Skocz do zawartości

Xiaomi mi5 4/128GB ceramic


piotranon

Rekomendowane odpowiedzi

Poleca ktoś tego sprzedawce ponieważ mam zamiar kupić ten telefon u niego a jego strona wygląda dość nietypowo link do strony: https://x-sklep.pl (brak tel do kontaktu)

Aukcja wystawiona przez niego na allegro :http://allegro.pl/xiaomi-mi-5-128gb-ceramic-czarny-5-15-z-pols-i6729672299.html?fromVariant=6729671466

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to z takim budżetem kupiłbym S7. No chyba że koniecznie chinola to OP3T.
Xiaomi ma sprzęty o świetnym stosunku ceny do jakości, ale moim zdaniem tym najdroższym modelom czegos brakuje, żeby z czystym sumieniem wydać te 400-500$

Redmi PRO by TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piotranon napisał:

a cena pierwszego telefonu jest według mnie + w porównaniu z cennami w innych miejscach

To skoro chcesz wydac te 1500zl jak nie wiecej, to poswiec godzinke swojego cennego czasu na lekture forum, jest taki gdzial zakupy "kupno urzadzen xioami" i tam znajdziesz sporo informacji. O polecanych i niepolecanych sklepach, jak wyglada zakup w Chinach, a jak w Polsce itd...

Wybacz ale dzien w dzienna forum wchodzi ktos nowy z pytaniem "gdzie kupic?" albo "nie znam sie na zakupach ale chce XXX". Po pewnym czasie ludziom juz sie nie chce ktorys raz z rzedu tlumaczyc tego samego. 

Pisze zupelnie powaznie, poszukaj, zorientuj sie zobacz zady i walety metod, poczytaj o polecanych sklepach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Problem" z ibg jest taki, że nie mają (ja nie widzę) telefonów z b20 (lte 800). Jeżdze dużo pociagiem i myślę, że w trasie lte 800 się przyda. 

Czy może jednak są na ibg telefony z b30?

Goldway byłby ok ale pozostaje kwestia gwarancji (naciołem się na na one plusie) i znalezienia w dobrej cenie telefonu z b20.

Ewentualnie gdzie jest coś polecanego z b20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...