Skocz do zawartości

Xiaomi Powerbank 10400mAh - FAKE


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

Oh, nie zauważyłem, że zza granicy :)

A ktoś pewny (np. z forum) sprzedaję na allegro?

 

Bo jeśli nie to pozostaje ali, może stąd? bo taniej o $3 od Goldway ;) Ktoś wie o jakiś kuponach na -$5 na ali?

 

A może gdzieś poza ali znajdę taniej?

Edytowane przez ellco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że przesyłka jest wtedy tańsza, więc gorsza. Ja tak raz zamówiłem, 3 miesiące czekałem aż założyłem spór na ali, oczywiście chińczyk go nie zaakceptował i sprawa trafiła do ali. Dopiero po jakimś czasie zaakceptował. Jednak miałem podobną sytuację przy słuchawkach gdzie chińczyk nie zaakceptował mi sporu bo też 3 miesiące czekałem. Wiesz co ali zrobiło? Nie zwróciło mi pieniędzy i nie dostałem ani słuchawek ani pieniędzy. Pomogło tylko postraszenie Chińczyka, że skontaktuje się z adwokatem z jego prowincji i jeżeli będzie trzeba sprawa trafi do Chińskiego Sądu. Zwrócił mi pieniądze przez paypala. Ta oszczędność 3 dolarów jest nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, nie zauważyłem, że zza granicy :)

A ktoś pewny (np. z forum) sprzedaję na allegro?

 

Bo jeśli nie to pozostaje ali, może stąd? bo taniej o $3 od Goldway ;) Ktoś wie o jakiś kuponach na -$5 na ali?

 

A może gdzieś poza ali znajdę taniej?

 

10400mah 100% oryginal ze zdrapka u mnie. Jak cos to pisz na PW

 

W cenie 64zł nie dostaniesz oryginalu niestety.

Edytowane przez Numb
Zakaz reklamy poza działem Giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

za 12,29$ (już z wysyłką) nie licz, że leżało to nawet koło oryginału.

Za 17,18$, jeżeli to oryginał to bierz bo to okazja, lecz wątpię żeby to był oryginał bo Xiaomi sprzedaje je po 13$ (79rmb) i do tego dochodzi: prowizja sklepu, wysyłka do pośrednika, wysyłka do Polski, prowizja operatora platnosci, pakowanie)

 

BTW Po zdjęciach w sklepie nic nie poznasz, bo można je wstawić jakie się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni to raczej oryginał. Ale jak nie musisz zamawiać na dhgate, który roi się od podróbek, to tu masz link do sklepu gdzie sprzedają oryginał na 100% (sam zamawiałem) a cena jest taka sama, a nawet ciut niższa. http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać :)

 

Kupiłem ostatnio Xiaomi 10400 na aliexpress u polecanego na kilku forach sprzedawcy: HongKong Goldway

 

Urządzonko wygląda jak oryginał, nie ładuje się samo, wszystko jak na zdjęciach, dopóki go nie rozkręciłem. Otóż w środku nie ma niebieskawych ogniw LG tak jak wklejaliście już wcześniej tylko to co poniżej:

post-4202-0-78262800-1416912235_thumb.jp
post-4202-0-74882300-1416912237_thumb.jp
 
Myślicie, że to oryginał, czy trafiłem na podróbkę?
 
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podpytam tutaj.

Zakupiłem ten powerbank.. Oryginał. Ale.. ma ktoś może instrukcje w innym jezyku niż chiński? Ew. czy można prosić o wytłumaczenie proste, co i jak, kiedy ile diod miga itp..

Dzięki

Edit

Ok, znalazłem co mnie interesowało. Dla potomnych

http://www.stampede-design.com/blog/2014/06/review-on-xiaomi-mi-power-bank/

Edytowane przez pablitto83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Kupiłem powerbank Xiaomi 16000 mah na europejskiej stronie dx. Na opakowaniu znalazłem na klejkę ze zdrapką, jednak po jej zdrapaniu oprócz kodu widoczne są jakieś chińskie znaczki uniemożliwijące odczytanie kodu. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem? Czy to oznacza, że dostałem podrabiany powerbank? Dodam, że urządzenie samo się nie łąduje, po podłączeniu telefonu samo się włącza.

 

Podaje link do zdjęcia zdrapki:

https://www.dropbox.com/s/fu8h20mt4fb7o1e/2015-03-14%2015.34.39.jpg?dl=0

 

Bardzo proszę o Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

 

właśnie dotarł do mnie powerbank xiaomi zakupiony na stronie bangggood.com. Według kodu zdrapki jest on oryginalny, jednak po otwarciu ujrzałem różowe ogniwa.

 

5d4f80e0bbe5fb1dm.jpg

 

0d055a95f7ec5b69m.jpg

 

Czy pomimo takich ogniw mogę mieć pewność, że powerbank jest oryginalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

właśnie dotarł do mnie powerbank xiaomi zakupiony na stronie bangggood.com. Według kodu zdrapki jest on oryginalny, jednak po otwarciu ujrzałem różowe ogniwa.

 

5d4f80e0bbe5fb1dm.jpg

 

0d055a95f7ec5b69m.jpg

 

Czy pomimo takich ogniw mogę mieć pewność, że powerbank jest oryginalny ?

 

Powerbank łąduje sam siebie? Tzn czy jak kabel zlozysz zarowno do zlacza USB a drugi koniec do Micro USB to swieca sie lampki?

 

Zerknij tez na moj poradnik: http://miuipolska.pl/forum/topic/3941-jak-rozpozna%C4%87-oryginalne-urz%C4%85dzenia-i-akcesoria-xiaomi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem na Allegro Powerbank 10400mAh [bez zdrapki, starsza partia podobno nie posiada takowej]. Mimo wielu porównań mam wątpliwości czy to oryginał czy też podróbka. Powerbank sam siebie nie ładuje. 

 

t109X6q.jpg

 

XfNY205.jpg

 

I5gmeZL.jpg

 

QvA8xVE.jpg

Ogniw nie pokaże gdyż prawdopodobnie uniemożliwię sobie opcje zwrotu przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej niebieskiej naklejki na pierwszym zdjęciu? Widziałem porównanie gdzie świadczy ona o podróbce.

 

Dodam że guzik nie jest najlepiej spasowany i tylko od strony bocznej urządzenia jest klikalny i wyczuwa się obnizenie poziomu umiejscowienia w tym miejscu.

Edytowane przez PaganMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...