Skocz do zawartości

Xiaomi Powerbank 10400mAh - FAKE


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

We wejściu w powerbanku jest to raczej kolor kremowy, a na kablu biały.Napisu MI nie ma co widać na drugim zdjęciu. Dodam że ładowanie kablem telefonu Ace 2 zajęło około 1,5h do poziomu 80%.

 

ub86BSO.jpg Wejście Micro-USB ma jakiś kolor niebieski.

Edytowane przez PaganMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kabel z piorunkiem przy microusb. Ładowanie bez problemu, ale nie ma chyba żył data bo komputer nie wykrywa telefonu. 

Ze sklepów też idzie dostać podróbę, komuś trafiło się z pandawill. 

Tu polecam kupować z gearbest. Tanio i raczej bezpiecznie, jeszcze podróba mi się nie trafiła, ale nic nie upewni bardziej jak rozebranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Właśnie przyszedł mi xiaomi powerbank 20000 i wszystko wskazuje na to że jest oryginalny tzn. beżowe usb, białe microusb, logo wgłąb portu usb, kabel bez loga itd. Jednak kiedy próbuję podłączyć urządzenie żeby samo się ładowało, to na jednym z portów usb nie reaguje, natomiast na drugim zaczyna się ładować. Powerbank wygląda na naprawdę solidnie zrobiony, jednak zaniepokoiło mnie to ładowanie samego siebie. Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją i może coś na ten temat napisać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, 100%, ale widzę że już podnieśli cenę, jest 16$ z groszami. Myk polega na tym, że bierzesz silikonik do niego za ~2,5$, w akcesoriach odklikujesz wszystko poza powerbankiem i wychodzi ci taniej niż jakbyś sam powerbank brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...