Sign in to follow this  
krzysztofsf

Etui/Case - Pomoc w Wyborze

Recommended Posts

Mogę polecic po miesiącu używania.

http://www.gearbest.com/cases-leather/pp_493106.html

Telefon wygląda lepiej niż goły - nie pogrubia go a jednocześnie całość wygląda bardziej "premium".

Materiał to twarde a jednocześnie elastyczne i miękkie w dotyku tworzywo.

Klapka jak dotąd nie wykazuje tendencji do wyrabiania się - ładnie przylega do ekranu, mimo, że smartfon często leży godzinami na klapce wywiniętej do spodu.

Odlokowanie ekranu wbudowanym magnesem po otwarciu działa prawidłowo. Zdejmuje ekran blokady - od razu mamy pulpit lub ostatnio używaną bez zakonczenia aplikację.

Osadzenie telefenu w etui solidne - nie zdarzyło się, żeby sie wysunął czy obluzował.

Dostęp do bocznych przycisków dobry, do wymiany karty sim trzeba jednak wyjąć.

Po odebraniu rozmowy czy też nawiązaniu połączenia, wygodnie i bez uszczerbku dla głośności można rozmawiać z klapką osłaniającą ekran - zmknięcie klapki nie rozłącza.

Edited by krzysztofsf

Witam, Poszukiwałem ETUI RINGKE takie jak miałem w zwykłym mi5 niestety nie ma takiego do Mi5S Plus a szkoda bo był genialny, czy ktoś zamiat tego może coś polecić?

Jeżeli chodzi o Mi5S Plus to mogę polecić etui IMAK. Dobrze spasowane, tekstura chropowata (trochę mniej niż w OnePlus). Telefon wydaje się być dobrze chroniony i zdecydowanie lepiej się trzyma dłoni.  Link poniżej.

Aliexpress

Dziękuję za linki, szkoda ze Alli bo telefon lada chwila będzie a miesiąc czekać. .. poszukam na Allegro :)

Hey

A ja polecam to Etui

Używam już drugi raz tego typu etui i mnie jeszcze nie zawiodło.

MI5splus spadł z wysokości 1,8m na kafelki przeżył bez żadnego szwanku :)

tak ale z drugiej strony, prezentuje telefon, miałem w Mi5 Ringke i nie brudziło się az tak bardzo.

Jeśli chodzi o alledrogo to osobiście polecam etui iPAKY, sam posiadam i sobie chwalę

Co prawda mam od kilku godzin ale zgadzam się w 100%. Dobrze wykonane, idealnie leży, minusem jest fakt że wydłuża i poszerza telefon, no ale za to dobra ochrona.

Wytapatalkowano

Siemka, poszukuję etui z klapką do ww telefonu, z allegro albo z Ali. Zależy mi na tym, żeby było dobrze wykonane, w miarę eleganckie i dobrze chroniło telefon od ewentualnych upadków, tzn. osłaniało go z każdej strony. Zastanawiam się nad Nillkin QIN: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6649395476.

Ładne, skórzane, ale nie osłania telefonu od dołu i góry.

Oraz myślałem również nad etui skórzanym tscase: http://s.aliexpress.com/jiMfaUFj

Nawet bardziej przypada mi do gustu, ale ma ten sam problem co nillkin.

Ma ktoś jakąś opinię, radę, własną propozycję? Z góry dzięki za odp.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Kupiłem Nillkin QIN, mogę polecić. 20 zł bez dostawy, przyszło na drugi dzień. Jest eleganckie i ogólnie przyjemne w użytkowaniu. Ma jednak jedną wadę - strasznie pogrubia telefon. Z zamkniętą klapką jest dwukrotnie grubszy.