Jump to content

MIUI 7.3.9

Recommended Posts

• Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jest sobota. Wyjdzcie na dwór zamiast męczyć jakiś gps na forum... Z Mi5

no właśnie w MI5 tak mam ale już chyba zrozumiałem jak to działa Jak włącza się automat to domyślnie korzysta z całego zakresu regulacji. Ale wystarczy ręcznie ustawić poziom na włączonym "auto"

To skoro wielce marudzony problem z GPS został rozwiązany...  To teraz tylko modlimy się o polepszenie jakości fotek  - i możemy umierać ?  

Posted Images

mam problem właśnie zainstalowałem aktualizację miuipolska na redmi 4 pro i po włączeniu pokazuje mi się ekran i np piszę że system przestał działać lub że cos innego przestało działaś i nic nie można kliknać po czym uruchamia się od nowa i tak w kółko jest jakiś sposób żeby wrócić do poprzedniej aktualizacji czy jakoś to naprawiać?

Edited by miloszsnk
59 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Bez sensu dyskusja i pretensje. Ja dopiero zrobię update jak Xiaomi raczy poprawić jakość zdjęś w Mi5s

To możesz przestać czytać info o aktualizacji. Zostaniesz z tym softem co masz :P

4 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

To może na XDA w końcu wymyślą jak skopiować biblioteki aparatu z Google Pixel do Xiaomi :P

Tylko po co? MI5 robi przyzwoite zdjęcia i tyle. Nie będziesz lepszym fotografem jak coś poprawią. Wystarczy, że MI5 robi lepsze od P9. A co do softów, żaden tego nie poprawi, będzie tak jak jest.

1 hour ago, lockerek said:

Przełamałem sie i zainstalowalem najnowsza wersje MIUI z ostatniej wersji 6 ;) Zobaczymy..

Ja postąpiłem tak samo i poki co zauważyłem że telefon na pewno wolniej pracuje. Też to odczuwasz?/

p.s. jest nowe  TWRP 3.1.0-0

Edited by Eadym

Nie wiem czy ze mną coś nie tak, czy z moim telefonem mi5. Dopiero co telefon wrócił z serwisu, bo przy próbie instalacji lineageos straciłem ID urządzenia. Szybko wrócił naprawiony z miui 7.3.8. Dzisiaj chciałem wgrać 7.3.9 przez TWRP i po wczytaniu pliku, pasek doszedł do końca i wszystko stoi. Telefon nie uruchamia się ponownie. Jak uruchomiłem ręcznie to pokazuje się MI, na dole unlocked i nic się nie dzieje. Co robię nie tak?

Chinolki robią coś z aparatem w mi5s bo moduł aparatu jak pixelu a zdjęcia słabe. Czy kiedyś ten aparat będzie robić jakieś przyzwoite zdjęcia? Miałem wcześniej nexusa 5x i robił genialne zdjęcia.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

7 godzin temu, @[email protected] napisał:

To co Polskę przeniosło nagle na terytorium USA?

Nie, ale też nie jest (jeszcze) na terytorium Federacji Rosyjskiej, ani Chin ;)

Mimo to łapie wszystkie satelity: 

Screenshot_2017-03-11-10-44-39-313_com.androits_gps_test_free.thumb.png.6b433aeb33a761e79e9a9316f309677a.png

Nie cytuj posta bezpośrednio poprzedzającego twoja odpowiedź. To niepotrzebnie zaśmieca forum.

Ehh jakieś płacze że komuś lokalizacje źle pokazuje, błąd 4 metry... U mnie na mi4c od dłuższego czasu w ogóle nie działa gps i jakoś żyję, cierpliwie czekam na tą aktualizację.

Co to znaczy że na MI4C nie działa GPS ?

Czy ktoś jeszcze ma problem (MI5) ze ściemniającym się ekranem w trybie auto po wejściu/wyjściu z aparatu? Dopóki nie używa się aparatu jest ok, potem znów automat ustawia się na pełen zakres i schodzi do minimum

3 godziny temu, Eadym napisał:

Ja postąpiłem tak samo i poki co zauważyłem że telefon na pewno wolniej pracuje. Też to odczuwasz?/

p.s. jest nowe  TWRP 3.1.0-0

tak wolniej, potwierdzam

nieważne gdzie mam telefon, nie wyszukuje mi nawet jednej satelity.

To ja nie mam takich objawów więc twierdzenie że to problem systemu jest nietrafione. Nie ma znaczenia jaki system akurat miałem czy oficjalny china czy xiaomi.eu czy cm zawsze GPS działał tak samo.

Dodałem dodatki i chcę uaktywnić klawiaturę Xperia. 

Czy ona jest pod nazwą miui? 

A drugie pytanie na które już padła Odpowiedź gdzie wyłączyć narastajacy dzwonek. 

Gdzie odpalić wilgotność w pogodzie? 

10 minut temu, R11 napisał:

Dodałem dodatki i chcę uaktywnić klawiaturę Xperia. 

Czy ona jest pod nazwą miui? 

A drugie pytanie na które już padła Odpowiedź gdzie wyłączyć narastajacy dzwonek. 

Gdzie odpalić wilgotność w pogodzie? 

Co do klawi to nie wiem na pewno, bo nie używam ale chyba jest tak jak piszesz.

Opcje dzwonka wyszukaj sobie w ustawieniach - wpisz narastający w "szukajkę"

Co do pogody - musisz wejść w edycję widżetu (przytrzymaj na pulpicie) i wybrać zegar z pogodą nr 3

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...