Jump to content

MIUI 7.3.2

ZduneX25

Recommended Posts

216a247deb6a78e5489a8e7e0b93db73.jpg

Ma ktoś problem z motywami? Pojawia mi sie ten czarny polprzezroczysty pasek u góry ekranu. Po ustawieniu jakiegokolwiek motywu paska stanu znika, a chwilę potem pojawia się od nowa. Chciałbym wrzucić log z tego ale niebardzo wiem jak.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

15 godzin temu, RegimeOfTerror napisał:

Czy ktoś też ma problem z pobieraniem motywów z apki Motywy? U mnie cały czas "oczekuje". Dane apki czyściłem.

U mnie na Kate Motywy śmigają,a tak w ogóle ta aktualizacja jest super jeżeli chodzi o RN3SE:-)

32 minuty temu, JusTQL napisał:

Widżety aplikacji znikły - spoko. Ale karwa kalendarz ?!

Jak przeinstalować systemową apkę?

Jedyny uporczywy błąd jak na razie.

GPS jak zwykle u mnie bez problemów, podobnie motywy

Wysłano z Mi5 Pro Ceramic

Może miałeś przed aktualizacją pobrane niekompatybilne ikony?

Screenshot_2017-02-28-10-29-21-577_com.miui.home.png

Screenshot_2017-03-04-11-51-04-463_com.miui.home.png

Ja przeszedłem z Globala, dzisiaj na MIUI Polska. Zarządzanie Ram o wiele lepsze, na Globalu miałem wolnego Ram'u 1gb, tutaj 1.5GB z 3GB. Telefon jaki posiadam to Redmi Note 4 3/32GB. Nie wywala facebok'a, na globalu reinstalacja, reset i nic. Na MIUI Polska, działa jak powinno, czyli nie wywala. Nie robiłem ani wipe, ani nic, żadnych błędów apek po instalacji bez wipe. Nie wiem jak bateria, rom mam od 8 rano, do teraz z 100% spadło do 72%, czyli według mnie dobrze. Tryb nagrywania, po prostu super, szkoda braku 60FPS, ale przeboleje. A i takie pytanie, czy tryb gry został usunięty. Na moim Redmi Note 2, jak go nie zepsułem do końca pamiętam, że był. Instalacja, bez pobierania 30 minut. TWRP do zainstalowania, tak proste jak instalacji aplikacji na telefon, według mnie. Potem wrzucenie MIUI Polska i instalacja. 

• Like 1

5 godzin temu, kadoka napisał:

a ja mam taki problem że nie mam screen recordera, przeszukałem wszystkie foldery, nie ma takiej apki, a klikając ustawienia dodatkowe -> nagrywanie ekranu wywala mi błąd. Wiecie jak to naprawić?

17141420_1331999533534089_1812575024_n.thumb.png.54c67ee6dca0b5c2faf1dac5e8736612.png17125022_1331999556867420_1090761429_n.thumb.png.4ac6d1821ecba3c5d152aedaf3693aae.png

A jaki masz soft,czasen nie global dev.Bo jeśli tak to teraz nie dali tego,miało być,ale coś jest nie tak z tą funkcją,dadzą za tydzień.

Codzienne tapety zmienily jezyk na ENG i przestaly dzialac. Odinstalowam aktualizacje i ożyly - ciekawe na jak dlugo
[mention=1160]Acid[/mention] bedzie jakis reup z poprawka diody rozladowanej baterii, ktora na te chwile nie dziala?

Zadziałało odinstalowanie aktualizacji i restart dzienne tapety ekranu blokady odżyły i w języku polskim

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Mi5: Potwierdzam i u siebie problem z widgetami - znikają po restarcie.

Wróciłem do poprzedniego ROM z backupu z pena a tu wszystkie smsy mi wcięło :-o (z 5tyś). Dobrze, że miałem w chmurze Mi to się przywróciły po pewnym czasie. Ale zonk jest; wcześniej każdy ROM bez problemu działał...

3 godziny temu, maszkara72 napisał:

A jaki masz soft,czasen nie global dev.Bo jeśli tak to teraz nie dali tego,miało być,ale coś jest nie tak z tą funkcją,dadzą za tydzień.

Tak, global, Dzięki za odpowiedź.

I tak przy okazji bo już się pojawiają pytania. Ucinanie ogonków jest na naszym romie a nie Global. Ucinanie dali tylko dla greckiego o ile pamiętam, a my sobie to uruchomiliśmy dla każdego. Ponadto problemy z nagrywaniem ekranu np. FC to też problem Globala a nie nasz. 

No i korzystacie z dev czyli świadomie zgadzacie się z tym, że soft może nie działać prawidłowo. Zresztą motto ponownie się tu przydaje. Mi też nie działa GPS w tej chwili i lokalizacja jest do d... ale no cóż. Może się poprawi, może nie. Nikt nie zmusza do wgrania aktualizacji co tydzień. Nie ma OTA więc nic się nie wpycha do telefonu samoczynnie. Zawsze możecie sobie poczytać forum w niedzielę przy kawie i zdecydować czy robić update czy nie. Bo widzę ludzie na siłę szukają nowych wersji już w czwartek (hackując ścieżki serwera) i pobierając na wyścigi nowe romy bez poczytania co zostało zmienione, poprawione lub popsute.

• Like 12

5 minut temu, Acid napisał:

Bo widzę ludzie na siłę szukają nowych wersji już w czwartek (hackując ścieżki serwera) i pobierając na wyścigi nowe romy bez poczytania co zostało zmienione, poprawione lub popsute.

Haha serio? :D Ja tam też w czwartek/piątek w nocy pobieram, bo i tak nie śpię, no ale nic nie hakuję xD

Na 7.3.2 nie ma w diagnostyce stabilizacji obrazu Ois. Znowu to wycofali czy aparat działa prawidłowo?

I tak przy okazji bo już się pojawiają pytania. Ucinanie ogonków jest na naszym romie a nie Global. Ucinanie dali tylko dla greckiego o ile pamiętam, a my sobie to uruchomiliśmy dla każdego. Ponadto problemy z nagrywaniem ekranu np. FC to też problem Globala a nie nasz. 
No i korzystacie z dev czyli świadomie zgadzacie się z tym, że soft może nie działać prawidłowo. Zresztą motto ponownie się tu przydaje. Mi też nie działa GPS w tej chwili i lokalizacja jest do d... ale no cóż. Może się poprawi, może nie. Nikt nie zmusza do wgrania aktualizacji co tydzień. Nie ma OTA więc nic się nie wpycha do telefonu samoczynnie. Zawsze możecie sobie poczytać forum w niedzielę przy kawie i zdecydować czy robić update czy nie. Bo widzę ludzie na siłę szukają nowych wersji już w czwartek (hackując ścieżki serwera) i pobierając na wyścigi nowe romy bez poczytania co zostało zmienione, poprawione lub popsute.

Każdy na forum wie co z czym. Ten bardziej zaawansowany też wie. Nikt nikomu nie każe aktualizować co tydzień. Nikt nikomu nic nie narzuca. Każdy z Mi5 może zostawić Nugata i zostać na ostatnim stabilnym dev. Tylko.... Nawet mnie ciągnie do czegoś nowego. Nowych funkcji i fjuczerow.

1 godzinę temu, Acid napisał:

U mnie GPS działa super, łapie fixa bardzo szybko. Dziś sprawdzałem przy geotagowaniu, nigdy tak dobrze nie było.

9 minut temu, danio_96 napisał:

Są jakieś błędy na RN3P ze snapem?

I tak zaraz zainstaluje, ale jestem ciekawy :)

Problem jest z górną belka/paskiem z godziną, zasięgiem itd, wygląda jak na skrinie @Voltron. Widać, że tylko u części to występuje, ale na RN3P SE od 7.2.23 i na aktualnym jest problemem.

Edited by acocieto

4 minuty temu, danio_96 napisał:

Są jakieś błędy na RN3P ze snapem?

I tak zaraz zainstaluje, ale jestem ciekawy :)

Testuję od 24h i na Kenzo brak problemów. Jeśli chodzi o baterię - w tej chwili 6h20m na ekranie i jeszcze 37%.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...