ZduneX25

MIUI 7.3.9

Recommended Posts

Niestety dalej jest jak było, tzn są po instalacji i znikają po restarcie.

A czy u Was też jest zmienione zarządzanie jasnością? Zawsze miałem tryb automatyczny i działał ok, a teraz jakoś strasznie "ściemnia" - na zewnątrz jest ok ale w domu słabo działa :(

Niestety dalej jest jak było, tzn są po instalacji i znikają po restarcie.
A czy u Was też jest zmienione zarządzanie jasnością? Zawsze miałem tryb automatyczny i działał ok, a teraz jakoś strasznie "ściemnia" - na zewnątrz jest ok ale w domu słabo działa

Potwierdzam, w Mi5 też dziwnie ściemnia.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, Piano napisał:

Potwierdzam, w Mi5 też dziwnie ściemnia.

no właśnie w MI5 tak mam ale już chyba zrozumiałem jak to działa :)

Jak włącza się automat to domyślnie korzysta z całego zakresu regulacji. Ale wystarczy ręcznie ustawić poziom na włączonym "auto" i już nie schodzi poniżej tego ustawionego. Po kolejnym on/off trybu auto znów cały zakres ustawia do regulacji. Jak się zastanowić to nawet to jest sensowne rozwiązanie.

Zostaje problem widżetów - u mnie nadal znikają po restarcie telefonu :(

• Like 3

Tapety się zmieniają jednak.... 

Zamazane przy blokadzie.  

Można to zmienić? 

Screenshot_2017-03-10-16-45-15-299_lockscreen.png

• Sad 1

Zrób przez twrp, od razu zrobisz sobie kopię zapasową.

Instalowałeś aktu na mi note?? Jak tak to jak sytułacja??

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Czy poprawiono problem z niewysyłaniem emotikonek gdy włączone jest ucinanie ogonków w aplikacji SMS?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

no właśnie w MI5 tak mam ale już chyba zrozumiałem jak to działa
Jak włącza się automat to domyślnie korzysta z całego zakresu regulacji. Ale wystarczy ręcznie ustawić poziom na włączonym "auto" i już nie schodzi poniżej tego ustawionego. Po kolejnym on/off trybu auto znów cały zakres ustawia do regulacji. Jak się zastanowić to nawet to jest sensowne rozwiązanie.
Zostaje problem widżetów - u mnie nadal znikają po restarcie telefonu

Faktycznie, teraz sprawdziłem i jest tak jak piszesz. W zasadzie jest możliwość ustawienia poziomu do jakiego automatyczna jasność może zejść i to jest fajne.

2 godziny temu, s0K0le napisał:

A z widżetami nadal problemy na Mi5 :(

Na czym polegają problemy z widżetami na Mi5 ?

13 minut temu, gstw napisał:

Na czym polegają problemy z widżetami na Mi5 ?

Tak jak w poprzednim tydzień temu, po wgraniu ROMu widżety zniknęły z ekranów. Pojawią się gdy ponownie zainstaluje apkę od widżetów i będą ale dopóki nie zrestartuję fona. Wówczas znowu wszystkie znikają.

Są tylko te ze screenów

Screenshot_2017-03-10-16-50-15-750_com.miui.home.jpg

Screenshot_2017-03-10-16-50-22-198_com.miui.home.jpg

Edited by s0K0le

Przed chwilą, s0K0le napisał:

Tak jak w poprzednim tydzień temu, po wgraniu ROMu widżety zniknęły z ekranów. Pojawią się gdy ponownie zainstaluje apkę od widżetów i będą ale dopóki nie zrestartuję fona. Wówczas znowu wszystkie znikają.

Rozumiem, że chodzi tutaj o problemy z obsługą widżetów przez zewnętrzne apki? Jeżeli na przykład mam apkę obsługującą pocztę "Profimail", to może ona nie działać na tym romie?

U mnie widgety na Mi5 normalnie działają. Być może dlatego że robiłem czystą instalacje bo przechodziłem z RR

Tapatalk by Xiaomi Mi5 Pro Ceramic Black

• Like 1

U mnie wszystko działa. GPS, widżety, automatyczna jasność. Wygląda też na to, że system dostał jakąś optymalizację, działa bardzo płynnie, procesy Androida ponizej 10℅.

Wysłane z MI5

• Like 1

14 minut temu, zielonyBB napisał:

U mnie wszystko działa. GPS, widżety, automatyczna jasność.

Wysłane z MI5

Dzięki. Zrobiłem aktu i faktycznie wszystko jak narazie OK :)

Ja mam widget pogodowy z wilgotnoscia. Nic nie znika po restarcie fona. GPS w końcu działa. Jasność miałem zawsze manualna, suwak na jednej czwartej a teraz musiałem dać na połowę. Jest ok.

• Haha 1

GPS na Redmi 3 dobrze działa,jednak systemowa apka pogoda pokazuje złą lokalizację i od aktualizacji z ubiegłego tygodnia zniknęła moja mała miejscowość, której nie można wyszukać. Drugim błędem jest to że w aplikacji aktualizacje nie można przejść do Recovery,ponieważ telefon się restartuje. Nawet wejście w tryb serwisowy nie pomaga aby się do niego dostać. Dopiero kombinacja Vol+, Vol- oraz Power pomaga gdy smartfon jest wyłączony.

Edit:Stan poziomu zabezpieczeń pokazuje styczeń tego roku, natomiast przed ostatnia aktualizacja pokazywał się marzec.

Edited by Kosarz5
  • Like 1

To skoro wielce marudzony problem z GPS został rozwiązany... 

To teraz tylko modlimy się o polepszenie jakości fotek  - i możemy umierać ? :D 

• Like 3

Cześć, 

Używam Xiaomi Redmi 3 Pro

Mam problem z Endomondo na tym romie. Po około 30 minutach aplikacja się wyłącza, bądź zostaje usunięta z pamięci. Ustawienia mam takie jak w poprzednich romach.. Jakiś pomysł? 

Czy oprócz mnie ma ciągły problem z samoczynnym zmienianiem się wyszukiwarki z google na chińską przy przytrzymaniu głównego przycisku ? Co zmienię tą opcję to ciągle po jakimś czasie samo wraca do tego ustawienia... mi5s.

Edited by steq20

Nikt wczesniej nie napisal, to ja napisze - dioda przy rozladowanej baterii dalej nie miga... :/

Ktos potwierdzi, czy tylko u mnie na Mi5 tak jest od dwoch wydan?

Przed chwilą, mates21 napisał:

Nikt wczesniej nie napisal, to ja napisze - dioda przy rozladowanej baterii dalej nie miga... :/

Ktos potwierdzi, czy tylko u mnie na Mi5 tak jest od dwoch wydan?

Na mi5s jest to samo również od dwóch wydań.

@wyzwolenia nie ma. Acid niedawno pisal, ze diagnostyka z miui7 gdzie byla kalibracja powodowala bledy i dlatego nie ma juz w romie, ale powinna dzialac kalibracja bez problemu.

1 minutę temu, mates21 napisał:

@wyzwolenia nie ma. Acid niedawno pisal, ze diagnostyka z miui7 gdzie byla kalibracja powodowala bledy i dlatego nie ma juz w romie, ale powinna dzialac kalibracja bez problemu.

to warto to skasowac z posta o akutalizacji bo tylko wprowadza w blad :( I pojawia sie pytania czego nie lubi Acid ;) czasem

Może ktoś sprawdzić czy przy włączonych ucinanie ogonków nie przechodzą smsem emotikonki?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

U mnie widgety na Mi5 normalnie działają. Być może dlatego że robiłem czystą instalacje bo przechodziłem z RR

Tapatalk by Xiaomi Mi5 Pro Ceramic Black

A z jakich widgetów korzystasz? Bo jak tylko tych systemowych to żadna nowość. Widgety aplikacji z Google Play nie działają.

Wysłane z Mi5 Pro.

Czy oprócz mnie ma ciągły problem z samoczynnym zmienianiem się wyszukiwarki z google na chińską przy przytrzymaniu głównego przycisku ? Co zmienię tą opcję to ciągle po jakimś czasie samo wraca do tego ustawienia... mi5s.

Przestań korzystać z czyszczenia w panelu sterowania. I nie rób wipe cache
  • Like 1

A z jakich widgetów korzystasz? Bo jak tylko tych systemowych to żadna nowość. Widgety aplikacji z Google Play nie działają.

Wysłane z Mi5 Pro.

Ja korzystam np z aqua mail i wszystko działa poprawnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.