Sign in to follow this  
petrelli

Komputer nie widzi telefonu

Recommended Posts

Help. Komputer nagle przestał wykrywać mi Xiaomi Redmi 2 Pro

- nic nie zmieniałem w romie, od początku jak go kupiłem zainstalowałem MIUI Polska i wszystko śmigało
- kabel nie jest uszkodzony, sprawdzałem na innym z Redmi 3 i jest to samo
- jest sygnał dźwiękowy po podłączeniu ale brak ikonki wykrycia
- w menadżerze połączeń - inne urządzenia - usb device (z wykrzyknikiem) - aktualizuj sterownik - wyszukaj automatycznie i komunikat "system nie może odnaleźć oprogramowania dla tego sterownika

- w Windowsie 8.1 wchodzę do centrum akcji - rozwiązywanie problemów - sprzęt i dźwięk - konfiguruj urządzenie - znajdź i rozwiąż problemy z urządzeniami - wykryto problem "zainstaluj ponownie sterownik urządzenia mtp" - zastosuj to rozwiązanie - daje zastosuj i komunikat "Zainstaluj sterownik dla tego urządzenia. Sterownik dla urządzenia usb device nie jest zainstalowany. Zainstaluj najnowszy sterownik - zastosuj to rozwiązanie - nic to nie dało, zdjęcie z akcji w komentarzu

- w telefonie mam zaznaczone "urządzenie multimedialne (MTP), debugowanie też włączałem, wyłączałem i prócz sygnału dźwiękowego nic się nie pokazywało
-MI PC Suite zainstalowałem, telefon wykrywa, przesyłam pliki na pamięć wewnętrzną, jeszcze nie wiem tylko jak na kartę sd
ale nie pasuje mi to bo mam dokumenty i zdjęcia do pracy pogrupowane w folderach, taka własna baza i dużo prościej mi się to grupuje w zwykłym eksploratorze plików po wykryciu telefonu

PastedImage6.jpg

wejdź w menedżer urządzeń / kliknij na urządzenie prawym przyciskiem myszy / aktualizuj oprogramowanie sterownika / przeglądaj mój komputer ... / pozwól mi wybrać z listy ... / android phone / urządzenie mtp usb

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this