szczecik

Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Recommended Posts

No ale to jest jednak niemała suma, bo ponad 1000$. Ktoś zamawiał już na UK?

Z tego co wiem od znajomych to nie dostaje się dodatkowych opłat. 

Sprzedawca ma także SSM, ale to też pewnie loteria z VAT.

Ja tam nie widzę SSM.... BTW teraz lepszym cenowo wydaje się eternal... jedyne Goldway gwarantował przesyłki bez VAT. Teraz to u każdego loteria. Także ja bym się wstrzymał. Sam chcę kupić i jedyne co mnie motywuje to kupony dzięki, którym obniżenie ceny nieco zachęca. Ale mi4, które chce ma tylko Goldi a tam kurier 16$ a to dużo. I sam jestem na rozdrożu

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Mi 4 105$, potencjalnego vatu 25$, serio warto płacić 16$ za wysyłkę?

Redmi PRO by TT

Nie warto. Dlatego jeszcze nic nie kupiłem. Czekam aż ktoś zaoferuje wysyłkę bez Vat

17 godzin temu, Zeork napisał:

Ale takowa wysyłka także kosztuje(kosztowała 11-16$) Moim zdaniem nie warto kupowac z ssm, dhl tak tanich telefonów. Zreszta nie warto kupowac mi4 bo to na 100% refub. 3 lata po premierze.

Tak samo jest z mi4c i było a obecnie mi5 np biały, np z regenerowanymi płytami głpwnymi. A napis "nowy" jest a jakże.

Jakie zrodla na te rewelacje?
O mi4c byla burza na forum swego czasu, ale nie stanelo nigdzie ze te sprzedawane pare miesiecy temu po 100-110$ to byly refurby. Podobnie z mi4 pomijajac date premiery, to sprzedaja obecnie tylko 2/16/LTE od china telecom.
A tym bardziej jesli chodzi mi5, skad takie info, ze regenerowana/wymieniana plyta i wrzucane jako nowy? Jest juz nie produkowany, ale od cholery sztuk zostao bialych i zlotych 32-64GB. Bo tego jest od groma we wszystkich sklepach, na ali itd...

Edited by PurpleHaze
  • Like 1

Dnia 23.03.2017 o 12:23, DjGuma napisał:

Ja wczoraj zamówiłem u nich Mi5 z wysyłką SSM, 11,5$ drożej, dzisiaj została wysłana, zobaczymy kiedy dojdzie. :)

Ogólnie wszystkie opisy mają takie same jak u Goldiego, nawet ta sam Trzcionka. Wydaje mi się ze Goldi otworzył drugi sklep.

Własnie DPD dostarczyło mój telefon, wszystko OK i bez niespodzianek.

Teraz oni i tak oferują tylko DHLa za 16.08 nie ma ssm

Ja zamówiłem dwa telefony mi 5 w maju ale do tej pory ani telefonów ani pieniedzy wiec uważajcie na tych oszustów na aliexpress
Ale na AliExpress mają chyba coś takiego jak "spór"...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.