Skocz do zawartości

Odzyskanie blokady telefonu


Mikolaj1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że ten temat już się pojawiał, ale uwierzcie mi, że  od rana próbowałem już różnych rozwiązań opisanych na forum i w sieci.

kupiłem telefon i musiałem ustawić standardową blokadę do telefonu (rysunek) i niepamiętam jak. nie mogę tego w żaden sposób odzyskać. chciałbym zrobić hard reset ale nie wiem  jak. Próbowałem przez Mi PC Suite ale pod Windows 10 nie widzi telefonu. czytałem o metodach przez konto googla, ale żeby się zalogować trzeba odblokować telefon.

założyłem konto na MI przez www ale tam nie widzę opcji do hard resettu,

wreszcie po odpowiednim włączeniu tel, (trzymając przyciski) mam screen jaak poniżej ale tam też nie ma dodatkowych innych rozwiązań.

http://forum.android.com.pl/uploads/monthly_06_2016/post-410130-0-13723300-1465059448.jpg

proszę o pomoc tu lub na PW.

wielkie dzięki

Pozdrawiam

Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikolaj1 napisał:
59 minut temu, gruchabighomie napisał:

czy można zastosować coś z tego filmiku? kompletnie się nei znam na fonach, być może coś z tego wywnioskujesz i się podzielisz

poproszę o info jak to ogarnąć, jeśli niechcący wiesz

Niby z tego filmiku można, tylko łatwo nie jest.

Trzeba uruchomić telefon w trybie recovery, trzymając jednocześnie vol+ i power przy włączaniu telefonu (obrazek z kabelkiem podłączonym do telefonu).

Uruchomić chińskie MiPcSuite.

Podłączyć telefon kablem do kompa i powinien pojawić się taki ekran (przetłumaczenia na czerwono):

1b.thumb.jpg.ec6d0d76cf6779963e9241db3c92716d.jpg

W waszym przypadku powinna chyba wystarczyć opcja wyczyść dane, ale to już sami musicie sprawdzić, co się pojawi po kliknięciu tej opcji.

Jak logowaliście się na konto Mi, lub Googla to łatwiej i prościej zresetować telefon z komputera  korzystając z opcji resetu urządzenia.

 

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...