artek

Opinie o ali_Trade_HK

Recommended Posts

Ze względu na co, gwarancję? Oferta, porównując inne aukcję wydaję się na jedną z najbardziej korzystniejszych.

Edited by qlimax-_

Ja też mam zamiar kupić Mi5 (albo Honor 8, jeszcze nie jestem pewny). Również widziałem oferty tego sprzedawcy na allegro i chciałbym wiedzieć, czy jest wiarygodny. Nawet pytałem jaki jest okres gwarancyjny na firmę, odpisał, że 2 lata w Polsce.

W komentarzach ludzie piszą że nie dostają żadnego potwierdzenia zakupu, wiec na podstawie czego ta rzekoma 2letnia gwarancja?

Zamówiłem wczoraj Mi5 za 1289zł (dziś jest już za 1299zł). Dostałem informację SMSem że kurier jutro będzie. Co ciekawe brak kontaktu mailowego po aukcji (paczka przygotowana/paczka wysłana).  Jeśli rzeczywiście nie będzie dowodu zakupu to trochę słabo, trzeba będzie go mocno atakować. 

Rzeczywiście, nie dostałem żadnego dowodu zakupu. Przyszedł tylko sam telefon z pudełkiem oraz skan potwierdzenia tego że dokonałem wpłaty. 

Co proponujecie w takiej sytuacji zrobić? Jak może być respektowana teraz gwarancja? 

Guest

To niesamowite jak cena potrafi rzucić na kolana, bez dowodu zakupu, od jakiejś "firmy" i przyciagnąć dziesiątki, jak nie setki Klientów miesięcznie, jak swiatło ćmy:)

Reklamacja jest pewnie respektowana, tak jak mocarstwowe deklaracje rzadu - na wiarę :P

Ziba.Kupowałem na tej aukcji.Cena potrafi się codziennie zmieniać.Więcej pisałem w wątku o AliTrade.

Edited by dots

Witam,

sam zakupiłem u nich Mi5s Plus w lutym czy w marcu ale zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia - VATu. Oficjalnie sprzedawcą jest jakiś kolo z siedzibą w Honk Kongu. Owszem telefon jest wysłany do mnie z kraju, ale wygląda to tak jakbym ja był importerem. Czy jest możliwość, że z czasem dostanę jakiś kwit z UC o zapłatę VATu?