Skocz do zawartości

Forum MIUI Polska - wersja v2


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Jest błąd i liczę na poprawę.

Otóż po wklejeniu linku, kontynuowaniu pisania i opublikowaniu posta słowo za linkiem scala się z tym właśnie linkiem, po prostu nie ma spacji tak, jak to wygląda w momencie pisania posta.

 

Przykład: piszę coś i wrzucam link ze spacją: http://allegro.pl/i między "pl a "i" jest spacja, po opublikowaniu zniknie.

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No więc my z kolegą @avish mamy taki problem, że on nie widzi emotikonków. Jego własnymi słowami:

Tylko jakieś litery między dwoma dwukropkami..

Można by sprawie się przyjrzeć? Marvinka bez emotikonków sprawia wrażenie pół terrorystki, pół uciekiniera z azylu dla umysłowo chorych... :-|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanie, poniewaz sie gubie a z opisu nie moge odgadnac, sorry ;)

 

Sa dwa dzialy, "Akcesoria uniwersalne" oraz "Pozostale urzadzenia Xiaomi". Czyli np. temat o wadze to gdzie? Tak samo jezeli chcialbym napisac o gniazdku wifi, sluchawkach (tych duzych) itp. Ciezko odgadnac gdzie co powinno byc ;)

 

(zgadywalem ze Pozostale jest dla telefonow co nie maja swojego dzialu wyzej ale widze tam tematy dla kamery, tv 0o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ludzie mam pytanie odnośnie powiadomień meilowych o odpowiedziach do obserwowanych tematów

 

mianowicie czy jest możliwość ustawienia tego ustrojstwa tak by powiadomienia meilowe przychodziły tylko do pierwszej nowej odpowiedzi w danych temacie, a nie do każdej??

tzn powinno to działać tak jak na większości innych for, że po wyjściu z tematu, jak ktoś doda odpowiedź to przychodzi mail z powiadomieniem, i jak nie wejdę na forum przeczytać odpowiedź, to nie przychodzą żadne następne powiadomienia o kolejnych odpowiedziach w tym temacie, tak długo jak tego tematu rzeczywiście nie odczytam

 

to strasznie frustrujące jak co kilka chwil dostaję maila, bo ktoś dodał kolejną i kolejną i kolejną odpowiedź w obserwowanym przeze mnie temacie... to gorsze niż spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś się porobiło i teraz po kliknięciu na "Nowe posty" (Sprawdź też nowe posty dodane na forum!) nic mi się nie wyświetla... Na Tapatalk nieczytane bez problemu się wyświetlają.

Nie przypominam sobie, abym grzebał coś w ustawieniach swojego konta. Jakiś pomysł?

 

Wyczyść cache przeglądarki.

 

 

 

 

 

Czy powyższe zdanie napisałem poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten limit jest dobry dla zwykłego usera. Wyczyść wiadomości i tyle. Zwiększenie limitu wiadomości pw negatywnie wpływa na wydajność serwera. Pomyśl, że będzie limit 200 dla 2000 użytkowników. Baza danych rośnie proporcjonalnie.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem. Forum przeglądam zarówno na PC jak i na smartfonie. Na PC odpalała się wersja pomarańczowa, na smartfonie wersja mobilna. W obu przypadkach używam firefox-a (z synchronizacją). Dzisiaj na smartfonie kliknąłem sobie przez przypadek wersję pełną i teraz jest problem, bo jak na smartfonie mam wersję mobilną to i na pc też, jak przełączę na PC na wersję pełną to i na smartfonie się przełącza.

Jak z tego wybrnąć, może jakiś link do przełączania?

Zakładki są różne, tzn firefox rozdziela wersję mobilną od stacjonarnej - jakby w linku było przełączanie to powinno to załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja mobilna od jakiegoś czasu niezbyt dobrze działa w aplikacji Internet. Każde przełączanie na następną lub poprzednią stronę danego tematu ładuje pierwszą stronę ów tematu. Kiedy dajemy następną strone przeglądając najnowsze wątki, wtedy ładuje stronę informującą o błędzie, że nie ma takiej strony... Nikt tak nie ma? Nikt tego nie zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...