webikos

Zmiana dźwięku blokowania.

Recommended Posts

Witam, posiadam telefon Mi4 i korci mnie, żeby zmienić dźwięk blokowania jak i odblokowywania. Czy jest to możliwe do zmiany? ROM : MIUI 8 Global 7.3.9

Jak masz Globala to nie. Prędzej na miuipolska to z twrp sobie podmienisz przez adb każdy plik systemowy w kilka sekund.

Z Mi5

Ja w swoim R3s podmieniłem pliki z poziomu systemu.

Root i eksplorator plików z uprawnieniami SU. Podmieniłem pliki, reset i działa. Tak samo podmieniłem dźwięki dla podłączenia / odłączenia ładowarki

bądź mądry i zrób tutaj roota. jak zagłębiłem się w tym temacie (wcale nie daleko, bo się w pewnym momencie za głowę złapałem), to wiem tyle, że trzeba zmienić ROM, a jak się mylę to zaraz tutaj poszukam jak zrobić owego roota.

Ściągasz SuperSU w pliku zip z TEJ strony. Uruchsmiasz telefon w trybie recovery - ustawienia -> informacje o telefonie -> aktualizacja - > trzy kropki na górze. W trybie recovery wybjerasz install i wskazujesz plik zip.

Dnia 14.03.2017 o 19:44, rock'n'rolla napisał:

Ściągasz SuperSU w pliku zip z TEJ strony. Uruchsmiasz telefon w trybie recovery - ustawienia -> informacje o telefonie -> aktualizacja - > trzy kropki na górze. W trybie recovery wybjerasz install i wskazujesz plik zip.

I po tym mam już roota? To takie proste?Może też zrobię.

Guest
This topic is now closed to further replies.