Skocz do zawartości

Forum MIUI Polska - wersja v2


glaedrem

Rekomendowane odpowiedzi

Ta opcja z powiadomieniami ala FB być może za jakiś czas i tak zostanie wyłączona. Forum się rozrasta i generuje coraz większe obciążenie. Ta funkcja nie jest aż tak ważna, a kiedyś może być problematyczna.

Według mnie jest to bardzo przydatna opcja. Dodałbym jeszcze powiadomienie o tym, że ktoś napisał w temacie, w którym się udzieliłeś. Byłoby to nawet lepsze niż teraźniejsze o tym, że ktoś Cię zacytował.

Inna sprawa: wersja mobilna forum ma problemy na Chrome na telefonie. Jak wchodzę w temat to wyskakuje error: "Ta strona zawiera pętlę przekierowań". Jak przełączę na pełną wersję wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak zrobić by z sekcji nowe wiadomości wyłączyć wyświetlanie niektórych wątków, mam na razie ustawione od góry: Forum - Nowe posty od ostatniej wizyty , wiem że można ustawić filtrowanie forum, ale chodzi mi o konkretne tematy/wątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od wczoraj mam taki błąd na forum, że po oznaczeniu wszystkiego jako przeczytane, po wejściu do strony z nową zawartością pojawiają się i nowe wątki, jak i te stare, które są przeczytane. Te stare nie znikają. Też ktoś tak ma :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stare wyświetla normalnie a nowe są pogrubione

 

Też tak mam, ale wcześniej było tak, że po oznaczeniu wszystkich jako przeczytane, po wejściu do nowych wątków miałem tylko i wyłącznie nowe, starych już nie lub brak jakichkolwiek, jeśli nie ma nowych wypowiedzi bądź tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja cały czas miałem tak, że po "przeczytaniu" nowych wątków, a później po wejściu do działu z nowymi wypowiedziami, miałem tylko napisane: "Brak nowej zawartości". Od 2-3 dni mam tak jak na screenach. Trochę się dziwię dlaczego uległo to nagłej zmianie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AmyS zaznacz sobie z lewej "nowa zawartość", bo aktualnie masz 24h - czyli wylistują się wszystkie posty z ostatnich 24 godzin. Jeśli ich nie czytałeś, to będą pogrubione. Jak przestawisz na "nową zawartość", powinny być już tylko te, których jeszcze nie czytałeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glaedrem, takie odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki bardzo, o to mi chodziło :D

 

EDIT:

Zauważyłem, że pisząc jakąś wypowiedź nie zawsze mam możliwość dodania nowych obrazków. Mogę je wybrać z opcji "Moje media", ale gdy chcę dodać całkowicie nowe zdjęcia, to muszę wejść np. do innego tematu, dodać obrazki do mojej bazy, wrócić do tematu, w którym chcę się wypowiedzieć i dodać zdjęcia z Moich media. Aby nie być gołosłownym, chciałem napisać posta w temacie o MIUI 4.6.20 i nie mogłem dodać nowych screenów.

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na tej stronie i tej (Najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj i Moderatorzy) brakuje po prawej stronie użytkownika dwóch ikon, jedynie po najechaniu można się dowiedzieć do czego służą (normalnie dwa szare prostokąty, po najechaniu ledwo widoczne granatowe ikonki na czarnym tle).
Również na głównej stronie forum można by przenieść w prawej kolumnie Najnowsze tematy zaraz pod Aktywni dziś, a nie jak teraz pod reklamą, ale to tylko kwestia wizualna ;)
Przy opisie po najechaniu na Redmi 1S jest "Qualcomma", proponowałbym wyrzucić, bo w innych tel. jest tylko Snapdragon.

Edytowane przez DrDee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wszystko na plus ale jako że miui 6 się zbliża a nawet już rozgoszcza na wielu telefonach wpadłem na pomysł modyfikacji loga na forum w stylu miui 6. 
Pytanie co sądzicie? Trzeba iść z duchem czasu a taka zmiana pokaże że jesteśmy 'up-to-date' :) 
W razie pozytywnych recenzji można też zmienić logo na głównej stronie. Wszystko co potrzebne mam, rozmiar tekstu nie ma znaczenia, wszystko mogę przerobić.

To moja propozycja: https://www.dropbox.com/s/z0uudcsxq33exw3/logoNG.png?dl=0

 

P.S. Wiem że oryginalny plik ma przeźroczyste tło. To tylko tak na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest perfect.

https://www.dropbox.com/s/9nj7414xsvqmmbx/logoNG3.png?dl=0

 

Problem z tym że napisy nie są wycentrowane, tło w logo nie ma przeźroczystości i tak to jest zrobione. Moje logo jest ciut mniejsze ale to raczej nie jest problem. Zawsze można powiększyć do rozmiarów oryginalnych. 
Zobaczymy co powie na to góra :) Plik do podmiany mam gotowy :)

Edytowane przez Rzeźnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł ;) Logo póki co na pewno nie będziemy zmieniać. Używane jest wspólne w wielu miejscach, w tym na stronie, forum, w systemie czy chociażby na naszych wlepkach.

 

Prawdopodobnie zostanie wykonana lekko zmodyfikowana wersja, ale to raczej na etapie powstawania nowej odsłony naszej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z gory napisze ze nie chcialo mi sie calego tematu przegladac wiec moze to juz bylo ;P ale mam pewien pomysl aby poprawic nieco estetyke forum.

Domyslnie wyglada tak:

 
Mi sie wygodniej czyta na powiekszeniu 125%:
 
zwroccie uwage ze dzieki temu wszystkie poddzialy w dzialach Redmi sa w osobnych wierszach, nie lepiej by to wygladalo gdyby domyslnie wszystkie poddzialy byly w osobnych linijkach? Forum by sie troszke wydluzylo w miejscach gdzie sa mniejsze ikonki dzialow ale raczej nikomu by to nie przeszkadzalo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ogarnijcie wyświetlanie się zdjęć na stronie.

W chwili obecnej zdjęcia są wyświetlane w pełnej rozdzielczości i trzeba szukać przycisku zamknięcia.

Powinno być tak, że zdjęcie dopasowywuje się do monitora i dopiero wówczas możemy je przyciskiem zamknać, lub właśnie wrzycić full screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Już wcześniej miałem pisać, ale musiałem zwijać z domu.

Otóż wszedłem później na Allegro i to samo.

Okazało się, że zainstalowałem wcześniej aplikację na PC pod obsługę kamery telefonu z tego linku http://www.dobreprogramy.pl/DroidCam,Program,Windows,42873.htmli z tym musiała ta plaga przyjść.

Na MIUI reklamy są, ale nie kolące w oczy.

Przepraszam, ale po prostu tak to wszystko wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...