Skocz do zawartości
  • 0

Mi5 czy Honor 8


Green

Pytanie

Witajcie, wymieniam telefon, myślałem nad tymi dwoma modelami każdy ma jakieś zalety i wady u Mi5 jest to brzydka czarna ramka w przypadku wersji białej a taka jest najbardziej dostępna u Honora - cena 1700zł. Interesuje mnie kupno w Polsce. Czy miał ktoś do czynienia z oba modelami i pomoże mi wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Panowie i Panie wiem, że to forum głównie Xiaomi ale chciałem się poradzić :D

Stoję przed podobnym wyborem jak autor tematu - myślałem cały czas nad MI5s (jakaś wersja z 4GB RAM) z ibuygou ale ostatnio wpadł mi w oko Honor 8 (4/32), którego mogę wyrwać za około 1250 zł (funkiel nówka ze sklepu). Chcę przesiąść się po prawie 3 latach z leciwego już jak dla mnie LG G2. 
Co według Was będzie lepszym wyborem? Z reguły telefon służy mi 2-3 lata. Plus MI5s to głównie Snap, ale czy coś więcej? Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, kluska23 napisał:

Panowie i Panie wiem, że to forum głównie Xiaomi ale chciałem się poradzić :D

Stoję przed podobnym wyborem jak autor tematu - myślałem cały czas nad MI5s (jakaś wersja z 4GB RAM) z ibuygou ale ostatnio wpadł mi w oko Honor 8 (4/32), którego mogę wyrwać za około 1250 zł (funkiel nówka ze sklepu). Chcę przesiąść się po prawie 3 latach z leciwego już jak dla mnie LG G2. 
Co według Was będzie lepszym wyborem? Z reguły telefon służy mi 2-3 lata. Plus MI5s to głównie Snap, ale czy coś więcej? Jak to widzicie?

Honor 8 za 1200 pewnie z fakturą 0%. Poczytaj co to jest. Sam prawie się nadziałem 

2 godziny temu, tpawel napisał:

Honor lepszy. B20, lepszy aparat, soft bez grzebania no i prawie od ręki

Redmi PRO by TT
 

Używałeś obydwu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...