ZduneX25

MIUI 7.3.2

Recommended Posts

23 minuty temu, acocieto napisał:

Problem jest z górną belka/paskiem z godziną, zasięgiem itd, wygląda jak na skrinie @Voltron. Widać, że tylko u części to występuje, ale na RN3P SE od 7.2.23 i na aktualnym jest problemem.

Ok, dzięki

Zrobię kopię w TWRP i sprawdze jak jest u mnie :)

[mention=8050]tadzik1[/mention] to pomaga, ale nie chwile bo zaraz znow wroci jezyk eng i przestana dzialac.
Niech zolci to naprawia i diode przy rozladowanej baterii i wiecej do szczescia nie potrzebuje

U mnie jak do tej pory działa b0a7d632f05d6658f1b3db29aab707e5.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tapety codzienne działają tylko na domyślnym motywie, no i trzeba było uruchomić usługę "Documents" aby nadać uprawnienia zewnętrznym programom  typu manager plików. Nagrywanie pulpitu działa bardzo dobrze,

Moje uwagi co do aplikacji pogoda:

Aplikacja nie pokazuje dokładnej mojej lokalizacji, pokazuje tylko główne duże miasta, mniejszych jak Nasielsk już nie.

YAHOO pogoda pokazuje dużo dokładniej.

Opcja do zezwolenia na lokalizację jest gdzieś w innym miejscu czy jakoś inaczej to zostało rozwiązane? Orientuje się ktoś może? :)d330c6702087237a74cd6c5586c78d04.jpg

Tapety codzienne działają tylko na domyślnym motywie, no i trzeba było uruchomić usługę "Documents" aby nadać uprawnienia zewnętrznym programom  typu manager plików. Nagrywanie pulpitu działa bardzo dobrze,

Zgadza się, że na domyślnym motywie którego cały czas używam ale zrobiłem tylko to co wcześniej napisałem i nie nadawałem żadnych uprawnień

Wgrałem na RN3P
Wszystko ok, żadnych problemów.
Jedynie mam taki błąd, ale on występuje u mnie od kilku wersji. Ktoś wie jak go naprawić? 09873bf012ded36045b15e8d192fc13d.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro pro przy użyciu Tapatalka

51 minut temu, rradek napisał:

Moje uwagi co do aplikacji pogoda:

Aplikacja nie pokazuje dokładnej mojej lokalizacji, pokazuje tylko główne duże miasta, mniejszych jak Nasielsk już nie.

YAHOO pogoda pokazuje dużo dokładniej.

Miałem przez chwilę globala na mojej Mi5 i tam było bardzo dokładnie, nawet małe wioski pokazywało. Na omawianej tu wersji Miui jest dużo mniej dokładności. 

@Acid

Czy można to zmienić? 

Ten klo bug report też mam od kilku wersji, a problem z belka na tej i poprzedniej. Z tym że na poprzedniej pojawil się dzień przed aktualizacja do obecnej a nie od razu po wyjściu update w piątek. Zainstalowałem w poprzedni piątek i dopiero w czwartek pokazał się błąd z belka... 

11 godzin temu, rubajticos napisał:

Opcja do zezwolenia na lokalizację jest gdzieś w innym miejscu czy jakoś inaczej to zostało rozwiązane? Orientuje się ktoś może? :)

Panel sterowania/Uprawnienia/Manager uprawnień/Lokalizacja

Edited by Premeryt
poprawka

Czyli rozumiem, że po zezwoleniu aplikacji na lokalizację odrazu zezwalam na lokalizację w tle? :) Na Globalu ustawiało się to w zarządzaniu baterią i stąd pytam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

@acid a jest szansa na zmianę lokalizacji przełącznika włączenia/wyłączenia narastającego dzwonka na menu dźwięku dzwonków? Wydaje mi się logiczniejsze

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Ale wy wiecie, że to nie Acid robi ten rom, tylko Chińczycy? Wszelkie zapotrzebowania piszcie do Xiaomi, czyli na en.miui.com...

X.

[mention=1160]acid[/mention] a jest szansa na zmianę lokalizacji przełącznika włączenia/wyłączenia narastającego dzwonka na menu dźwięku dzwonków? Wydaje mi się logiczniejsze

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Nie ma. Jest tam gdzie jest i tyle.

Wysłane z mojego MI 5

11 minut temu, Predator00 napisał:

Czy można najnowszą tylko i wszystko z poprzednich będzie? 

Wszystko z poprzednich będzie, cały rom pobierasz przy każdej aktualizacji.

19 minut temu, Predator00 napisał:

Trzeba instalować każda aktualizację po kolei? Czy można najnowszą tylko i wszystko z poprzednich będzie? 

Tylko jak przechodzisz na androida 7 to zastosuj się do procedury podanej na pierwszej stronie tematu.

Zainstalowałem sobie dodatki Miuipolska, ale nie mam nigdzie klawiatury Xperia. MiCenter jest. Coś robię źle?
Wchodzę do TWRP i flashuję zipa. Potem reboot.

Zainstalowałem sobie dodatki Miuipolska, ale nie mam nigdzie klawiatury Xperia. MiCenter jest. Coś robię źle?

W menu języka i wprowadzanie wybierasz obecna klawiatura - dodaj klawiaturę

Oczywiście ta klawiatura nazywa się teraz klawiatura MIUI

Jest, dzięki piękne

Od tego jest forum by sobie pomagać

• Like 2

A jeszcze spytam. Zapisane w słowniku słowa zapisują się gdzieś czy po aktualizacji wszystko startuje od nowa? Nie widzę nigdzie takiej opcji.

A jeszcze spytam. Zapisane w słowniku słowa zapisują się gdzieś czy po aktualizacji wszystko startuje od nowa? Nie widzę nigdzie takiej opcji.

Nie jestem pewien ale wcześniej kiedy była klawiatura Xperia wszystko startowało od nowa a teraz po instalacji aktualizacji już nie trzeba ponownie wybierać klawiatury domyślnie jest już klawiatura MIUI ale czy trzyma w pamięci słowa tego ci nie powiem

• Like 1

Jak zmienić ten zegar na ekranie blokady, wcześniej nie był pogrubiony.

Ktoś wie jak rozwiązać ten problem opisany we wcześniejszym poście?

0bad03df6f43dca40e6e30e49f4179fe.jpg

4fee8765547aa1b8922b1647387e2d26.jpg

Edited by danio_96

2 godziny temu, rubajticos napisał:

Gboard synchronizuje nauczone słowa z kontem gmail.

Wiem wiem. I tak używam SwiftKey, ale Xperie też dobrze wspominam i jakby zapisywała zdjęcia w chmurze to bym przetestował :D

Zazwyczaj klawa Xperia startowała, na dwóch telefonach od nowa tak samo jej mod miui za każdym razem konfiguruję od nowa.

3 godziny temu, danio_96 napisał:

Ktoś wie jak rozwiązać ten problem opisany we wcześniejszym poście?

4fee8765547aa1b8922b1647387e2d26.jpg

Tutaj jest coś o tym błędzie:

Możesz wyłączyć/zamrozić/odinstalować. Ponoć pomaga.

Cześć,

mam problem, zainstalowałem sobie tą aktualizacje i niestety gps przestał działać tak jak powinien :/ Chciałem wrócić do aktualizacji 6.6.16 i niestety telefon już nie chce się uruchomić. Aktualizacja dochodzi do 100% , następuje reboot i znów wgrywa się aktualizacja :/

Hej. Myślałem, że może coś skopalem... W sam już nie wiem. Nie mam powiadomień o SMS... Opcja powiadomień jest szara... Wipe cashe i dalvik był.9a14d8eb688c5c26f9f23df591a566da.jpg

2 minuty temu, RegimeOfTerror napisał:

@zielonyBB już wcześniej pisałem. U mnie bdb. Wszystko śmiga, GPS chyba szybciej jak zwykle. Miałem przez chwilę problem z pobieraniem motywów ale już się samo naprawiło.

Tak, wiem, Twoje info czytałem już wcześniej, ale jak na razie to jedyna opinia w tym temacie na tym telefonie. Ale to chyba dobry znak :) Pytam bo moja żona dojrzewa do przesiadki na moją "starą" Mi4 i zastanawiam się nad zaktualizowaniem z jakiegoś starego softu.

Guest
This topic is now closed to further replies.