Jump to content

MIUI 7.3.9

Recommended Posts

2 godziny temu, misterjester napisał:

Ja używam w domu przed wyjściem Wi-Fi, po drodze do autobusu 4G, strzelę Snapa, wrzucę zdjęcie na Insta, odpisze komuś na Messengerze. W szkole, jak jest Wi-Fi to go używam, a w niektórych miejscach nie ma, więc używam 4G. I zawsze około 16-17, mam od 60% do 75% baterii. 4G jest bardzo, prądożerne, ale Redmi Note 4 daje radę. W porównaniu do P8 Lite i Redmi Note 2, jest o wiele lepiej. W Redmi Note 2 bateria starczała, na 1 dzień w porywach do 9 następnego dnia. P8 Lite wymiękał już po 16, bateria wskazywała, 5%, około 16. 

No to jednak coś podobnego u mnie, ja mam rn3p potem jeszcze jak wrócę to siedzę i bateria przed spaniem wynosi około 30-40% albo więcej zależy ile używam :P Ale przez własnie 4g telefon 2 dni nie trzyma 

• Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jest sobota. Wyjdzcie na dwór zamiast męczyć jakiś gps na forum... Z Mi5

no właśnie w MI5 tak mam ale już chyba zrozumiałem jak to działa Jak włącza się automat to domyślnie korzysta z całego zakresu regulacji. Ale wystarczy ręcznie ustawić poziom na włączonym "auto"

To skoro wielce marudzony problem z GPS został rozwiązany...  To teraz tylko modlimy się o polepszenie jakości fotek  - i możemy umierać ?  

Posted Images

Max jest wielki, nie tylko rozmiarem. Bateria jest niesamowita, używam w pracy aplikacji, która wymaga włączonych danych, gps i prawie caly czas aktywny ekran, do tego podłaczona opaska mi band, przeglądanie internetu i około dwóch godzin rozmów przez słuchawkę bluetooth. To można nazwać wykorzystywaniem telefonu :-)

Screenshot_2017-03-16-23-50-59-699_com.miui.securitycenter.png

Edited by tomaszeset
I niski stan baterii nadal nie jest sygnalizowamy diodą.

Problem z widgetami także występuje... 

Oraz wejściem w recovery przez aktualizacje

Czyli aktualizacja dla Mi5 to porażka totalna

Wysłane z MI 5 Pro Black

3 minuty temu, siesiu napisał:

Na Redmi 4pro po przejściu z roku z 24 lutego nie ma problemu

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

MIUI widać żyje swoim życiem, na 7.3.9 miałem ten problem więc wróciłem do 7.3.2 i z niego zrobiłem teraz aktualizacje ale problem z wejściem do reco pozostał.

Kiedy podłączam telefon kablem do komputera (win10) słyszę dzwiek że urządzenie zostało podłączone, a telefon się ładuje. Natomiast kiedy w telefonie ustawiam żeby połączenie było w trybie transferu plikow słyszę dzwiek odłączania urządzenia ale już spoerotem się nie łączy. Nie widzę telefonu jako pamięci podręcznej i nie mogę kopiować plików. Ktoś ma podobnie? Na wcześniejszych wersjach działało bez najmniejszych problemów.

Ja tak mam po przypadkowym wipe ustawień telefonu z twrp (moja wina, mój błąd)... U mnie działa podłączenie jako przesyłanie zdjęć, ale już nie jako pliki. Nie sprawdzałem jeszcze czy działają sposoby z Samouczka czy aplikacji USB Settings MIUI, nie miałem na to czasu jeszcze.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, Adrianw321 napisał:

Która wersja lepsza dla xiaomi mi5

MIUI 7.3.9

czy

MIUI 7.3.16

Chcę wgrać aktywny czytnik linii papilarnych wiem,że na 7.3.9 działą a jak jest na 7.3.16 sprawdzał ktoś?

jaki aktywny czytnik chcesz wgrać? Odblokowywanie czujnikiem oczywiście działa na obu wersjach...

Edited by wtbn
30 minut temu, wtbn napisał:

jaki aktywny czytnik chcesz wgrać? Odblokowywanie czujnikiem oczywiście działa na obu wersjach...

19 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Pewnie chodzi mu o jakiegoś moda, żeby czytnik był aktywny cały czas, bez konieczności naciskania klawisza.

Dokładnie tak chodzi mi o to żeby czytnik był aktywny ;)

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Ja tak mam po przypadkowym wipe ustawień telefonu z twrp (moja wina, mój błąd)... U mnie działa podłączenie jako przesyłanie zdjęć, ale już nie jako pliki. Nie sprawdzałem jeszcze czy działają sposoby z Samouczka czy aplikacji USB Settings MIUI, nie miałem na to czasu jeszcze.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Mam dokładnie to samo tyle stało się to aktualicji (przez twrp) do wersji 7.3.9

EDIT: na forum en.miuim.com zglaszany jest ten sam problem dla różnych telefonów. Wygląda na to, że na 100% wina romu.

Edited by uazar
15 minut temu, Adrianw321 napisał:

Dokładnie tak chodzi mi o to żeby czytnik był aktywny ;)

A to istnieje taki mod wogóle? Przecież to by zżerało baterię chyba dodatkowo...

Po aktualizacji do 7.3.9 nie mogę wejść w recovery, + vol + power widzę menu po wciśnięciu recovery restart telefon uruchamia się ponownie. W menu miui aktualizacji to samo uruchom w recovery a jest restart tel. Nie da się aktualizować do 7.3.16 wybieram (w menu miu bo w recovery nie wchodzi) plik zip i restart tel

23 minuty temu, romsed napisał:

Po aktualizacji do 7.3.9 nie mogę wejść w recovery, + vol + power widzę menu po wciśnięciu recovery restart telefon uruchamia się ponownie. W menu miui aktualizacji to samo uruchom w recovery a jest restart tel. Nie da się aktualizować do 7.3.16 wybieram (w menu miu bo w recovery nie wchodzi) plik zip i restart tel

Wejdziesz do twrp włączając telefon trzymając wszystkie 3 klawisze vol+, vol- i power. Z poziomu twrp zainstalujesz 7.3.16.

Lub z poziomu aktualizacja uruchom w recoveryc2c958b95da87da22bc852ed1f81d746.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

17 minut temu, VOytaZ napisał:

A samo vol+ i power nie wystarczy?

Nie wystarczy, bo tym w Redmi uruchamia się chińskie menu serwisowe, w którym co prawda jest przejście do recovery, ale właśnie koledze to nie działa.

Zbyt mało informacji odnośnie z jakiego romu przechodziłeś i jaki telefon.A może przechodziłeś na Andka 7 i zablokowałeś sobie bootloader tym samym usunąłeś TWRP - oczywiście to są moje domysły

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Witam

Mam problem. Po instalacji pierwszego miui z andkiem 7.0 na moim mi4c nie mogę zainstalować nowej wersji miui, a w obecnie posiadanej (7.2.16) GPS chodzi fatalnie. Odblokowałęm bootloader (sprawdzane device-info, unlock jest true), wgrałem nowe TWRP z linka (po uruchomieniu dalej jednak pokazuje 3.0-3.0) i uruchamiam instalacje roma. Proces trwa jakieś 10s, pokazuje ok i tyle. Po resecie ten sam system.

Poszła aktualizacja bezpośrednio na 6.12.22.
Sypnęlo co prawda na czerwono ale wygląda na to, że hula.

74404eeafb9326b82ee14e29cd69e08b.jpg

System bardzo płynny, odczuwalnie lepiej, bugi jeszcze nie ujawniły się ale ... nie mogę odnaleźć ustawień czytnika linii papilarnych. Odblokować mogę tylko przez BT albo wzorem.
Na dotyk nie reaguje.
Przeniesione ? Zniknęło ? Coś źle robię ?

Tap tap z MI4S

Witam

Mam małe pytanie mam włączone wibracje a nie działają co trzeba przestawić ewentualnie może jest jakaś ukryta funkcja ani w powiadomieniach ani jak ktoś dzwoni. Gdy rozwijam górna belke mam podswietlona ikonke wibracji.wipe cos pomoże?

Panowie nie wiem co jest, po aktualizacji cały czas telefon mi się ładuje, ikonka MI i te 3 kropki. Spróbowałem po 30 minutach jeszcze raz go zaktualizować przez TWPR ale znowu to samo, aktualizacja przebiega bez problemu, nie wiem o co chodzi :/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...