Jump to content

Recommended Posts

5 godzin temu, mars28 napisał:

Chyba znowu małe chińskie rączki grzebały coś w kolorystyce i uwaliły ciemne motywy.

Używa ktoś ciemnych motywów i może potwierdzić? Czy może coś u mnie nie teges?

Screenshot_2017-02-16-18-12-34-992_com.miui.home_A.jpg

Screenshot_2017-03-04-11-34-59-766_com.miui.home_A.jpg

Chyba tylko u ciebie u mnie jest jak było.

Screenshot_2017-03-07-18-50-37-440_com.android.settings.png

• Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I tak przy okazji bo już się pojawiają pytania. Ucinanie ogonków jest na naszym romie a nie Global. Ucinanie dali tylko dla greckiego o ile pamiętam, a my sobie to uruchomiliśmy dla każdego. Ponadto p

Fakt, tamten był dość wiekowy, najnowszy z dzisiaj: Mam nadzieję, że Acid nas nie pobije za nieautoryzowane przeróbki dodatków.   Dodatki_MIUIPolska_07032017_blokada_reklam.zip

Daruj sobie dobra? Jak się nie podoba to kup iPhone. To rom dev, robiony z pasji do Androida. Nie podoba się jak działa to nie używaj a update rób raz na rok.  U mnie działa. Google now przez t

Posted Images

21 godzin temu, grzro napisał:

Jak piszę smsy i dołączam emotikony, to nie widać ich. Jak wysyłam smsem samego emotikona, to sms jest wtedy pusty.

Ja mam to samo na Redmi 3 pro i Redmi 3, są puste miejsca tam gdzie powinien być emotikon. W moim telefonie jest u odbiorcy pusto. Ktoś coś podpowie jak to poprawić?

48 minut temu, Sephriot napisał:

Mam pytanie, jak z paczki zip z dodatkami miui polska wyodrębnić blokadę reklam, tak by zainstalować tylko ją, bez innych dodatków których nie używam? 

Jak rozpakuje paczkę, usunę folder data i ponownie pozostałości spakuje w formacie zip to wystarczy? 

Tylko blokada reklam.

Dodatki_MIUIPolska_05022017_blokada_reklam.zip

• Like 1
8 minut temu, RASTY777 napisał:

przy okazji nie zaszkodzi podmienić pliku hosts na najnowszą wersję :)

http://someonewhocares.org/hosts/

Fakt, tamten był dość wiekowy, najnowszy z dzisiaj:

Mam nadzieję, że Acid nas nie pobije za nieautoryzowane przeróbki dodatków. :)

Dodatki_MIUIPolska_07032017_blokada_reklam.zip

Edited by sp4ubw
  • Like 9

Jeżeli kogoś interesuje naprawa "pogrubionego" zegarka, to u mnie pomogła podmiana wszystkich czcionek w system/fonts na te z jakiejś poprzedniej wersji MIUI. Przepuszczam, że wystarczy zamienić same czcionki z Miui w nazwie. 

Screenshot_2017-03-08-00-47-28-891_com_miui_home.thumb.png.0bc7b82211367400a9fc5cd88d25395f.png

• Like 1
12 godzin temu, Bart1 napisał:

Chyba tylko u ciebie u mnie jest jak było.

Screenshot_2017-03-07-18-50-37-440_com.android.settings.png

W tym miejscu to i u mnie jest jak trzeba. Chodziło mi konkretnie o powiadomienia z paska. Widać to na screenach, które zamieściłem, tam gdzie jest temat maila - ten tekst kilka wersji wcześniej miał jasną czcionkę, teraz ma czarną, co na ciemnym motywie sprawia, że jest to bardzo trudne do odczytania. Podobna sytuacja była kiedyś ze Spotify bodajże.

Spójrz np na poniższy screen - oprócz tematu maila, który jest czarny, to te przyciski "Archiwizuj" i "Odpowiedz" też chyba wcześniej miały jasną czcionkę.

Screenshot_2017-03-08-07-34-14-195_com.miui.homeA.jpg

Edited by mars28
20 minut temu, mars28 napisał:

W tym miejscu to i u mnie jest jak trzeba. Chodziło mi konkretnie o powiadomienia z paska. Widać to na screenach, które zamieściłem, tam gdzie jest temat maila - ten tekst kilka wersji wcześniej miał jasną czcionkę, teraz ma czarną, co na ciemnym motywie sprawia, że jest to bardzo trudne do odczytania. Podobna sytuacja była kiedyś ze Spotify bodajże.

Spójrz np na poniższy screen - oprócz tematu maila, który jest czarny, to te przyciski "Archiwizuj" i "Odpowiedz" też chyba wcześniej miały jasną czcionkę.

Screenshot_2017-03-08-07-34-14-195_com.miui.homeA.jpg

Dlatego tak się dzieje ponieważ ktoś tego motywu nie dopracował dobrze. Jak zmienisz na jakiś inny motyw powinno być ok 

42 minuty temu, wujek22 napisał:

Dlatego tak się dzieje ponieważ ktoś tego motywu nie dopracował dobrze. Jak zmienisz na jakiś inny motyw powinno być ok 

Być może jest tak jak mówisz. Mam pobranych kilkanaście ciemnych motywów, próbowałem każdy z nich, i jest tak samo. Po ostatnich zmianach w kolorach (to coś co devom z Xiaomi najlepiej wychodzi, o ironio) stały się delikatnie "niekompatybilne". Cała nadzieja w autorach motywów, że  dopasują je do nowszych wersji MIUI.

3 godziny temu, mars28 napisał:

Być może jest tak jak mówisz. Mam pobranych kilkanaście ciemnych motywów, próbowałem każdy z nich, i jest tak samo. Po ostatnich zmianach w kolorach (to coś co devom z Xiaomi najlepiej wychodzi, o ironio) stały się delikatnie "niekompatybilne". Cała nadzieja w autorach motywów, że  dopasują je do nowszych wersji MIUI.

Polecam motyw Mi Note 2 Black,tam nie ma problemów:-)

Screenshot_2017-03-08-12-01-15-876_com.miui.home.png

1 godzinę temu, Zenon napisał:

Polecam motyw Mi Note 2 Black,tam nie ma problemów:-)

Screenshot_2017-03-08-12-01-15-876_com.miui.home.png

Wygląda na to, że problem u mnie dotyczy tylko określonych powiadomień, a w szczególności z gmaila. Bo w miejscu, które wrzuciłeś na screenie, jak i np tam, gdzie kilka postów wcześniej wrzucił screena inny użytkownik, w tych miejscach problemu nie ma. Jeśli używasz poczty gmail i dostaniesz powiadomienie o nowym mailu, sprawdź czy będziesz w stanie odczytać jego temat, lub czy będą czytelne przyciski "archiwizuj" i "odpowiedz". O ile u mnie na ciemnoszarym motywie coś tam da się jeszcze odczytać, to na kompletnie czarnym będzie to zupełnie niewidoczne.

Używam gmaila,jest b.wyrazista czcionka na czarnym tle,nawet zlicza przychodzace maile na ikonce powiadomień:-)

Tylko nie mam odpowiedz,archiwizuj tylko tak jak na screnie

IMG_20170308_134059.jpg

Edited by Zenon

Ma ktoś problem z dymkami w msg, od aktualizacji na andka 7 pomimo uprawnień i włączonych pływających i wyskakujących okien muszę za każdym razem ręcznie otwierać dymek podczas rozmowy i zezwalac na wyświetlanie aplikacji nad innymi aplikacjami. Jest jakiś sposób aby ustawić to raz porządnie i mieć spokój? To trochę irytujące 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Edited by Natis
15 minut temu, Natis napisał:

Ma ktoś problem z dymkami w msg, od aktualizacji na andka 7 pomimo uprawnień i włączonych pływających i wyskakujących okien muszę za każdym razem ręcznie otwierać dymek podczas rozmowy i zezwalac na wyświetlanie aplikacji nad innymi aplikacjami. Jest jakiś sposób aby ustawić to raz porządnie i mieć spokój? To trochę irytujące 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Kłódkę założyłeś na msg.?

Screenshot_2017-03-08-13-57-55-565_com.miui.home.png

59 minut temu, Zenon napisał:

Używam gmaila,jest b.wyrazista czcionka na czarnym tle,nawet zlicza przychodzace maile na ikonce powiadomień:-)

Tylko nie mam odpowiedz,archiwizuj tylko tak jak na screnie

IMG_20170308_134059.jpg

Jak się dobrze przyjrzysz, to pomiędzy swoją nazwą użtkownika na gmailu (pierwsza linia) a adresem mailowym (trzecia linia) jest jeszcze linia z tematem, wyświetlona czarną czcionką, ledwo czytelna. Kilka wersji temu czcionka była w tym miejscu jasna, nawet na czarnym motywie. Czyli masz tak jak u mnie, co potwierdza moje przypuszczenia, że coś znowu devsi mieszali w kolorkach systemowych.

• Like 1

czy ktoś ma tak sytuacje : telefon dotychczas 3x  ,,zapętla się,, przez jakieś 2 godz, cały czas robi reset resetu, non stop przez dwie godziny reset, potem aktualizuje się(choć nie wiem co, bo numerki są takie same po tej aktualizacji) i po takiej aktualizacji 2-3 tyg spokoju i już tak 3x się powtórzyło

Czy ktoś z Was ma problem z nagrywaniem ekranu?U mnie po niby prawidłowym nagraniu wygląda to tak jak na screenie.

Edit

Wideo znalazłem mimo że nie jest wyświetlane w aplikacji do nagrywania, ale niestety brak w nim dźwięku mimo ustawień dźwięków systemowych.

f38f50f3d6bf0ed49eaae740750152f2.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

cześć, chciałem zapytać bo szukałem znaleźć nie mogę. aby zainstalować aktualizacje na Mi5 na której mam Lineage. muszę full wipe następnie miui oparte na android 6 dopiero po nim dirty flash na miui opartym na andku 7?czy można bezpośrednio ta wersje? 

45 minut temu, tomasz11 napisał:

Czy ktoś może ma jakieś info o aktualizacji androida czy redmi 2 pro dostanie jakaś aktualizacje .Chodzi mi o to że większość tel ma androida 7.0 a redmi jeszcze 5?

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

Z tego co mi wiadomo to Redmi 2 nie dostanie już wyższej wersji Androida.

Witam, jakiś czas temu kupiłem Xiaomi Redmi 3s. Wszystko było w porządku prócz problemu z siecią. Po zalogowaniu do 2G siec nie wracała do 3G / LTE. Wczoraj odblokowałem bootloader, wgrałem twrp, zainstalowałem najnowszą wersję oprogramowania xiaomi.eu. Nieważne co ustawie w preferowanym trybie sieci, za każdym razem jest tylko i wyłącznie 2G. A przepraszam, jak ustawię 4G/3G/2G Automatycznie, to wtedy jest brak sieci. Jakieś pomysły ?

50 minut temu, adzik93 napisał:

Witam, jakiś czas temu kupiłem Xiaomi Redmi 3s. Wszystko było w porządku prócz problemu z siecią.

Na  naszym forum problem też jest opisywany i mało tego są podane sposoby jego rozwiązania. Czytać!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...