYayAf5w7rmAO7.jpg


Test z dnia 25.07.2017

Screenshot_2017-07-25-15-35-54-090_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez Heisenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To mój pierwszy post, więc witam szczęśliwych posiadaczy MIUI, tych nieszczęśliwych także. Ja zaliczam się do pierwszej grupy ;)

Podczas normalnego trybu pracy (czyli nie za dużo wolnych chwil) moje wyniki na screenach poniżej. Przy intensywny użytkowaniu (GPS na rowerze itd.) Udało mi się osiągnąć 14h SoT :)

1.png

2.png

Edytowane przez PeKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z moim fonem Note 4x. W nocy podłączyłem go pod ładowarkę, rano patrzę a tam nic nie naładowane. Podłączałem kilkakrotnie i nic nie ładuje. Zmieniłem ładowarkę na inną i również nic. Podłączyłem pod PC i również nic nie reaguje. Zauważyłem, że ładuje się dopiero gdy jest wyłączony. Po włączeniu nadal nie reaguje na ładowarkę.

Mam MIUI 8.2.1.0 (MBFMIDL). Czy mam go oddać na gwarancję? Ładowarka jest sprawna, ładuje inne telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, poeta226 napisał:

Witam wszystkich.

Mam problem z moim fonem Note 4x. W nocy podłączyłem go pod ładowarkę, rano patrzę a tam nic nie naładowane. Podłączałem kilkakrotnie i nic nie ładuje. Zmieniłem ładowarkę na inną i również nic. Podłączyłem pod PC i również nic nie reaguje. Zauważyłem, że ładuje się dopiero gdy jest wyłączony. Po włączeniu nadal nie reaguje na ładowarkę.

Mam MIUI 8.2.1.0 (MBFMIDL). Czy mam go oddać na gwarancję? Ładowarka jest sprawna, ładuje inne telefony.

Pytaj @Acid

Jak dla mnie do oddania na gwarancje.

28 minut temu, tomn95 napisał:

Ile % w użyciu baterii maja u was system android i android?

Pomiędzy 20-30 i około 10% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale póki miałem AGM X1 z Snapem 617 (28 nm), to przy baterii 5400 mAh robił spokojnie 3 dni takiego samego użytkowania, a RN4 2 dni. Tyle, że 617 miała mniejsze taktowanie, bo 1.5 GHz, ale w ogóle seria sześćsetek jest niezła pod względem baterii, nawet te mocniejsze 65x są dobre w stosunku wydajność/energooszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MIUI8. Używam LTE  i WiFi. Korzystam z Chrome, Blix, Pepper, Tropiciel Okazji, Gmail, YouTube, Tapatalk. Włączony mam bluetooth, bo korzystam ze słuchawek. Czasem GPS. Nie korzystam ze społecznościówek w ogóle. Generalnie nigdy nie rozładowałem telefonu poniżej 1,5 dnia. 

 65ca264e882ae87020661f30fb51ac6c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez konsolite
Rozszerzenie opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 dzień RN4X i bateria powiem nie powala jakoś... Max 6h SOT, jasność na max 35%, bez synchronizacji i lokalizacji itp, zwykle użytkowanie. Leci w oczach.. Przeszedłem od razu na Xiaomi.eu i Miui 9. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dawideo napisał:

U mnie nadal około 6 h ekranu, przy półtora dnia użytkowania. Może to kwestia ustawień? Możecie napisać co macie wyłączone? (LTE, GPS, synchronizacja,wibracja). Czy jest jakaś apka którą mogę sprawdzić kondycję baterii?. 

Ja mam załączone ciągle WIFI LTE synchronizację i wibracje

GPS włączam dopiero wtedy gdy korzystam z map

Tak to mam na telefonie z takich aplikacji drenujących baterię Facebooka Messengera Snapchata Line i Instagram

Taki wynik osiągnąłem oglądając sporo YT (około 5 godzin albo nawet i więcej ) na podświetleniu 40 %

Edytowane przez Norbix029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawa prezentuje się tak. Czy to w miarę ok, chyba wynik powinien być troszkę lepszy co? Tzn albo albo więcej godzin ekranu, albo dłuższy czas baterii np ponad dwa dni. Czy to może już moja fanaberia:) p.s siostra przy półtora dnia użytkowania uzyskuje 9 h ekranu:/

Screenshot_2017-08-28-16-55-53-156_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2017-08-28-16-56-00-899_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...