Skocz do zawartości
  • 0

Telefon za 500-600 zł, przesiadka z RN2


osimaru

Pytanie

Witam.

Obecnie posiadam Redmi Note 2 i pod większością względów mi odpowiada. Niestety bateria nie zachwyca, a trafiła mi się okazja go odsprzedać za przyzwoite pieniądze, więc szukam czegoś nowego.

Generalnie przekątna 5 lub 5,5 cala oraz chciałbym 3 GB RAM o ile to możliwe w tych pieniądzach. Preferowałbym również model, na który jest lub jest szansa że będzie oficjalny CyanogenMod tak więc procesor raczej Qualcomm.

Jaki model będzie dla mnie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 minut temu, osimaru napisał:

Witam.

Obecnie posiadam Redmi Note 2 i pod większością względów mi odpowiada. Niestety bateria nie zachwyca, a trafiła mi się okazja go odsprzedać za przyzwoite pieniądze, więc szukam czegoś nowego.

Generalnie przekątna 5 lub 5,5 cala oraz chciałbym 3 GB RAM o ile to możliwe w tych pieniądzach. Preferowałbym również model, na który jest lub jest szansa że będzie oficjalny CyanogenMod tak więc procesor raczej Qualcomm.

Jaki model będzie dla mnie ok?

Zdecydowanie Redmi 4. Nie, "A", nie "Pro". Po prostu Redmi 4. Kwotowo powinieneś się zmieścić. Telefon ma przyzwoite parametry do komfortowej pracy na co dzień, procesor Qualcomm, wydajną baterię.

2 GB RAM wystarczy w zupełności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej kwocie? Z procesorem Qualcomma? Trudne... Musiałbyś dołożyć tak przynajmniej do 700zł, to wtedy mógłbyś kupić coś za około 140-150$ w stylu LeEco X520 lub Redmi 4 Pro albo Redmi Note 3 Pro/4X/4 Snap. 3GB RAM owszem możesz kupić tanio, ale z procesorem MTK i raczej same chińczyki (świeże modele, bo teraz pakują właśnie 3GB minimum), na które nie ma co się spodziewać oficjalnego CM/Lineage, tylko portowane, gdzie sporo rzeczy nie będzie działać poprawnie lub w pełni możliwości. Możesz jeszcze poszukać Asusa Zenfone 2 z Intelem, swego czasu dosyć chwalonym procesorem, nowego jeszcze możesz dostać tanio, ale nie za 500-600zł, on miał chyba nawet taką wersję 4GB RAMu przy najmniej 16GB ROMu (potem jeszcze 32 i 64GB, ale odpowiednio droższe).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...