Skocz do zawartości

Głośność i jakość dzwięku na Mi5


szradev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dotyczące glośności dzwieku na mi5. Mam obecne oprogramowanie standartowe GLOBAL 8.1.2.0 Stable.

Dzwięk wydaje mi się być zbyt cichy nawet na maksymalej głośności - przyczym pojawiają się przesterowania.

Sluchawki ogolnie sa ok na huawei p8lite nigdy nie dochodziłem do końca suwaka glośności.

 

Czy to znany problem?

Czy moze warto odblokować bootloader i zainstalowac oprogramowanie Miui EU.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Globalu w wersji dev beta słuchawki przewodowe działały za cicho. Zaczęło się po którejś z aktualizacji, i chyba głośnik od rozmów też działał za cicho - tylko w trakcie rozmów - np. nawigacja krzyczała 3 razy głośniej niż rozmówca w toku rozmowy.

Na romie MIUIPolska wszystko jest ok i słuchawki grają znacznie głośniej, więc prawdopodobne że Ci to pomoże.

Ogólnie MIUIPolska jest fajne bo nie ma w nim żadnego zbędnego syfu od google i jest parę rzeczy, które działają lepiej, więc warto, w szczególności jeżeli przy okazji zależy Ci na poprawie działania słuchawek.

Ps. najlepiej wrzuć sobie MIUIPolska (Xiaomi.eu) w wersji Dev. 6.10.11 (czy jakoś tak, w każdym razie ostatnie na androidzie 6), albo najnowsze stable, odpuść sobie na razie najnowsze bety na androidzie 7, chyba, że nie zależy Ci na szybkim i dokładnym działaniu GPS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kwisatzhaderach napisał:

U mnie na Globalu w wersji dev beta słuchawki przewodowe działały za cicho. Zaczęło się po którejś z aktualizacji, i chyba głośnik od rozmów też działał za cicho - tylko w trakcie rozmów - np. nawigacja krzyczała 3 razy głośniej niż rozmówca w toku rozmowy.

Na romie MIUIPolska wszystko jest ok i słuchawki grają znacznie głośniej, więc prawdopodobne że Ci to pomoże.

Ogólnie MIUIPolska jest fajne bo nie ma w nim żadnego zbędnego syfu od google i jest parę rzeczy, które działają lepiej, więc warto, w szczególności jeżeli przy okazji zależy Ci na poprawie działania słuchawek.

Ps. najlepiej wrzuć sobie MIUIPolska (Xiaomi.eu) w wersji Dev. 6.10.11 (czy jakoś tak, w każdym razie ostatnie na androidzie 6), albo najnowsze stable, odpuść sobie na razie najnowsze bety na androidzie 7, chyba, że nie zależy Ci na szybkim i dokładnym działaniu GPS.

 

 

Dzięki za odpowiedz. Czy na tym Dev 6.10.11 z baterią jest ok? Oraz co rozumiesz przez stable? W sensie na android 7.0 ale ostatnie wydanie stable?

i co np dla Ciebie działa lepiej okiem uzytkownika a nie changelogów co jest w miui polska a czego nie ma :)

Mówisz o dev 6.10.11 skad mogę pobrać bo widzę na stronie z pobieraniem miui 6.10 i inne wersje ale 6.10.11 nie widze.

Czy moze któryś z użytkowników powiedzieć która wersje najlepiej wybrać - zalezy mi na stabilnosci w miare mozliwosci + baterii 

Pozdrowienia

 

Edytowane przez szradev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Kolejny? Stary, wszystko masz na forum i na stronie. Nie rób syfu w wątku.

Wracając do tematu - mam u siebie dwa Mi5. Na jednym jest Global, ostatnia aktualizacja z OTA. W porównaniu z 6.10.11, Golbal wypada gorzej, jeśli chodzi o dźwięk. Także potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, t.bone napisał:

Serio? Kolejny? Stary, wszystko masz na forum i na stronie. Nie rób syfu w wątku.

Wracając do tematu - mam u siebie dwa Mi5. Na jednym jest Global, ostatnia aktualizacja z OTA. W porównaniu z 6.10.11, Golbal wypada gorzej, jeśli chodzi o dźwięk. Także potwierdzam.

 

Wczoraj co do informacji o dzwięku udalo mi sie doszukac ze wersje bazowane na China Dev są lepsze. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...