Jump to content

MIUI 7.3.2

ZduneX25

Recommended Posts

Przed chwilą, RASTY777 napisał:

ja też bez nich przeżyję, ale jednak jakiś problem jest - widać jednak nie wynika z wersji poprzedniej - a może z root'a? ja root nie robię

root chyba nie ma nic do tego, po instalacji romu tak czy tak trzeba root'a instalowac na nowo, a po instalacji romu i restarcie mialem widzety normalnie tak jak przed updatem.

3 minuty temu, r4id napisał:

wejdz w ustawienia -> zainstalowane aplikcaje, jak masz wallpaper carousel to masz zainstalowana aktualizacje, jak masz tapety blokady to nie masz aktualizacji.

po aktualizacji chyba zawsze będzie carousel bo taka wersja jest w samym romie, dlatego trzeba odinstalować do poprzedniej i na tydzień jest spokój - o ile dobrze rozumiem :)

acid pisał, że ta apka ma ota z chin i może się zmieniać

1 minutę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Mam tapety blokady i nie mam odinstaluj aktualizacje. Pojawiły się ponownie początkowe 8 tapet.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

no to daj im zyc, jesli sie nie myle to nie masz dostepu do nieograniczonej ilosci, on aktualizuje tapety co jakis czas ale ilosc chyba sie nie zmiania.

1 minutę temu, r4id napisał:

no to daj im zyc, jesli sie nie myle to nie masz dostepu do nieograniczonej ilosci, on aktualizuje tapety co jakis czas ale ilosc chyba sie nie zmiania.

coś pozmieniali znów, bo jak się dodaje do ulubionych (serduszkiem) to teraz wpadają do innego folderu w pamięci...

Redmi 4 Pro, nie działa sterowanie głośnością multimediów (Yt, Spotify) podczas odtwarzania i klikania bocznych przycisków 

Ojojoj, trochę za dużo tych błędów jednak..

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

10 godzin temu, RegimeOfTerror napisał:

Czy ktoś też ma problem z pobieraniem motywów z apki Motywy? U mnie cały czas "oczekuje". Dane apki czyściłem.

Pobiera bez problemu. Żadnych innych błędów na razie nie zauważyłem.

Witam,
Czy są osoby które na RN3 Kate tez mają problem ze znikającą baterią. Ostatnia wersja na której bateria normalnie pracuje to jak dla mnie 7.1.19.
Wersje 7.3.2 (ok 5% na godzinę), 7.2.24 i 7.2.23 (ok 10 % ma godzinę) nawet global stable 8.1.1.0 po aktualizacji na 8.1.3.0 zaczął zjadać baterie w oczach.

Pozdrawiam

Mi widżety aplikacji działają bez problemu na Redmi 3.  Mam jednak problem z instalacją dodatków MIUI Polska oraz ze skutecznością AD Away. Dodatki instaluję przez TWRP,a po uruchomieniu telefonu nie mam klawiatury Xperia(tydzień temu ją usunąłem) jak i też widżetów zegara.Instalacja przez plik APK w paczce przebiega normalnie,jednak gdy chcę podmienić samemu pliki systemu przez Root Browser,to kopiowanie trwa wieki... Root oczywiście mam. Po za tym w "Informacjach o telefonie" nie wyświetla mi się"Stan aktualizacji zabezpieczeń". 

Edited by Kosarz5

Żeby była jasność; nie działają widżety zewnętrznych aplikacji, te systemowe z systemowych apek typu zegar, kalendarz itp jak najbardziej działają

No chyba nie. Wczoraj sprawdzałem widżet Whatsup'a na przykład i działa bez zarzutu.

Wysłane z MI5

Wifi odpalone, nie synchronizuje Ci czegoś w tle?

Wifi, gps, bt, dane zawsze mam włączone, wcześniej też miałem i bateria wytrzymywała dłużej. W chwili obecnej ma już 65%.

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

2 minuty temu, Ari93 napisał:

Może po prostu uruchom ponownie telefon? Coś się musiało zawiesić i ciągnie baterie, mi max ma przecież sporą baterie, powinien być chociaż letni przy takim obciążeniu.

To. Na moim Mi4C raz na tydzień/dwa robi się coś takiego, że bateria schodzi w oczach a w statystykach nic nie widać. Restart likwiduje problem.

Może po prostu uruchom ponownie telefon? Coś się musiało zawiesić i ciągnie baterie, mi max ma przecież sporą baterie, powinien być chociaż letni przy takim obciążeniu.

Temperatura się nie zmieniła, nie czuję żeby jakoś nadmiernie sie grzał.
Telefon restartowany, dalvik i cache po wipe'ie.

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

a ja mam taki problem że nie mam screen recordera, przeszukałem wszystkie foldery, nie ma takiej apki, a klikając ustawienia dodatkowe -> nagrywanie ekranu wywala mi błąd. Wiecie jak to naprawić?

17141420_1331999533534089_1812575024_n.thumb.png.54c67ee6dca0b5c2faf1dac5e8736612.png17125022_1331999556867420_1090761429_n.thumb.png.4ac6d1821ecba3c5d152aedaf3693aae.png

Edited by kadoka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...