Skocz do zawartości

Xiaomi MiJia Car Driving Recorder Camera


artek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
Rozglądając się ostatnio za kamerami do samochodu wpadłem na coś takiego:
http://xiaomi-mi.com/car-dvrs/xiaomi-mijia-car-driving-recorder-camera-black/

Widziałem, że można już kupić na allegro (dla ciekawych link: http://allegro.pl/xiaomi-mijia-wideorejestrator-wifi-sony-imx323-fhd-i6739153417.html)

Czy ktoś miał styczność z tą kamerką? No i czy ktoś się orientuje jak z językiem angielskim (na aukcji jest wzmianka, że menu jest po chińsku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja z allegro jest wysyłką z Chin.

Jeśli chcesz bezpośrednio z Gearbest to tu masz link:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html?wid=21&lkid=10413506

KOD na obniżenie kwoty na 85 USD z 97 USD:

MIJADVR

Możesz się zalogować na GA i obniżyć jeszcze o 5 USD

https://givingassistant.org/?rid=5wHlwJj9zU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczności u nas w kraju raczej nikt jeszcze nie miał, bo od tygodnia dopiero jest ona w sprzedaży. Na yt pojawiło się dzisiaj pierwsze nagranie..

I podobnie jak to mialo miejsce z Yi menu narazie będzie tylko w języku chińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 7.03.2017 o 22:05, artek napisał:

Cześć wszystkim,
Rozglądając się ostatnio za kamerami do samochodu wpadłem na coś takiego:
http://xiaomi-mi.com/car-dvrs/xiaomi-mijia-car-driving-recorder-camera-black/

Widziałem, że można już kupić na allegro (dla ciekawych link: http://allegro.pl/xiaomi-mijia-wideorejestrator-wifi-sony-imx323-fhd-i6739153417.html)

Czy ktoś miał styczność z tą kamerką? No i czy ktoś się orientuje jak z językiem angielskim (na aukcji jest wzmianka, że menu jest po chińsku).

Być może już widziałeś recenzję, ale jeżeli jakimś cudem nie, to łap:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do użytkowników kamerki! Macie mozliwosc aktualizacji lub wogole polaczenia sie kamerki przez apke (mihome chyba)? Mi wysiada podczas pobierania jakis pluginow i d**a. Prosze o odpowiedz bo nie wiem czy tylko ja tak mam. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, mam tę kamerkę od tygodnia. Nie mam porównania z innymi ale jak za tę cenę jakość super, szczególnie w nocy.

Co do problemu aktualizacji. Musisz ustawić w mi Home region Chiny. Dodatkowo na androida jest alternatywna aplikacja dla mijia DVR i z niej również możesz zrobić aktualizacje. Nawet ma w pełni angielski język.

Ogólnie polecam.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 13:14, riDERQS napisał:

Hej, mam tę kamerkę od tygodnia. Nie mam porównania z innymi ale jak za tę cenę jakość super, szczególnie w nocy.

Co do problemu aktualizacji. Musisz ustawić w mi Home region Chiny. Dodatkowo na androida jest alternatywna aplikacja dla mijia DVR i z niej również możesz zrobić aktualizacje. Nawet ma w pełni angielski język.

Ogólnie polecam.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

Parę miesięcy temu próbowałem się z nią połączyć, ale odpuściłem, teraz próbuje znowu.

Ściągnałem app o której napisałeś. Zainstalowałem, chce sprować z aplikacja, aplikacja nakazuje mi połączyć się z kamerą poprzez Wi-Fi - przechodzę do ustawień Wi-Fi telefonu klikam na kamerę, wpisuje hasło które widzę na wyświetlaczu kamery i błąd. Tak jakby złe hasło do wi-fi które udostępniła kamera. 

Masz pomysł co może być źle? Mi Home oczywiście ustawiony na chiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kamerkę posiadam od miesiąca za cenę 137zł z wysyłką bajer. Jest już aktualizacja do 1.0.12 dająca możliwość wyboru jakości nagrywania filmików.

Co do połączenia jej z Mihome to mi na początku w żaden sposób nie chciało połączyć, ruszyło dopiero jak dałem dostęp do wszystkich uprawnień dla apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyszla kilka dni temu. 140zl. Teraz gdzies widzialem za 110. Jak na taka cene to jest bajka. Jezyk chinski w niczym nie przeszkadza. Zawsze mozna samemu przetłumaczyć używając aparatu i translatora z Google

Mam jedynie problem, ze nie laczy po wifi. Natomiast spróbuję przestawic region na chiny. 

No i drugi problem to taki ze nie chce nagrywac mi dźwięku. Nie wiem czemu i co zrobic zeby nagrywala. Przycisk od mikrofonu w samej kamerze nic nie daje. Czy mikrofon przekreslony czy nie, dzwieku nie ma

Edytowane przez Squalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2017 o 20:23, Squalo napisał:

 

No i drugi problem to taki ze nie chce nagrywac mi dźwięku. Nie wiem czemu i co zrobic zeby nagrywala. Przycisk od mikrofonu w samej kamerze nic nie daje. Czy mikrofon przekreslony czy nie, dzwieku nie ma

Spróbuj  odtworzyć programem VLC, w windowsowym odtwarzaczu też nie mam dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak być. Patrzyłem w pracy i tam nie było dźwięku a w domu wlasnie na vlc jest. Na kamerze odpalam i też jest wiec wszystko działa.

 

Potwierdzam, ze po przedstawieniu regionu na Chiny w apce mihome bez problemu mozna połączyć telefon z kamera

Edytowane przez Squalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Squalo co do dźwięku to trzeba zainstalować na Windowsie QuickTime. Pojawiła się angielska wersja softu na kamerkę :)

20180124_173444.thumb.jpg.0381be5e914ade333a182f6b3e319781.jpg20180124_173650.thumb.jpg.5600d32088aef292a20fbbf1fca5542d.jpg

Archiwum wypakować i plik SD_CarDV.bin wrzucamy na kartę pamięci. Kartę wsadzamy do wideorejestratora i podpinamy kabel od ładowarki. Po automatycznym włączeniu wideorejestratora  od razu uruchamia się aktualizacja. Po minucie cieszymy się językiem angielskim :). Nie odpowiadam za uszkodzenia sprzętu :P. Plik wgrałem na swojej kamerce i działa. Na kamerce wgrany był ostatni soft chiński 1.0.13.

1.0.13en.rar

Edytowane przez zunio84
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.02.2018 o 17:34, zunio84 napisał:

@Demon3 nie wiem na ile to prawda i czy dobrze przeczytałem u ruskich na forum ale aplikacja na telefon do obsługi wideorejestratora Mi Dash Cam sama aktualizuje do angielskiej wersji.

Potwierdzam, aktualizowałem z wersji 1.0.10 i mam teraz język angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...