Skocz do zawartości

Obsługa gwarancyjna na terenie Europy?


StrangeFruit

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie http://www.ibuygou.com/ można znaleźć informację o tym, że powstało European Maintenance Station, z siedzibą w MiCENTER  w Bułgarii. Czy to znaczy, że nasze telefony będzie można wysyłać na gwarancję właśnie tam. Ktoś coś wie więcej na ten temat.

Dodam, że dotyczy to tylko telefonów zakupionych w ibuygou.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może korzystał z serwisu gwarancyjnego i może się podzielić doświadczeniami? Kupiłem Mi2s w sierpniu minionego roku i juz w grudniu pojawił się problem z wyświetlaczem. Najpierw małe przebarwienie w kolorze żółtym, potem się stopniowo powiększało i zmieniało kolor na brązowy. Wielokrotna proba kontaktu z ibuygou bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w praktyce. Będę niestety musiał wysłać swojego MI3 po upadku na zabieg wymiany wyświetlacza i ciekaw jestem ile to potrwa i co ważniejsze ile "zakosztuje" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalo

 

To mnie nie pocieszyłeś:/

Nie sprawdzałem tego ale szwagier znalazł na necie oryginalny (ponoć) ekran do MI3 za coś koło150$. Tyle że samemu się go założyć nie da.

Wyślę zdjęcia na serwis ibuygo i zobaczę co napiszą ...

 

Edit:

Niestety opłacić mi się musi, bo następny nawet delikatny upadek uszkodzi szybę całkiem a poza tym w tym stanie sprzedaż telefonu też się zupełnie nie opłaca ...

Edytowane przez GeoT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam w S2 wartość telefonu wynosiła 800zł a kompletny wyświetlacz z dotykiem 500 zł

Naprawa nieopłacalna. Pisz na adres MiCenter w bułgarii może przynajmniej poznasz koszt i możliwość naprawy

 

jacek007 pisz na czacie ibuygou pomiędzy 9 a 12 rano ja zawsze o tej porze nie miałem problemu z kontaktem. Zwięźle i prostymi zdaniami,  ich angielski też nieraz kuleje. Nie rozpisuj się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest usługa wraz z ekranem?

Bo jeśli tak to chyba nie jest źle wyjdzie około 450zł + przesyłka, myślę że w u nas zapłaciłbyś więcej, u mnie chcieli 500zł za wymianę w Galaxy S2, Fajnie że zrobią to  w Bułgarii bo nie trzeba się bać celników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana co-po-niektórym "yoyo" proponuje mi Bułgarię więc chyba Europa z zasady będzie tam wysyłana. Koszt przesyłki oceniła na około 10$.

Najgorzej będzie przenieść się na ten czas na Nokię C3-01 ;)

Żona polubiła mocno SGS4 i chyba nie da się zamienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia C3 rzeczywiście ma dotykowy ekran ... ale lepiej o tym nie mówić ...

To koszt w obie strony jeśli dobrze zrozumiałem więc ogólnie  da się przeżyć i chyba będę zmuszony to zrobić.

Tym bardziej, że to MI3S tak kusi, że pewnie naprawię i sprzedam i jak zwykle dołożę. Takie biznesy zazwyczaj robię ;D

Edytowane przez GeoT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak robię gdy spodoba mi się coś nowszego - i za każdym razem wmawiam sobie że teraz już nic lepszego/większego/mocniejszego nie potrzebuję - do czasu :-P

Czyli wysyłka jak ma się odbywać bo jeśli koszt 10USD w obie strony to tak jakby był Door to Door , moim zdaniem wysyłasz na swój koszt a potem oni odsyłają ci naprawiony telefon z kwotą usługi powiększoną o koszt transportu z Bułgarii do Polski , tylko musisz się dowiedzieć czy to będzie za pobraniem czy będą czekali aż przelejesz te 160USD i dopiero wyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...