Skocz do zawartości
  • 0

Smartfon do 1000zł


MaRiO

Pytanie

Cześć co warto kupić do 1000zł ? Podobają mi się telefony z serii redmi note. Tylko nie wiem który Warto? A może coś innego z Xiaomi lub innej marki z państwa środka z dobrze zoptymalizowanym systemem? A może warto poczekać chwile na premierę nowego smartfona lub obniżkę obecnego? Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

na baterii i wielkości wyświetlacza mi nie zależy mi jakoś wybitnie. Za to zależy mi abym mógł uruchomić na nim wiekszość aplikacji które będę akurat potrzebował, działał płynnie i był wystarczająco wydajny tak abym nie musiał go zmieniać przez dwa lata ;) Nie jestem osobą która co chwilę zmienia smartfony więc chciałbym żeby mi posłużył taki czas.

Swoja drogą co myślisz o redmi note 4 pro z miediatekiem lub 4x z snapdragonem 625? W ostateczności za nieco ponad 1000zł można dostać redmi pro. Warto? Czy lepiej wybrać z tych dwóch co poleciłeś?

Edytowane przez MaRiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wg tego https://versus.com/pl/mediatek-helio-x25-vs-qualcomm-snapdragon-820-msm8996

helio w redmi pro ma 2.84x szybsza prędkość zegara procesora, oraz wyższe taktowanie GPU. Za to snap jest wykonany w 14nm procesie w porównaniu do 20nm helio x25.

Jak na laika wybrałbym redmi pro ale rozumiem, że się mylę i lepszym wyborem będzie jednak mi5 ?

No i przeglądając aukcje widzę, że redmi pro ma miui 8 za to mi5 miui 7. Ale może o aktualizacje nie trudno albo wogóle nie powinienem zawracać sobie tym głowy??

Edytowane przez MaRiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi5 ma także Miui 8, oraz Androida 7.0, to co na aukcji to zapewne oznaczenie romu Miui.eu które w tym roku zaczyna się na 7,  bo mamy rok 2017 np. 7.3.2 (najnowsza aktualizacja z 2017.03.02) jeżeli chodzi o mnie Redmi Pro w zupełności mi wystarcza, ale wiadomo Mi5 to zawsze flagowiec :). Chcesz szybki telefon, Oleda 5.5cala, baterie 4tyś, trzymającą jak 3,5tyś, porządne wykonanie, slot na kartę pamięci, ale z mniejszym wsparciem Xiaomi, to bierz Pro, jeżeli to co wymieniłem jest Ci zbędne to bierz Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...