Jump to content

VERSA - brak powiadomień


mily

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z powiadamianiem z aplikacji VERSA CONTROL. Aplikacja alarmowa powinna informować mnie w powiadomieniach o aktualnym statusie centrali alarmowej. Jeżeli uruchomię aplikacje ręcznie działa wszystko bez zarzutu. Poniżej podaję ustawienia dla Versy:

https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pT0V5VHRidjJaTmM

https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pMUJPa21fZnhHcEU

https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pM3NWSUNQWWUwNXM

https://drive.google.com/open?id=0B3tkXdOM9T0pc2tHbUpxaUlqaVE

Pacjent to Redmi Note 4 z MIUI 8.1.6.0

Ma ktoś pomysł co z tym zrobić??

Edited by mily
Link to comment
Share on other sites

MIUI czasami trochę za bardzo dba o baterię telefonu - appki samodzielnie nie startują z systemem, są ubijane jak działają w tle, w najlepszym wypadku ogranicza im połączenia z siecią w tle itd.

Podobnie miałem z aplikacjami: WhatsApp, Disa (alternatywny klient facebook messangera), czy nawet z budzikiem Timely (budzik obudził się około godzinę po czasie).

Kilka sposobów, które mi pomogły:

  • wejdź w Ustawienia > Bateria i wydajność > Oszczędzanie baterii > Wybierz aplikacje - tutaj znajdź swoją appkę, kliknij ją - wybierz Zachowanie w tle: BEZ OGRANICZEŃ - to spowoduje, że aplikacja w tle będzie mogła normalnie działać (nie będzie miała ograniczonego dostępu do sieci i nie będzie ubita).
  • wejdź w Ustawienia > Uprawnienia > Autostart - zaznacz przełącznik przy swojej aplikacji - to pozwoli appce samej wystartować np. zaraz po uruchomieniu telefonu.
  • Ostatni krok, prawdopodobnie niepotrzebny : uruchom swoją apkę, następnie na liście uruchomionych aplikacji (lewy przycisk pod ekranem), znajdź swoją apkę, przejedź paluchem z góry na dół i kliknij BLOKADA - to spowoduje, że aplikacja będzie dłużej trzymana w pamięci.
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy krok i drugi zrobiony już wcześniej, ale na google play widzę że nie jestem sam więc to chyba apka głupieje. poczekam na aktualizację. Narazie wyrzuciłem syfMIUI i zainstalowałem global z eu.miui.com/a-234. 

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...