Skocz do zawartości

jakość muzyki w Redmi 4 pro


joljol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie macie odczucia odnośnie jakości muzyki w Redmi 4 pro ?

Ja dla mnie gra zdecydowanie gorzej niż mój poprzedni redmi 3 pro, ogólnie dźwięk jest bardziej płytki z mniejszą barwą oraz pojawiają się zniekształcenia i przestery głownie w górnych poziomach głośności. Używam słuchawek od iPhonea oraz słuchawek ROCK ale na innych podobne odczucia mam. A i muzyki słucham ze Spotify 

Jakie wy macie spostrzeżenia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość muzyki w RM4P jest całkiem ok - jest ładnie płaski bez udziwnień. Muzykę słucham z Tidal HiFi i samodzielnie zrobionych z własnych płyt mp3. Słuchawki, to różnie - Koss PortaPro, Sennheiser HD 212pro, lub Beyerdynamic DT770 (32ohm). 

Po kilkunastu latach pracy w radio słuch mam jaki taki - tzn odróżniam akord gitarowy od brzdęku tłuczonej szklanki i jakość dźwięku Spotify (nawet Premium) rani moje uszy ;))

@joljol Nie wymagaj tez cudów i jakości audiofilskiej od urządzenia w cenie dobrego kabla i wtyczki do słuchawek ;))

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zexon72 napisał:

@joljol Nie wymagaj tez cudów i jakości audiofilskiej od urządzenia w cenie dobrego kabla i wtyczki do słuchawek ;))

Nie wymagam, mówię tylko że gra zauważalnej  gorzej niż starszy Redmi 3 PRO z którym mam bezpośrednie porównanie, korzystam z Spotify premium i testowałem także Tidal HIFI i jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...