Jump to content

Wyskakujący komunikat com.android.phone

Recommended Posts

Witam. Kupiłem xioami mi 5 wersje białą 32GB. Od pierwszego włączenia telefonu wyskakuje problem który zatutuowany jest : niestety proces com.andorid,phone zost...

Tylko tyle jest mi pokazane. Mam do możliwości dwa wyjścia, wysłać raport o błędzie albo nie wysyłać. Cokolwiek wybiorę problem za 1 sekundę wyskakuje ponownie. Uniemożliwia to całkowitą pracę tego urządzenia. Zgłosiłem problem na stronę z której kupiłem telefon. Chcę go zwrócić, ale oni mają procedury i muszę się ich trzymać. Miałem zrobić hard reset z przycisków, ale mam to zablokowane, nie wiem dlaczego. Nie pojawia mi się ten ekran recovery. Zrobiłem to z ustawień, ale niczego to nie zmieniło. Dodam tylko, że mieszkam w Anglii, ale czy coś to zmienia ? Raczej nie. Nie odpisali mi jeszcze, po tym jak napisałem, że zresetowałem go, zobaczymy co mi powiedzą żebym zrobił. Wysyłam zdjęcie problemu w załączniku. 

xxx.jpg

Robilem. Tzn probowalem ale nie moge polaczyc go z komputerem tzn ze pcsuit nie moze tego zrobic. Tak jakby w momencie podlaczenia i przycisniecia na konputerze polacz z uzadzeniem telefon sie zawiesza.. zamarza.. ehh. Czy jest to problem ktory bede w stanie naprawic sam czy lepiej zrobic zwrot?

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...