Skocz do zawartości

Opinie o ali_Trade_HK


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Czy miał ktoś z Was kiedyś styczność ze sprzedającym ali_Trade_HK?
Zaciekawiła mnie aukcja Mi5 3GB/64GB bo telefon jest w dobrej cenie i dostępny od ręki (wg opisu):
http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3gb-64gb-z-polski-ce-vat23-i6722294923.html

Dodatkowo na plus (wg opisu na aukcji) to polski serwis i gwarancja 12/24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar kupić Mi5 (albo Honor 8, jeszcze nie jestem pewny). Również widziałem oferty tego sprzedawcy na allegro i chciałbym wiedzieć, czy jest wiarygodny. Nawet pytałem jaki jest okres gwarancyjny na firmę, odpisał, że 2 lata w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj Mi5 za 1289zł (dziś jest już za 1299zł). Dostałem informację SMSem że kurier jutro będzie. Co ciekawe brak kontaktu mailowego po aukcji (paczka przygotowana/paczka wysłana).  Jeśli rzeczywiście nie będzie dowodu zakupu to trochę słabo, trzeba będzie go mocno atakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite jak cena potrafi rzucić na kolana, bez dowodu zakupu, od jakiejś "firmy" i przyciagnąć dziesiątki, jak nie setki Klientów miesięcznie, jak swiatło ćmy:)

Reklamacja jest pewnie respektowana, tak jak mocarstwowe deklaracje rzadu - na wiarę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

sam zakupiłem u nich Mi5s Plus w lutym czy w marcu ale zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia - VATu. Oficjalnie sprzedawcą jest jakiś kolo z siedzibą w Honk Kongu. Owszem telefon jest wysłany do mnie z kraju, ale wygląda to tak jakbym ja był importerem. Czy jest możliwość, że z czasem dostanę jakiś kwit z UC o zapłatę VATu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...