ZduneX25

MIUI 7.3.2

Recommended Posts

Jak to pięknie ujął ingbrzy "no log = no bug"

Jeśli jakieś widgety wam nie działają w aplikacji z poza miui czyli np. Nova Launcher to proponuje umieszczać swoje żale w sklepie play pod daną aplikacją jest możliwość oceny i dodania komentarza.

• Like 1

Jak to pięknie ujął ingbrzy "no log = no bug"
Jeśli jakieś widgety wam nie działają w aplikacji z poza miui czyli np. Nova Launcher to proponuje umieszczać swoje żale w sklepie play pod daną aplikacją jest możliwość oceny i dodania komentarza.

Prrr.... Nikt się tu nie żali. Jak już to szuka rozwiązania. Jeśli przez tyle wersji było ok a teraz nagle się wysypało gdzieś tkwi problem. Jeśli się nie da tego naprawić trudno

Wysłane z Mi5 Pro.

1 godzinę temu, Acid napisał:

Bootloader odblokowany w Technos?

Własnoręcznie odblokowany jakiś rok temu :) Wgrałem jeszcze raz ten rom, ale to nic nie pomogło. Powinienem zrobić downgrade jakiś i ponownie zainstalować? Czy lepiej przez miflash?

Edited by Tomoyo

Obecnie siedzę na 7.2.9, wgrałem tą wersję jak zawsze i wyskoczyło "proces system nie odpowiada". Udało mnie się wejść do twrp i drugi raz spróbowałem i to samo. Zainstalowałem ponownie 7.2.9 i mnie galeria nie działa "Aplikacja galeria przestała działać". Nie wiem czy czekać tydzień na kolejną wersję, bo wytrzymam bez galerii jakoś.

20 minut temu, Wicher napisał:

Prrr.... Nikt się tu nie żali. Jak już to szuka rozwiązania. Jeśli przez tyle wersji było ok a teraz nagle się wysypało gdzieś tkwi problem. Jeśli się nie da tego naprawić trudno

Jak byś chciał żeby to naprawić czy choć dowiedzieć się gdzie jest problem to byś poświęcił chwilę, zrobił log i umieścił na forum. Takie pisanie że coś nie działa to żadna informacja. Tak jak wyżej cytowałem "no log = no bug". Ja byłem ciekaw co jest nie tak, zrobiłem log, dostałem odpowiedź od Acida i już nie drążę tematu. 

Edited by slimdick

U mnie widżety działają normalnie za to GPS kur... tragedia fixa szuka 10min i co chwilę go gubi masakra jakaś dodam że na poprzednim było OK

Wysłane z MI 5 Pro Black

A taki ładny był zegarek, cienki i amerykański ;)

a mimo tego u mnie na tym update bateria w redmi note 2 chyba w końcu daje rade 

przed.png

po.png

W czasie łapania fixa gps nie pokazuje mi się charakterystyczna ikona i powiadomienie w pasku powiadomień. Jakieś sugestie?

GPS zepsuli a teraz widgety. Jak mają robić takie update do Mi5 to niech sobie daruja.

Dziękuję Ci bardzo, za to że w końcu wyłożyłeś kawę na ławę i ja też mam taki wadny zegarek!

Polecam global dev tam jest ok.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka

Ja mam problem na RN2 z aplikacją Google Play, która została zatrzymana, a to wszystko po wgraniu dodatków. Jak to naprawić?

Tap RN2

U mnie widżety działają normalnie za to GPS kur... tragedia fixa szuka 10min i co chwilę go gubi masakra jakaś dodam że na poprzednim było OK

Wysłane z MI 5 Pro Black

@Acid mi pisał że to dev i mogą być błędy. Ok rozumiem. Ale jeśli coś działa perfekcyjnie na 6.11.10 to się tego nie psuje tylko naprawia dalej inne opcje. Wiem że android i Google namieszać w 7 no ale...... Każdy szuka GPS 5 minut no ale ma Nugata super.
  • Like 1

Panowie i Panie, znalazłem plusa w MI 5 ;) mam ponad 1100 plików w folderze z nagraniami rozmów i jak wchodziło się w historię połączeń z danym numerem straaasznie długo mielił zanim załadował te rozmowy... do tego ja się często zagapiłem, ekran zgasł a po wybudzeniu ładował od nowa więc w solid explorerze sobie wyszukiwałem jak czegoś potrzebowałem. Obecnie nagrania się pojawiają niemalże natychmiast ;) chyba że to dzięki poprzedniej aktualizacji w której pojawiły się nowe wersje aplikacji... tak czy owak fajnie, myślałem że mam po prostu za dużo nagrań... ;p

Jakby się ktoś wahał odnośnie instalacji na mi max..... To jest o.k.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Jest gut. Dobra robota. :)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

• Like 1

7 minut temu, Axon napisał:

Jakby się ktoś wahał odnośnie instalacji na mi max..... To jest o.k.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Jest bardzo ok, na Mi Max jak na razie wszystko płynnie, lekko i bez problemów. Odnoszę wrażenie, że na andku 7 jest to chyba najlepszy rom na ten telefon. Polecam.

Ps.

Dzienne tapety działają jak trzeba.

• Like 1

17 minut temu, wajs napisał:

Jest bardzo ok, na Mi Max jak na razie wszystko płynnie, lekko i bez problemów. Odnoszę wrażenie, że na andku 7 jest to chyba najlepszy rom na ten telefon. Polecam.

Ps.

Dzienne tapety działają jak trzeba.

No chyba nie bardzo.... Dalej ten sam feler....

Safetynet.png

Edited by qwertero

30 minut temu, qwertero napisał:

No chyba nie bardzo.... Dalej ten sam feler....

To nie feler, masz custom rom, odblokowany bl, to wynik tego nie będzie inny. Jak ci to przeszkadza, to wgraj oficjalny rom global (koniecznie stable), zablokuj bl i wtedy powinie ten test przejść. 

36 minut temu, MrReus napisał:

W sprawie GPS na Mi5 zostało coś rozwiązane? Bo sie zastanawiam czy instalować.

Znając życie na części telefonów będzie szwankował. Dochodzę do wniosku, że część telefonów Mi 5 ma swoją własną duszę i robi co chce. 

Na 6.0 tego nie było a też był custom rom i odblokowany loader....

Ale dzięki za odpowiedź. Chyba tak zrobię.

Edited by qwertero

3 minuty temu, Mariuszes napisał:

Jak się włącza to nagrywanie ekranu w rn2? Mam to tak ustawione ale co nacisnąć aby nagrywać ?

Screenshot_2017-03-03-20-29-44-553_com.miui.screenrecorder.png

Screenshot_2017-03-03-20-29-39-884_com.android.settings.png

Poszukaj na pulpicie appki Nagrywanie ekranu.

• Like 1

Jak się włącza to nagrywanie ekranu w rn2? Mam to tak ustawione ale co nacisnąć aby nagrywać ?
Screenshot_2017-03-03-20-29-44-553_com_miui.screenrecorder.thumb.png.766a789fb28651f68f67effd2af2065e.png
Screenshot_2017-03-03-20-29-39-884_com.android.settings.thumb.png.5c92abcbeff99db330cf61cfb466980c.png

Tak:a6d32487afb05ea16d298b7f2d132934.jpg

Wysłane z MI5

13 minut temu, zielonyBB napisał:

Tak:a6d32487afb05ea16d298b7f2d132934.jpg

Wysłane z MI5

U mnie tego nie było widać a apka nagrywania zawedrowala w któryś folder 

Jak z tym romem na redmi 4 pro? Wgrywał ktoś może?

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Ale jaja, po raz pierwszy w życiu widzę coś takiego. Parter domu, daleko od okna, rolety zewnętrzne zamknięte i hyc, jest fix. 9de2213f3344ef8e26c5ffa175b10c4d.jpg

Wysłane z MI5

Guest
This topic is now closed to further replies.