Skocz do zawartości

Ultimate MIUI ROM


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się Ultimate nie podobał. Lagował i dawał FC w tych dodatkowych funkcjach..

Nie wiem którą wersję testowałeś ale na dzień dzisiejszy w romie nie wystepują żadne FC. Wszystko działa jak należy i czyni nasz budżetowy telefon bardziej funkcjonalnym...Nie ,ma idealnych romow a w szczególności dla tak niepopularnego urządzenia jak HongMi ale Ultimate dużo mniej brakuje niż temu z Miuipolska.

Bez obrazy, to nic osobistego ani złośliwego...

Edytowane przez emwu13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam na tym romie wyświetlacz bezprzewodowy?

 

Na stocku 13, miui polska, redmi experience działał a na tym wykrywa wyświetlacz ale podczas próby podłączenia wpada w loopa i ponownie próbuje wykrywać telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakims innym dziala w poziomie?

 

 

@mcstando

Co to jest wyswietlacz bezprzewodowy?

 

Umożliwia przesyłanie przez WIFI obrazu z pulpitu telefonu na wyświetlacz telewizora obsługującego tą funkcję (WiDi, miracast).

 

Czyli możesz oglądać film z telefonu na telewizorze (chociaż tu lepiej się sprawuje dlna, bo przy WiDi obraz jest jeszcze dodatkowo kompresowany), grać w gierki (NFS:MW po włączeniu AA wygląda całkiem nieźle), czy pokazać komuś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki.

@Acid

Dalbym sobie reke uciac, ze gdy mialem jeszcze rom miuipolska to nie dzialaly sms'y w poziomie...nieistotyne.

Wiem, ze to nie twoj interes ale czy da sie to jakos "zalatac" w Ultimate?

Najlepiej samemu ^_^

Edytowane przez emwu13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ogólnie z tego romu jestem zadowolony - jest szybki i stabilny, ale nurtują mnie dwie rzeczy:

 

1) Ustawiłem godziny ciszy i telefon posłusznie włącza się w ten tryb, ale powiadomienia z FB, Gmail i kalendarza dalej są głośne. Czy to normalne?

 

2) Firewall blokuje mi "niechciane" wiadomości i większość jest ok, ale wiadomości z paczkomatów są blokowane, nawet jak dodałem je do kontaktów. Jak zrobić/dodawać kontakty do białej listy?

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany jakie zauważyłem:

- brak wyboru sim z którego chce się wysłać sms-a

- brak sim 2 na górnej belce

- brak możliwości wyboru SIM przy połączeniu wychodzącym

 

Jestem zły na siebie, że nie zrobiłem backup-u

 

To samo zauważyli inni użytkownicy, więc myślę, że zaraz będzie jakaś poprawka. 

Edytowane przez joseph999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem backup przez TWRP i przywróciłem właśnie. Następnym razem przed instalacją polecam zrobienie tego samego.

 

Czy próbował ktoś łączyć pamięć? A jeżeli tak to jaki sposób dla tego romu działa?

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu otrzymałem swój Xiaomi Red Rice i korzystam aktualnie z Ultimate Room. Pozbyłem się kilku zbędnych rzeczy ale została mi jeszcze ikonka "polecane" na pulpicie. Czy jest jakiś sposób aby ją usunąć?

Możesz na żywca wywalić aplikację z system/app/

Na własną odpowiedzialność oczywiście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...