Skocz do zawartości

Yoshop opinie, gwarancja


Coldy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, natrafiłem na niezłą okazję - mianowicie  Xiaomi Redmi 4 Prime (3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 625 w kolorze Grey)  z kodem -20$ do odbioru na stronie - razem  $128.43.

Miał ktoś styczność z tym sklepem? To chyba klon gearbesta, jak wygląda gwarancja (w Chinach?), jak długa? Czy mogę wgrać MIUI Polska bez utraty gwarancji? Wysłałem już ticket ale odpowiedź trochę potrwa, a nuż ktoś z Was już tam zamawiał :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet trafiłeś na mój wpis 8-) 
Tak naprawdę ciężko cokolwiek powiedzieć bo YoShop to nowy sklep, chyba właśnie córka gearbesta. Od kilku tygodni co rusz jakieś fajne promocję rzucają, ja niedawno zamówiłem od nich słuchawki Xiaomi Hybrid Dual Drivers w bardzo dobrej cenie (~35,50 zł). Dzisiaj przesyłka dotarła do Polski, czyli raczej wszystko ok. Jeżeli chodzi o wgranie jakiegoś custom romu to jest informacja na stronie z telefonem:

Cytat

Any alterations such as upgrades, modding with custom ROMs, rooting or flashing the Android device with other firmware will automatically void the device's warranty.

Pytanie jeszcze ale to juz bezpośrednio do sklepu czy dostaniemy telefon z wgranym Globalem czy jakiś syf.
W każdym razie jak dostaniesz jakieś info ze sklepu to daj znać

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...