Skocz do zawartości

Czytnik lini papilarnych i Google Now


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :) Mój pierwszy post na tym forum, niestety od razu z problemem :(  
Przed mi5s plus miałem redmi note 3 pro, tam problem z czytnikiem też się pojawił, ale któreś weekly je usunęło. Jaki problem?
Otóż, mimo nie przypisania żadnego palca do telefonu, to on i tak wzbudza ekran gdy dotknę czytnika. Da się to jakoś wyłączyć? Drażni mnie to.
Drugi problem jest z google now, przypisałem je sobie do przytrzymania home, niestety, gdy przytrzymam przycisk, pojawia się półokrąg i zaraz znika. Po tym nie mogę nic zrobić na pulpicie, dopiero naciśnięcie back ożywia telefon, później już półokrąg z logiem google się nie pojawia.
Jakieś sugestie jak to naprawić? 
Z góry dziękuję za odpowiedź :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wzbudza ale nie odblokowywuje? To raczej normalne, ale spróbuj poszukać w ustawieniach przycisków, co do polokragu yo problem polega w chińskim asystencie głosowym, możesz to zmienić w: ustawienia > zainstalowane >domyślne i asystent głosowy, ale samoczynnie się to zmienia, więc polecam usunąć ta aplikacje (titanium backup, jeżeli system bez roota to z poziomu recovery usunąć)

Wystukane z MI 5s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, bez przypisanego palca wzbudza, chciałbym żeby telefon nie reagował bez przypisanego odcisku. W ustawieniach przycisków niestety nic nie widzę :(
A za pomoc z google now, bardzo dziękuję, działa :) 
Teraz doszedł inny problem, przestała działać mi funkcja potrząśnięcia na ekranie domowym do wyrównania aplikacji. 
Nie wiem również jak ustawić domyślny tryb usb aby telefon był widoczny od razu na komputerze, bez niepotrzebnego przełączania trybów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...