ZduneX25

MIUI 7.3.9

Recommended Posts

Mi 4c zdaje się, że nieco przyspieszył, za to bateria krócej trzyma. GPS u mnie bez zmian - i tak zawsze łapie fixa w 3 sekundy, no chyba, że jest niebo mocno zachmurzone, wtedy magia włączonego wifi (choćby w szczerym polu) pomaga złapać sygnał.

Masz rację, bateria szybciej spada... W GPS zbytnio zmian nie zauważyłem

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Guest Nowy12

Niby wszystko ok ale nie moge zmienic widgetu zegara na te z innych motywów. 

witam kupiłem żonie MI5 odblokowałem bootloader wgrałem twrp ,w telefonie jest global 8.1.2.0 maamidi i android 6.0.1 mxb48t moge na to wgrac juz najnowsze xiaomi eu czy muszę ostatnie xiaomi eu na androidzie 6 potem dopiero na androidzie 7 z góry dzięki za pomoc

Może mi ktoś wytłumaczyć co to za opcje w TWRP. Gdzieś to już widziałem ale nie mogę znaleźć. 

Screenshot_2017-03-14-10-14-36.png

58 minutes ago, mario1974 said:

witam kupiłem żonie MI5 odblokowałem bootloader wgrałem twrp ,w telefonie jest global 8.1.2.0 maamidi i android 6.0.1 mxb48t moge na to wgrac juz najnowsze xiaomi eu czy muszę ostatnie xiaomi eu na androidzie 6 potem dopiero na androidzie 7 z góry dzięki za pomoc

Ja na swoim mialem identycznie jak u ciebie i najpierw wgralem najnowsze na andku 6 i dopiero najnowsze miui. 

po tej aktualizacji podczas przychodzącego połączenia mam taki komunikat;

Poradzi mi ktoś co z tym zrobić?

IMG_20170314_150156.jpg

8 minut temu, Piotrex napisał:

U mnie jest 3.0.2-3 no ale co wrzucasz zip i nie widzi go twrp? 

tak zipa z romem folderu np download wchodzę w recovery i nic nie widzi i jeszcze mi pokazuje w twrp internal storage 0mb coś chyba nie bardzo wgrałem ?

Edited by mario1974

To dziwne, moze jeszcze raz wrzuc twrp lub jak masz mozliwosc sprawdz na podlaczonym penie pod telefon. Mr pirzu czy jakos tak mial ten problem no ale na mi5s

29 minut temu, mario1974 napisał:

tak zipa z romem folderu np download wchodzę w recovery i nic nie widzi i jeszcze mi pokazuje w twrp internal storage 0mb coś chyba nie bardzo wgrałem ?

Dla urządzeń z fabrycznym Androidem 6 (np. MI5, MIMAX, MI5S, HMNote4, HMPro itd) w TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.

Spróbuj tego

1 godzinę temu, Ursusc360 napisał:

Czy wam tez tak wywala google chrome, wersje stabilna i beta? Da sie cos z tym zrobic?

chrome wywala sie od 3 miesiecy - nie znalazlem rozwiazania co mozna z tym zrobic. Jak widze na 7.0 nadal to potrafi wystepować

• Like 1

28 minut temu, lockerek napisał:

Dla urządzeń z fabrycznym Androidem 6 (np. MI5, MIMAX, MI5S, HMNote4, HMPro itd) w TWRP przechodzimy do menu Wipe > Format data i wpisujemy yes co usunie fabryczne szyfrowanie partycji danych.

Spróbuj tego

ok udało się na wgrane ostatnie xiaomi eu na 6 teraz wgrywam 7.3.9 dzieki za pomoc

Cześć,
w Redmi Note 4X mam 7.3.2 i próbuję przejść do 7.3.9 przez aktualizację systemową. Gdy program prosi o ponowne uruchomienie systemu, telefon uruchamia się w recovery {TWRP), wybieram opcję restart w TWRP i po uruchomieniu system wciąż jest wersja 7.3.2. Coś nie tak, czy aktualizować bezpośrednio przez TWRP?

30 minut temu, Warson napisał:

Witam, naprawili już Aplikację NC+GO działa poprawnie z Andkiem 7 ?

Na MI5 nie działa 

14 godzin temu, fatis napisał:

chrome wywala sie od 3 miesiecy - nie znalazlem rozwiazania co mozna z tym zrobic. Jak widze na 7.0 nadal to potrafi wystepować

U mnie to samo na mi max nie ma zależności.dziala i w pewnym momencie crash.od grudnia mam te problemy 

Chciałbym zainstalować wersję MIUI na Andku7, ale wcześniej dostać zgodę na odblokowanie BL. Robiłem wszystko wg instrukcji z:

Niestety nie dostałem SMS'a z kodem, ale jak wchodzę po raz kolejny to mam tylko opcję żeby pobrać Unlock. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, mogę sprawdzić jakoś status czy dostałem zgodę ale tylko nie doszedł sms, czy prośba została odrzucona?

49 minut temu, Grellenort napisał:

Czasami sms nie przychodzi a skoro jest opcja do pobrania to znaczy, że zgoda jest.

Dzięki za info, tak własnie podejrzewałem, bo w tym pasku na dole mam punkt drugi aktywny.
Trochę mnie to zdziwiło, bo u żony robiłem odblokowanie i tam przyszedł sms, a nie wiem czemu ubzdurało mi się, że tam jest jakiś kod który należy wpisać przy odblokowaniu :)

W takim razie poczekam na najnowsze MIUI i robię upgrade.

progress.png

Guest
This topic is now closed to further replies.