Jump to content

MIUI 7.3.2

ZduneX25

Recommended Posts

5 minut temu, zielonyBB napisał:

Ale jaja, po raz pierwszy w życiu widzę coś takiego. Parter domu, daleko od okna, rolety zewnętrzne zamknięte i hyc, jest fix. 9de2213f3344ef8e26c5ffa175b10c4d.jpg

Wysłane z MI5

W Wawie bliżej masz satelity :P 

Ps. idzie , idzie :)

3 minuty temu, Grellenort napisał:

Mnie to rozwala jak u jednych na poprzedniej wersji systemu GPS przestaje działać a u drugich zaczyna i przy kolejnej aktualizacji jest na odwrót :D 

Chyba krótko tu jesteś. :P 

22 minuty temu, zielonyBB napisał:

Ale jaja, po raz pierwszy w życiu widzę coś takiego. Parter domu, daleko od okna, rolety zewnętrzne zamknięte i hyc, jest fix.

Gratuluję, w końcu ideał sięgnął bruku (Mi5 zbliżył się do Redmi 2, 3). No może z tą dokładnością jeszcze nie do końca. U mnie poddasze, z sufitem podwieszanym i dachówką betonową, na tym romie, ale w Wa-wie gdzie podobno bliżej do satelitów.

Screenshot_2017-03-03-21-44-27-503_com.chartcross.gpstest.thumb.png.427466a6dc27c8dade0184f2eaa697e7.png

• Like 1

Ja ściągnąłem ale waham się bo trochę tutaj 'negatywów' popłynęło

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

W czym problem ? Backup w TWRP, testy, jak nie pasi to powrót do backup'u i nie było tematu. Na tym polega ta zabawa, jak pisał wyżej kolega z południa

Wysłane z MI5

3 minuty temu, zielonyBB napisał:

W czym problem ? Backup w TWRP, testy, jak nie pasi to powrót do backup'u i nie było tematu. Na tym polega ta zabawa, jak pisał wyżej kolega z południa emoji3.png

Wysłane z MI5

Nie robię backup. Instalacja romu i czekanie do piątku :)

2 minuty temu, JacekBB napisał:

Nie robię backup. Instalacja romu i czekanie do piątku :)

Ale z powodu? Rozumiem że lubisz ryzyko i zabawę. Ja bym do następnego piątku nie wytrzymał ze źle działającym telefonem. Przynajmniej backup danych w lokalnej kopii Miui i przy problemach MiFlash z global dev.

3 minuty temu, FromWP napisał:

Ale z powodu? Rozumiem że lubisz ryzyko i zabawę. Ja bym do następnego piątku nie wytrzymał ze źle działającym telefonem. Przynajmniej backup danych w lokalnej kopii Miui i przy problemach MiFlash z global dev.

Nie, nie....w chmurce mam wsio,jak coś to już 2 razy robiłem miflash na 6.4.1 a póżniej do 6.11.10 z twrp i wszystko się ładnie xiaomi bakupowało.

Nie robię tylko backupu w twrp.

Ciągnie wilka do lasu.Fajnie mieć najnowszy system a nie zostać na 6.11.10. 

Edited by JacekBB

Ja niestety też nie robię backupa, od września wgrywałem i było ok, a dzisiaj nie mogłem na Redmi 3s nic zrobić, jedynie restart po dłuższym przytrzymaniu, a jak wszedłem w recovery to dwa chińskie znaki ale kliknąłem w pierwszy i się twrp odpaliło, ale jak zainstalowałem znowu 7.2.9 galeria nie działa. Ciekawe jak na innych Redmi 3s

Edited by mic888

3 minuty temu, JacekBB napisał:

Nie, nie....w chmurce mam wsio,jak coś to już 2 razy robiłem miflash na 6.4.1 a póżniej do 6.11.10 z twrp i wszystko się ładnie xiaomi bakupowało.

Nie robię tylko backupu w twrp.

Ciągnie wilka do lasu.Fajnie mieć najnowszy system a nie zostać na 6.11.10. 

Rozumiem, ale spróbuj w przyszłości tej lokalnej kopii bo to szybciej i lepiej (ostatnio działa prawie dobrze). Odzyskasz w razie czego nie tylko aplikacje ale też ich dane, czego w chmurze nie masz. W TWRP to jak się chce w całości wrócić do poprzedniego romu wraz z ustawieniami (taki punkt przywracania, albo obraz całości jak w Windows).

8 godzin temu, Wicher napisał:

Niby tak ale po restarcie telefonu znowu się wysypują :o

Wysłane z Mi5 Pro.

Z przykrością potwierdzam, widżety z aplikacji zniknęły, wracają po reinstalacji i znów znikają po restarcie telefonu :( chyba przyjdzie nam przeżyć przynajmniej 1 tydzień bez tego.

Sprawdzone na MI5

Ktoś doradzi, co mogę zrobić z niedziałającymi ustawieniami? Próbowałem zrobić wipe all itp, ale to nic nie pomogło :) Nie wiem, co powinienem teraz zrobić, jakiś downgrade? miflash? :P 

1 minutę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Po wyczyszczeniu danych aplikacji tapety blokady dalej jest tylko 8 ale już innych. Zawsze coś muszą pomieszać. Wiem mogę wrócić do 2 tyg wstecz emoji3.png

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

a próbowałeś odinstalować aktualizację? U mnie to pomaga - znikają chińskie znaczki i tapety nowe ściąga

3 minuty temu, RASTY777 napisał:

2.23 czy 2.24 ?? Bo w zeszłym tygodniu była poprawka .24 w sobote, ja robiłem właśnie z tej, może tu jest jakaś różnica i łatwiej będzie dojść "co i jak" ??

plik mial w nazwie 7.2.23, zabij ale nie pamietam kiedy sciagalem czy w piatek czy w sobote

2 minuty temu, r4id napisał:

plik mial w nazwie 7.2.23, zabij ale nie pamietam kiedy sciagalem czy w piatek czy w sobote

jak .23 to wersja z piątku, .24 było w sobote, ja instalowałem akurat oba, choć Acid pisał, że dla MI5 nic się nie zmieniło - ale może jednak... :) jakaś przyczyna musi być, że komuś działa a komuś nie :) może jeszcze ktoś się wypowie z MI5 jak jest u niego w tym kontekście?

1 minutę temu, Mariusz Kowalski napisał:

Nie rozumiem. Jak odinstalować aktualizacje?

Ustawienia/Zainstalowane/Wszystkie - szukasz na liście "Tapety blokady" albo "wallpaper carousel" - wchodzisz i masz na dole "odinstaluj aktualizacje"

3 minuty temu, Mariusz Kowalski napisał:

Nie rozumiem. Jak odinstalować aktualizacje?

wejdz w ustawienia -> zainstalowane aplikcaje, jak masz wallpaper carousel to masz zainstalowana aktualizacje, jak masz tapety blokady to nie masz aktualizacji.

jak .23 to wersja z piątku, .24 było w sobote, ja instalowałem akurat oba, choć Acid pisał, że dla MI5 nic się nie zmieniło - ale może jednak... jakaś przyczyna musi być, że komuś działa a komuś nie może jeszcze ktoś się wypowie z MI5 jak jest u niego w tym kontekście?

Ja leciałem z .23 no nic ważne że można dzwonić i pisać smsy. Widgety nie są mi potrzebne do życia ale je ułatwiało ;)

Wysłane z Mi5 Pro.

1 minutę temu, Wicher napisał:

Ja leciałem z .23 no nic ważne że można dzwonić i pisać smsy. Widgety nie są mi potrzebne do życia ale je ułatwiało ;)

Wysłane z Mi5 Pro.

ja też bez nich przeżyję, ale jednak jakiś problem jest - widać jednak nie wynika z wersji poprzedniej - a może z root'a? ja root nie robię

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...