Jump to content

brak powiadomień głosowych


mariokej
 Share

Recommended Posts

Wgrałem program (do biegania), który co kilka minut wysyła różne powiadomienia głosowe. No niestety jak ekran się wygasi, to tel przestaje gadać. Program jest niby dodany do pracy w tle. Co można jeszcze zrobić?

Wątek do zamknięcia: Okazuje się, że powiadomienia są, tylko GPS nie działa w trybie blokady ekranu i aplikacja nie ma o czym powiadamiać. Szukam teraz rozwiązania na zły GPS.

Edited by mariokej
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Okazuje się, że powiadomienia są, tylko GPS nie działa w trybie blokady ekranu i aplikacja nie ma o czym powiadamiać. Szukam teraz rozwiązania na zły GPS.


Poszukałbym rozwiązania w opcji Ustawienia / Bateria i wydajność / Oszczędzanie baterii. Na dobry początek ustaw tryb oszczędzania na "Nie blokuj" i zobacz, czy będzie działało.

A jaka aplikacja? Ja ze swojej strony polecam appkę Pace Control. Podaje wiarygodne tempo, potrafi poprowadzić na konkretny wynik i ma poprawne komunikaty głosowe w języku polskim. Trzeba tylko mieć poprawnie skonfigurowaną zamianę tekstu na mowę i pobrany offline polski głos, żeby te komunikaty działały niezawodnie "pod chmurką", gdzie niekoniecznie jest idealny dostęp do sieci.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...