Skocz do zawartości

androidscan.tech/x/global/ co to


dodo45

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnwgo czasu pojawia mi się w przeglądarkach systemowej i chrowe komunikaty wczytywane ze strony androidscan.tech/x/global..... itd co to jest. próbuje skanować telefon bo mam żekomo wirusa , próbował też wymusić wysłanie sms. Ale powstrzymałem. co z tym zrobić. Zaczęło się to pojawiać po aktualizacji systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zrzut ekranu z informacje o telefonie, choć skoro aktualizuje się, to raczej wykluczył bym tzw syfmiui. Bardziej jakaś aplikacja ze sklepu typu latarka etc, która jest po prostu syfem. 

Radykalnym rozwiązaniem będzie pełen format telefonu poprzez instalację systemu za pomocą programu MiFlash z zaznaczoną opcją flash_all. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, dodo45 napisał:

Od pewnwgo czasu pojawia mi się w przeglądarkach systemowej i chrowe komunikaty wczytywane ze strony androidscan.tech/x/global..... itd co to jest. próbuje skanować telefon bo mam żekomo wirusa , próbował też wymusić wysłanie sms. Ale powstrzymałem. co z tym zrobić. Zaczęło się to pojawiać po aktualizacji systemu.

Zrzut ekranu na wszelki wypadek wrzuć bo Chińczycy już potrafią aktualizować syfmiui

Mcafee lub cm security jak to winna APK to wykryje bez problemu jak zaktualizujesz bazę wirusów w nich.

Nie wykryje czyszczenie pamięci Chrome i odinstaluj aktualizacje i zaktualizuj ponownie.

A jak to nie pomoże to jak wyżej napisane radykalnie mifleshem

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...